Opasni događaji u horoskopu

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Naš cijeli život je obilježen sudbinom i slobodnom voljom koje se međusobno isprepleću. No mnogo toga je vidljivo i uočljivo iz našeg horoskopa pogotovo stvari na koje ne možemo utjecati.

Ono što nam se događa u životu nije uvijek u domeni naše slobodne volje nego ovisi o višoj sili, primjeri toga su masovna stradanja, prometne nesreće, udari groma i tako dalje.

Sve to neminovne stvari se jasno vide u našem horoskopu i neizbježne su.

Mars i Saturn su dva zla u našem horoskopu. Da bi imali dugačak život, pun zdravlja i sreće, ta dva zla, moraju biti što slabija, i moraju što manje narušavati prirodnu ravnotežu. To znači da će Mars biti najmanje destruktivan kada je u Ovnu, ili kada je u Jarcu. Najrazorniji će biti u Raku, Vagi, Ribama itd, ista praksa vrijedi i za Saturna. Samo polje će pokazati da će li će potencijali tih planeta izraziti pozitivno ili negativno prema ostalima iz našeg horoskopa.

Osobe koje imaju Mars 120 Saturn = njih je nemoguće ubiti (Mihailo Čukić) , jer je odnos pozitivnog i negativnog ovdje naprosto savršen. Također je teško ubiti ili nanijeti veliko zlo osobama koje imaju Saturna u 1 polju. Za Mars obrnuto = takve osobe žele opasnost.

Saturn u 10 polju na kraju donosi slom, ako se ne nalazi u snažnom dostojanstvu i aspektima.

Saturn 90 Mars u fixnim znacima razara osobu figurativno i doslovno. Među takvima često ima prometnih nesreća, sudjeluju u globalnim stradanjima.

Pluton ukazuje na osobu koaj strada u masovnoj katastrofi. Pluton u 12 = nestaje zajedno sa mnogima = šablona žrtava iz 11 rujna.

Kod nasilnih događaja često je prisutan i vladar 4 polja - završetak, i vladar 9 - razdvajanje od tijela. U tom smislu moramo stalno pratiti Jupiter i Mjesec - kako tranzitno tako i progresivno.

nisam li vam sada dao odgovor zašto je tako teško ubiti i osobe koje imaju konjukciju Mjeseca i Jupitera ? Ali takve osobe često znaju razoriti sebe same.

Neminovnost će također ukazati i egzaktni aspekti. Svaki egzaktni aspekt se mora dogoditi. neizbježan je. I konačan. Definitivan. Ako vlada angularnim poljem tada takođe govorimo o sudbini.

Opozicija nije uvijek loša, naprotiv može biti jako dobra. Ali upravo opozicija govori o sudjelovanju u masovnom stradanju. Kvadrat znači napad na pojedinca, a opozicija na šire kolateralne žrtve .

Nadam se da sam vam dao inspiraciju za nastavak ;)
 
Uhhh moj Saturn je gaaadan u 8.u vodoliji, i jos 180 sa Jupiterom i 90 sa Suncem:neutral: ali zato Pluton 60 Asc.....jednostavno,immortal:cool: a Mars na asc u raku.....zasto je to lose??:confused:...i 60 Pluton, procitao sam za taj aspekt..covek puca sa tri metra u vas i opet promasuje....
 
Vidite moderna astrologija je nametnula ideju da analogije. Međutim analogije nema , barem ne potpune.

Sunce najjače sija u podne, jel tako, jesu li zrake najjače baš u podne ? Jel tada morate staviti kremu na svoju kožu, da vas sunce ne spali ako je ljeto ? A što je podne astrološkim riječima da nije možda MC ? A sunce vlada kojim znakom, jel možda Lavom ?

Prema tome, ja gledam to kao tradicionalisti na taj način.
 
Saturn u 10. jeste los, on je los svuda, ovde daje zestoke ambicije i potrebe za afirmacijom, a cesto se do uspeha tesko i sporo dolazi, pa i na bezosecajne nacine, a pad vas uvek ceka. Nema podrske autoriteta i sl. Jos je Hitleru Saturn bio u aflikcijama.

Horoskop Adolfa Hitlera je meni osobno najinteresantniji horoskop koji sam ikada radio. Iz ugla moderne astrologije on se teško može objasniti. No iz tradicionalne se vidi super. venera dupli vladar pa takav ubojica ?

Heheh. Kad je vladar Ac-a u konjukciji sa nekom drugom planetom to je izuzetni stres za ličnost, jer se ličnost mijenja, postoje nešto drugo pogotovo ako se radi o planeti suprotnog značaja. dakle on jeste krenuo kao venera no postao je vrlo brzo Mars. Venera 0 Mars.

Netko je rekao u biografiji da je to čovjek koji "ništa nije postigao u prvih 30 godina života, a u ostalih 30 promijenio je svijet". Dakle, tu govorimo o ciklusu Saturna od približno 30 godina.

On je imao Mars 90 Saturn, ali dobro zaštićeno Sunce. tako da nije mogao biti likvidiran.

On je jednostavno morao ispuniti svoju sudbinu.
 
Vidite moderna astrologija je nametnula ideju da analogije. Međutim analogije nema , barem ne potpune.

Sunce najjače sija u podne, jel tako, jesu li zrake najjače baš u podne ? Jel tada morate staviti kremu na svoju kožu, da vas sunce ne spali ako je ljeto ? A što je podne astrološkim riječima da nije možda MC ? A sunce vlada kojim znakom, jel možda Lavom ?

Prema tome, ja gledam to kao tradicionalisti na taj način.

Ovo si dobro rekao,ali onda bi tu Sunce bilo egzaldirano u kuci a ne znak lava po meni,a za to da nema potpune analogija,apsolutno se slazem,pogotovo sa kucama i znacima,to je stvarno nebulozno,pogotovo 12. kuca
 
Horoskop Adolfa Hitlera je meni osobno najinteresantniji horoskop koji sam ikada radio. Iz ugla moderne astrologije on se teško može objasniti. No iz tradicionalne se vidi super. venera dupli vladar pa takav ubojica ?

Heheh. Kad je vladar Ac-a u konjukciji sa nekom drugom planetom to je izuzetni stres za ličnost, jer se ličnost mijenja, postoje nešto drugo pogotovo ako se radi o planeti suprotnog značaja. dakle on jeste krenuo kao venera no postao je vrlo brzo Mars. Venera 0 Mars.

Netko je rekao u biografiji da je to čovjek koji "ništa nije postigao u prvih 30 godina života, a u ostalih 30 promijenio je svijet". Dakle, tu govorimo o ciklusu Saturna od približno 30 godina.

On je imao Mars 90 Saturn, ali dobro zaštićeno Sunce. tako da nije mogao biti likvidiran.

On je jednostavno morao ispuniti svoju sudbinu.

Aha, jos egzaktna ta konjunkcija Venere i Marsa. Mesec u Jarcu, ukljesten, nijedna planeta u vodenom znaku...
 
Zato sto nemoze biti analogna ribama,to je problemativna kuca, jedino benefici pomazu,malefici razaraju...a to je i podsvest,mozda moze da se poveze nekako, ali analogija je besmislena.

Ne, ni slucajno benefici! :lol: Jedino valja imati Jupiter, jer stiti od losih planeta, ali najbolje je nemati nista... :lol:
A Ribe su sve najgore ili sve najbolje, ili plivaju ka vrhu ili idu na dno.
 
Netko je rekao u biografiji da je to čovjek koji "ništa nije postigao u prvih 30 godina života, a u ostalih 30 promijenio je svijet". UOTE]


Jao meni ovde nista nije jasno.. posto za 40 g. nisam nista posebno stvorila, nadam se da cu od sad menjati svet..;)

ozbiljno...to koja planeta kroz koju kucu prolazi.. i sta one znace, nemam pojma.
Jednom su mi uradili natalnu kartu ali se nije bas puno ostvarilo od toga, videcemo za ubuduce..
Koliko moze tacno da se pogodi vreme sta ce se nesto dogoditi_promeniti u mom zivotu???
a bas sam radoznala da bar nesto saznam za buuducnost i sta je najbolje uraditi..
 
Ok nisam ni mislila da mi neko kaze detalje za narednih dvadeset godina..
vec, astrolog mi je rekao neke meni bitne stvari u zivotu, koje ne zavise bas od mene..a taj perjod je prosao a ja nisam nasla nacina da to resim..znaci nisam sedela skrstenih ruku...
pa zato pitam da li je moguce da je promasila za par godina???
 

Back
Top