...ako jebesh a ne prijavish, ko da nisi ****...:rumenko:

...a...?:rumenko:

  • ...pricham...:rumenko:

  • ...ne pricham...:gowance:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...e, kolko puta vam se deshava da dodjete u situvaciju da prosto vidite da je vasha "partnerka / partner" (a nije pezzo) prijavila ono od sinotj, uredno, kompletan izveshtaj...?
...dodjesh kod nje, ona sedi sa ujnom i pijucka kaficu, a ujna onako gleda onom pogledom koji govori "sve znam zzdrepche" i smeshka se krishom, ili sl...:rumenko:
...el vam bude neprijatno ili ste ponosni shto vas je pohvalila/o, i da li i vi prijavljujete...?
...ima i onaj vic, a svi znamo da u svakom vicu bar pola istine...
...ili dodjesh u situvaciju da je izda papagaj, sedish palish cigaru kad se iz kaveza chuje " pichi je takva zzivotinja u krevetu , pichi je takva zzivotinja u krevetu, qrchitj ko bonbonchitj" ili sl...:rumenko:
...ja uredno prijavim, jache je od mene...:rumenko:
...ko ne odgovori na temu tjelava mu keva, a da ne pricham shta onima koji zatvore ili obrishu ovaj nebrusheni dijamant medju temama na ljisu...:rumenko:...:)
 
...sad, ja sam do svoje chetrespete verovao da samo mushkarci prichaju o tome, medjutim kad sam pocheo da se druzzim sa koleginicama iz kolektiva ustanovijo sam da one mnogo vishe prichaju i sa mnogo vetjim uzzivanjem, kao da to ponovo prozzivljavaju, nego li mushkarci i u detaljima su krljice, ne da znaju da docharaju situaciju negro eh, evo sav sam se najezzijo kad se samo setim...:rumenko:
 

Back
Top