Sve moje cigare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BernardBlack

Domaćin
Poruka
4.139
Sve moje cigare! Ko od vas sve pushi? Pocecu ja, prvi!

Prva cigara se uvek pamti. Ja je se secam bolje od svoga prvog poljupca (bejah alkoholisan). Moja prva cigara bila je jedna divna, prava predstavnica Marlbora, a popushio sam je sa 11 godina. Bila je to ljubav na prvi udah. Josh uvek se secam vrtenja u glavi i nagona za povracanjem. Bile su potrebne josh 3 godine da bi se popeo na vishi nivo i postao zavisnik. Za to vreme imao sam kratke afere sa Drinom (ko nije? A?), par puta sa Slimsom (od drugarice, pushacice sam se stekao :( ), prelazio sam preko kubanskih pravih cigara, Besta, Pointa i Lovcena (uzas) i sada sma na Lucky-ju. Lucky je doshao kao neki prirodni izbor. Do njega, sam lepo oblikovao svoja pluca, brusio ih i zasijao pred L. kao dijamant.

Ne nameravam da izbacim cigarice, ne stete mi, a i ja sam kao konj, ne moze mi niko nishta.

A vashe price?

:)
 
Sve moje cigare! Ko od vas sve pushi? Pocecu ja, prvi!

Prva cigara se uvek pamti. Ja je se secam bolje od svoga prvog poljupca (bejah alkoholisan). Moja prva cigara bila je jedna divna, prava predstavnica Marlbora, a popushio sam je sa 11 godina. Bila je to ljubav na prvi udah. Josh uvek se secam vrtenja u glavi i nagona za povracanjem. Bile su potrebne josh 3 godine da bi se popeo na vishi nivo i postao zavisnik. Za to vreme imao sam kratke afere sa Drinom (ko nije? A?), par puta sa Slimsom (od drugarice, pushacice sam se stekao :( ), prelazio sam preko kubanskih pravih cigara, Besta, Pointa i Lovcena (uzas) i sada sma na Lucky-ju. Lucky je doshao kao neki prirodni izbor. Do njega, sam lepo oblikovao svoja pluca, brusio ih i zasijao pred L. kao dijamant.

Ne nameravam da izbacim cigarice, ne stete mi, a i ja sam kao konj, ne moze mi niko nishta.

A vashe price?

:)


Ti pusis?
Sad si me razocarao...Bacaj to u smece...

Evo pitaj nasu dragu koleginicu hemicarku sta sve tu ima!:manikir:
 
Ja nisam probao cigaru imam 17 a mozda je ibolje da je ne probam da se ne navucem....Kolko god me nervira dim cigare kad pusi moja sestra ili ljudi oko mene plasim se da se necu navuci tako da neka fala necu cigare:D

Pravi hemicar.....:whistling:
 
Nepušački staž punih 18 godina... :D a pušački sve ostalo :roll:

večito u društvu pušača, sve oko mene pušači, od familije preko drugova i drugarica do momaka, jedino jedna drugarica nepušač, ona imala sport kao alibi a ja... ništa.

I onda jednom nisam znala kako da priđem dečku koji mi se sviđao, još to veče provešćemo zajedno, on izlazi napolje na puš-pauzu a ja... "Ogi... aj mi daj dim!" Ogi mi se smeje, uči me kako da uvlačim, ja pogub pravi... :lol:

Posle toga sam neko vreme vukla tuđe dimove, onda sam par meseci uzimala od ostalih, kad me postalo sramota da na svakom odmoru uzimam počela sam da kupujem, dotad kao nisam bila pravi pušač... :lol: i to roze Sobranie slims, kao, mogu da priuštim jer slabo pušim... i jesam par meseci, i onda više nisam mogla da si priuštim... onda Ronhill slim, Pall Mall slim, Monus slim, opet Pall Mall slim, i od juče Pall Mall običan. Jeftiniji je 10 dinara :mrgreen:

Volela bih da ostavim, a i ne bih. Ne znam. :neutral:
 
Prvu sam probala sa 15,best...

Pocela da pusim sa 17 i nakon par meseci prestala.Od oktobra 2008.do proslog vikenda nisam zapalila...mnogo mi novca ode,stalno sam svorc i bojim se da mi ne pozute zubi.:neutral:
 
Nepušački staž punih 18 godina... :D a pušački sve ostalo :roll:

večito u društvu pušača, sve oko mene pušači, od familije preko drugova i drugarica do momaka, jedino jedna drugarica nepušač, ona imala sport kao alibi a ja... ništa.

I onda jednom nisam znala kako da priđem dečku koji mi se sviđao, još to veče provešćemo zajedno, on izlazi napolje na puš-pauzu a ja... "Ogi... aj mi daj dim!" Ogi mi se smeje, uči me kako da uvlačim, ja pogub pravi... :lol:

Posle toga sam neko vreme vukla tuđe dimove, onda sam par meseci uzimala od ostalih, kad me postalo sramota da na svakom odmoru uzimam počela sam da kupujem, dotad kao nisam bila pravi pušač... :lol: i to roze Sobranie slims, kao, mogu da priuštim jer slabo pušim... i jesam par meseci, i onda više nisam mogla da si priuštim... onda Ronhill slim, Pall Mall slim, Monus slim, opet Pall Mall slim, i od juče Pall Mall običan. Jeftiniji je 10 dinara :mrgreen:

Volela bih da ostavim, a i ne bih. Ne znam. :neutral:

Meni je iskreno devojka sa cigarom odbojna...Gledam moju sestru i kad je vidim sa cigarom bez obzira sto mi je sestra jednostavno drugaciji mnogo utisak...
 
@Sibil
iskreno, da nemam pristup tatinoj kartici verovatno bih manje pušila. Onda me nekad zagrize savest pa poplaćam telefonske račune i stanarinu i pokupujem hranu za svoje pare. :rumenko:

@koca
donekle mi je razumljivo, ali u principu to da li zapali nekad ili nikad ili povremeno malo šta govori o nekoj osobi.

Poznajem dve cure koje ne puše i ne piju (u redu) i ne druže se ni sa kim ko puši ili pije (čudno, ali recimo da je slučajnost) jer s tim osobama nemaju o čemu da pričaju (blesavo).
 
Ah, da...
moj stric kad je bio gore pušio je dvaput godišnje - za svoj rođendan i za Đurđevdan. Ili beše NG i Đurđevdan? :lol:

Ja na leto dolazim i ne znam baš kako ću prošvercati box pored mame :confused: a ne daje mi se 50 evra :confused:
Ne volim ni ja ako devojka pusi,ali zadesi mi se moja devojka da pusi srecom ne puno,2-3 na dan,ajde toliko mogu da progutam,mada izbegava da pusi ispred mene jer zna da mi od toga skache pritisak :D

Elektra,nije bas 50 eura,jedna paklica kosta oko 600-700 dinara,ti kupi ali smochi dok budes ovde hehe.
Nego gde ces da budes,koji grad?
 
Prvo sam probala (čudna mi čuda) Sarajevsku Drinu.Onda sam prešla na Kent ali su u "ono vreme" te "strane cigare" mogle da se kupe samo po fri šop-ovima.U "ono" (ne vratilo se) vreme nestašice kad su prodavali cigare na ulici u Bulevaru,uzimala sam šta nađem.Tad se pojavilo nešto na A...ne mogu da se setim imena sećam se da je bila crveno-bela kutija i kratko ime i najčešće sam to nalazila.
 
Poslednja izmena:
hehe a za vreme bombardovanja,kad su bili oni silni redovi za ulje i secer,vidis na jednoj strani ulice ogroman red za ulje/secer,odjednom na drugoj strani ulice dolazi kamion sto snadbeva trafiku sa cigarama,ceo red se samo preseli na drugu stranu.Ljudima vaznije cigare od ulja i secera...katastrofa.
 
Ne volim ni ja ako devojka pusi,ali zadesi mi se moja devojka da pusi srecom ne puno,2-3 na dan,ajde toliko mogu da progutam,mada izbegava da pusi ispred mene jer zna da mi od toga skache pritisak :D

Elektra,nije bas 50 eura,jedna paklica kosta oko 600-700 dinara,ti kupi ali smochi dok budes ovde hehe.
Nego gde ces da budes,koji grad?

50 evra je boks, na to sam mislila, a sad ispade još i više!

Biću u nekoj selendri na 45 min od Trondheima, Jøssåsen se valjda zove il tako nešto, kamp je u pitanju... a trenutno čekam rezultate za letnji kurs jezika na NTNU! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top