vencanice

dakle, udaje mi se drugarica:)
i trazimo joj vencanicu..
plavusa, velike grudi, nije bas uska u struku, i lepe vitke noge..
molim pomooooc...
predlozi, crtezi, saloni, modeli, sve sto vam pada na pamet:klap:
Pre neki dan sam bila u Odivi poslom..ima svasta da se probere..a ako ti treba poklon za vencanje,imam odlicnu preporuku za jos bolju ideju...:)
A Odiva se nalazi u Siminoj 9.
 
Pre neki dan sam bila u Odivi poslom..ima svasta da se probere..a ako ti treba poklon za vencanje,imam odlicnu preporuku za jos bolju ideju...:)
A Odiva se nalazi u Siminoj 9.
sad smo gledale odivin katalog na netu..al nista nismo nasle..
ona hoce nesto seceno ispod grudi, i bez onih slepova i gluposti..:)
 
Ovako nesto bi joj mozda odgovaralo...meni deluju ok za taj tip telesne gradje :)

48261.jpg


49126.jpg
 
Ja sam obe kopirala sa Odive...Ne znam gde ti je drugarica lokacijski, ali ima jedna radnja zavucena skroz kod one male pijacice u Bulevaru Kralja Aleksanda (bivsi Bul.Revolucije), kad se kreces ka Cvetkovoj pijaci, s leve strane ima mala pijacica, e pa ulica koja sece bulevar a prolazi pored pijacice, na cosku je radnja, tamo sam videla predivne vencanice, srce mi je na njima ostalo... Oni i siju, i iznajmljuju i prodaju. Ne mogu da se setim kako se zove radnja, nije fensi, ni ultra poznata...a uzela sam vizitku, samo ko zna gde mi je :( Ako ti je drugarica u Bg, moze da ode i cekira to mesto :)
 
A u pravu je, njoj bi trebao model secen ispod grudi, i da se odatle haljina siri, nikako nista strukirano. Meni su ultra detalj na vencanici dugi rukavi, uzani do negde lakta, a odatle se sire...kao haljine vila u filmu gospodar prstenova. Na taj fazon otkidam:heart:

arwen_blue.jpg
 
Pa ne može da bira venčanicu na osnovu slike, naročito ne ako joj gradja nije savršena.

Jedan dan odvojte pa po salonima ... dok ne proba venčanicu, ne može da zna šta joj stoji ....

Matrimonija kod doma JNA ima odlične venčanice
 
Nisam klasican tip zenice pa sam takva i u izboru "vencanica". Vise sam za varijante koje su prilicna suprotnost klasicnim vencanicama.

Mozda nije lose da pitas drugaricu sta ona zeli, osim ako ti vec nije dala do znanja da zeli klasiku.

Po meni je najbolje da ona odredi sta bi htela, a onda to traziti po gradu ili odabrati materijal pa sasiti kod krojacice. Ja ne bih volela da mi neko bira sta cu da nosim na vencanju, ali kao sto rekoh, nisam standarni "slucaj" :D.
 
Sad me Koto sa temom podsetila na onu emisiju, da li beshe na Exploreru, nisam sigurna bash, zove se Exchanging Vows...nadju dva para pred vencanjem koji se izmedju sebe uopste ne poznaju, i onda jedni drugima organizuju vencanje, pa ko potrefi vise stvari po ukusu onog drugog dobije nagradno putovanje za neku egzoticnu destinaciju...simpa je skroz :D
 
a sta kuma radi na svadbi?
osim sto se potpise?
:)

Mora da bude lepa, znači ne lepša od mlade ali prva posle mlade... :mrgreen: da pazi da joj u crkvi ne kane vosak sa sveće na mladinu venčanicu, kaže DA sve što je pop pita (ili nije sve da, zaboravila sam :lol: )
Dok me frizer fenirao kad sam kumovala pevao mi je ''koliko je sad u kolu cura, najlepša je kumina frizura...'' :rotf:
 
u ns smo ..ali tek pocinje operacija vencanje:hahaha:
trajace to..skoknucemo mi i do bgd, nije problem:)

ako ste u Novom Sadu...
onda nece biti problem da posetite showroom salon
BELLA, Zeleznicka 18/1, 021/520-779

mozda vas zainteresuje ponuda...pogledajte sjat...
www.bella.rs

nisam bas pazljivo pregledala ceo katalog...ali mi se posebno dopada
model Portugal, modne kuce San Patrick...zbog jednostavnosti i svedene forme...:)
SanPatrick_Portugal_big.jpg
 
Recimo ... posto bi bilo iznajmljivanje ovoga?Ne svidja mi se ovo ali me zanima... Tj svidjaju mi se carape!:lol: I rukavice!
 

Prilozi

  • vencanica kratk.jpg
    vencanica kratk.jpg
    42,3 KB · Pregleda: 67
A dal znas otprilike bar koliko kostaju tamo te vencanice?Iznajmljivanje.Nisam iz BG-a,pa cisto informativno.

Pravo da ti kazem to me nije zanimalo jer ne nameravam vise da se udajem(vencanicu nikad nisam obukla inace)al nacuh da pominju neke silne stotine eura..200,300,500..prvo oblacenje,drugo...ima tamo i cipelica,sandalica i nekih cipkastih cizmica...
Ruku na srce ima dobrih haljina,
 

Back
Top