Komšija Vs. Poštar

Ko više jebbe?

  • Komšija

  • Poštar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
i komshije i poshtari su mi izraziti jadna stvorenja..ako hebu bilo shta, ikada, nek` im je sa srecom..al` kapiram da od toga nema nishta

postari su nekada bili heroji
prelazeci granice i nepremostive prepreke da bi dostavili vesti, informacije i jos puno raznih bitnih stvari do udaljenih mesta
danasnji najpoznatiji postar je onaj na pesterskoj visoravni gde zimi po -30 stepeni prelazi sneg do kolena da bi dostavio hranu, pisma i penzije starim ljudima zarobljenim u mecavama
jedino jadno ovde je ono sto si ti izjavila za postare
 
mene vise zanimaju nacini cuvanja partnerke? kako to tacno radite? video-nadzor?zakljucavanje nje, ili njenih intimnih delova?

610x.jpg
 
to vam zavisi od situacije, nesto razmisljam... mada mi je komsija tu simnjiviji, ako gazda ima psa... na postara stalno laju, a komsiju poznaju... mozda im ovaj baci po neki put neku hranu i, eto... nego, mene jedna druga stvar zanima... jel ima neka rasa pasa koji ne laju na postare? i da li bi moglo genetski da se napravi tako nesto? to bismo mogli da pitamu onu feliks, ona je veterinar valjda... oni sve znaju...
 
Sigurna sam da bi moglo...
Evo, ako ste raspoloženi, skupite neka sredstva, napravićemo neki projekat, samo mislim da će za ostvarenje tog plana biti neophodno da iskoristim neku autohtonu peruansku rasu pasa... Naravno, da živuljčice ne bi prolazile kroz stres, morala bih otići tamo da izvršim taj poduhvat.. no, nema problema, ne bih bila jedina, evo, nisam cicija, organizovala bih nagradnu igru i dobitnik prve nagrade bi išao sa mnom, kao asistent koordinatora ili već tako nešto.. :)
 

Back
Top