LJUDI SA FORUMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MUDRICA

Primećen član
Poruka
811
Kakvi su u stvari ljudi sa foruma?
Citam sve sta drugi pisu i razmisljam... Koliko njih je prikacilo svoju sliku ovde, a koliko njih se zaista i nalazi na fotografiji? Ne mogu da se otmem utisku da je nazalost vecina njih, bez obzira na to koliko su pametni ili opste obrazovani, jaki samo ovde na recima. Ovde, gde sami sebi daju nadimak koji zele, gde mogu da budu kakvi hoce da budu; provokativni, smeli, domisljati, eroticni... A da li su zaista takvi? Sta mislite?
 
MUDRICA:
Kakvi su u stvari ljudi sa foruma?
Citam sve sta drugi pisu i razmisljam... Koliko njih je prikacilo svoju sliku ovde, a koliko njih se zaista i nalazi na fotografiji? Ne mogu da se otmem utisku da je nazalost vecina njih, bez obzira na to koliko su pametni ili opste obrazovani, jaki samo ovde na recima. Ovde, gde sami sebi daju nadimak koji zele, gde mogu da budu kakvi hoce da budu; provokativni, smeli, domisljati, eroticni... A da li su zaista takvi? Sta mislite?

pa verovatno kao i u "stvarnom svetu".
dakle ima nas svakakvih i zbog razlicitih stvari smo tu.i iz razlicitih potreba, naravno.
nekima se verovatno dobro snalaze napilju a ovo im dodje "prosireno podrucje borbe"
nekim drugim pribeziste.
trecim zaebancija.
ne verujem da smo svi zecici iz vica "ma sta ko je rek'o"
 
MUDRICA:
Kakvi su u stvari ljudi sa foruma?
Citam sve sta drugi pisu i razmisljam... Koliko njih je prikacilo svoju sliku ovde, a koliko njih se zaista i nalazi na fotografiji? Ne mogu da se otmem utisku da je nazalost vecina njih, bez obzira na to koliko su pametni ili opste obrazovani, jaki samo ovde na recima. Ovde, gde sami sebi daju nadimak koji zele, gde mogu da budu kakvi hoce da budu; provokativni, smeli, domisljati, eroticni... A da li su zaista takvi? Sta mislite?

Pa, verovatno kao i u "stvarnom svetu".
Dakle ima nas svakakvih i zbog razlicitih stvari smo tu.I iz razlicitih potreba, naravno.
Neki se verovatno dobro snalaze "napolju", a ovo im dodje "prosireno podrucje borbe"
Nekim drugim pribeziste.
Trecim zaebancija.
Ne verujem da smo svi kao zec iz vica "ma sta ko je rek'o"
 
MUDRICA:
Kakvi su u stvari ljudi sa foruma?
Citam sve sta drugi pisu i razmisljam... Koliko njih je prikacilo svoju sliku ovde, a koliko njih se zaista i nalazi na fotografiji? Ne mogu da se otmem utisku da je nazalost vecina njih, bez obzira na to koliko su pametni ili opste obrazovani, jaki samo ovde na recima. Ovde, gde sami sebi daju nadimak koji zele, gde mogu da budu kakvi hoce da budu; provokativni, smeli, domisljati, eroticni... A da li su zaista takvi? Sta mislite?

Slika nije ni bitna. Nije bitno ko je na slici, kakav je i sl. Bitno je koliko lazi a koliko istine pisu ljudi ovde. Na podforumu Ljubav i Sex recimo, ispadose svi neki yebaci i yebacice, sto nikako nemogu da poverujem da je istina. Tamo masta radi uveliko primetio sam. Al' necemo sad biti strogi previse, pa pustimo ih neka pisu sta hoce :) E sad pitas koliko su pametni ili obrazovani. Pa vidi da se to primetiti. Recimo na podforumima Software, Hardware, Istorija, Filozofija, Sigurnost i zastita..itd..mozes sresti jako,jako pametne ljude, od kojih stvarno mozes nauciti puno. Znaci ima i pametnih. Ne kazem da na druga mesta ne dolaze pametni, nego govorim o tim mestima gde se to najbolje primeti. Znaci nemoze neko pricati o C++ ili o nekoj Istorijskoj temi..ako je nije pre toga naucio, cuo negde, znaci da su i obrazovani. Chat ili Forum znaju jako promeniti coveka. Znaci ako si ovde stari korisnik i ako si uvek glumio nekog domisljatog, na kraju ces to verovatno i postati.Znaci ovi stari korisnici Foruma mozda i jesu onakvi kakvim se ovde pretstavljaju;)
Ima nas svakakvih:)
 
Lepo receno.
Mada ja ne vidim zasto se lazno predstavljati.
Na forumu me skoro niko ne zna i zaista nemam nikakvih razloga da lazem ni sebe ni druge.
Posto forum ima relativno mnogo clanova, normalno je da ima i pametnih i glupih i usmaljenih i bla, bla, bla.
Na forumu moze dosta toga da se nauci (naravno onaj ko hoce da nauci), mada su ipak brojniji oni kojima je bitno da nabiju sto vise postova, nebitno kakvi su ili onih kojima je vazno da postavi temu koja ce biti ziva dok se prvi moderator ne pojavi da je zakljuca...
 
Ja sam na ovom forumu jer mi je zanimljivo. Inace, mnogo citam teme, a ne odgovaram toliko, osim ako bas imam nesto bitno da kazem (sto ipak sve zavisi od ozbiljnosti teme, na manje ozbiljne, odgovaram, naravno, vise).
Da ima pametnih, ima; da ima foliranata, ima...
 
Od svih mogućih profila na forumu mi jedino smetaju destruktivci. Neki ovde prosto imaju potrebu da masakriraju i opogane svaku iole pristojniju raspravu. Iako retko odgovaram na njihove idiotluke, dešava se da, posle čitanja tema na kojima su takvi nuždili, ne dolazim po nekoliko dana na forum. Prosto se zgadim i dignem ruke od svega.

Mada, moram istaći, većina ljudi je sasvim ok, a sa nekima mi je i pravo zadovoljstvo komunicirati. :)
 
Đenka:
Od svih mogućih profila na forumu mi jedino smetaju destruktivci. Neki ovde prosto imaju potrebu da masakriraju i opogane svaku iole pristojniju raspravu. Iako retko odgovaram na njihove idiotluke, dešava se da, posle čitanja tema na kojima su takvi nuždili, ne dolazim po nekoliko dana na forum. Prosto se zgadim i dignem ruke od svega.

Mada, moram istaći, većina ljudi je sasvim ok, a sa nekima mi je i pravo zadovoljstvo komunicirati. :)

Eh... U potpunosti se slazem sa tobom!
 
MUDRICA:
Kakvi su u stvari ljudi sa foruma?
Citam sve sta drugi pisu i razmisljam... Koliko njih je prikacilo svoju sliku ovde, a koliko njih se zaista i nalazi na fotografiji? Ne mogu da se otmem utisku da je nazalost vecina njih, bez obzira na to koliko su pametni ili opste obrazovani, jaki samo ovde na recima. Ovde, gde sami sebi daju nadimak koji zele, gde mogu da budu kakvi hoce da budu; provokativni, smeli, domisljati, eroticni... A da li su zaista takvi? Sta mislite?

nemam pojma, i to me ne zanima
 
Кулиража:
Lepo receno.
Mada ja ne vidim zasto se lazno predstavljati.
Na forumu me skoro niko ne zna i zaista nemam nikakvih razloga da lazem ni sebe ni druge.
Posto forum ima relativno mnogo clanova, normalno je da ima i pametnih i glupih i usmaljenih i bla, bla, bla.
Na forumu moze dosta toga da se nauci (naravno onaj ko hoce da nauci), mada su ipak brojniji oni kojima je bitno da nabiju sto vise postova, nebitno kakvi su ili onih kojima je vazno da postavi temu koja ce biti ziva dok se prvi moderator ne pojavi da je zakljuca...
Nikada nisam kapirala likove koji nesto lazu o sebi,foliraju se u postovima....Ja samo govorim ono sto mislim i kakva sam....A na forumu ima zaista OK clanova koji zaista mogu biti dobro cyber drustvo... 8)
 
Najbolje da je iz shkole...Tada sam bio cosav deran...
To je slika ispred drakuline rodne kuce, woono nijedna...

Btw, proshlo 5 minuta, slika se sklanja...Slike u forumu sux-uju, pogotovo one tipa:"Mnogo sam dobra" i sl....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top