Прелазак

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Djuka_SNS

Aktivan član
Poruka
1.763
Син посланика СРС-а прешао у напредњаке

Младен Дувњак и Братислав Гашић Младен Дувњак (Фото: Р. Станковић) Крушевац – Младен Дувњак (25), син председника Окружног одбора СРС-а и народног посланика Момчила Дувњака јуче је напустио редове радикала и свечано потписао приступницу за СНС.

Регионални повереник СНС-а Братислав Гашић изразио је очекивање да ће и Младенов отац Момчило, који је као потписник коалиционог споразума са ДСС-ом и СПС-ом о вршењу локалне власти у протеклих неколико месеци био у љутом вербалном рату са напредњацима, преиспитати своје политичке ставове.

– До сада сам био члан СРС-а, а сада сам одлучио да пређем у СНС и то је мој избор. Отац није утицао на мене, као што ја не могу да утичем на његов избор – рекао је Младен Дувњак, иначе, апсолвент Факултета спорта и физичког васпитања у Београду.

Момчило Дувњак је поводом преласка свог сина у противнички страначки табор кратко рекао: „Нисам знао да мој син Младен прелази у СНС, али то је његова ствар”.

На вест о „сензационалном трансферу” Радован Милованкић, председник Градског одбора СРС-а, иначе заменик градоначелника Крушевца, каже да нема никакав коментар.

Прелазак посланиковог сина у напредњаке је, ипак, постао прворазредна вест у локалним средствима информисања и чаршијска забава у нагађањима о могућим намерама челника радикала. Само дан раније Градски одбор ДС-а упутио је позив свим странкама, осим СРС-у, за формирање „нове структуре локалне власти” после инцидента у згради Градске управе када је заменик градоначелника Радован Милованкић позвао полицију због наводног физичког напада Момчила Дувњака, због чега је полиција интервенисала и поднела прекршајне пријаве.



Р. Станковић
 
Ја стварно не знам зашто модератори дозвољавају овом ЏУКИ да врши промоцију СНС на сајту који се тиме не бави, а и правилником је забрањено. Смараш бре, ало ... Направи свој сајт па тамо ради шта хоћеш ... Е кад те сретнем...
 
Kolmunisto Pravde,cudo ne prenese ovde nesto o "fantasticnom mitingu" SNS-a u Nisu...izgleda,da ti se nije svideo broj prisutnih dok ti to ovde nisi nastancao....majstore ,ti si nacisto prolupao,od zagrizenog SRS-a ,pa do jos goreg SNS-a....:thumbdown::thumbdown:

Zabole nekog racku za tog tvog Duvnjaka i njegovog sina...:dash::dash::dash::thumbdown:
 
А ја молим модератора да ме банује. Јер када ви пљујете, псујете, вређате, док глумите кочијаше, е онда је то уреду. А када вам се постави тема, на крајње пристојан начин, нормална тема да се дискутије, ако вам није по вољу, онда је то проблем и рекламирање. Ево, јавно тражим од модератора да ме банује. Не занима ме више да будем на форуму људи који размишљају као стаљинисти. Ви сте, Богу хвала прошлост Србије. Живите на овом форуму, дискутујте сами са собом, никада не прихватајте туђе мишљење и желим вам све најбоље.
 
Моја мајка није у СРС. Она је у СНС. Као и отац. Једино је брат у ДС, али одавно није ни активан, а узгред, има више од 4 године како није ни у Србији.

БАНУЈ МЕ!!!
 
Моја мајка није у СРС. Она је у СНС. Као и отац. Једино је брат у ДС, али одавно није ни активан, а узгред, има више од 4 године како није ни у Србији.

БАНУЈ МЕ!!!

Sta ti je Djuka?
Opusti se bre!

Evo jedne pesmice koja bi odgovarala ideologiji SNS-a i temi :


:super::mrgreen::super::mrgreen::super:
 
А ја молим модератора да ме банује. Јер када ви пљујете, псујете, вређате, док глумите кочијаше, е онда је то уреду. А када вам се постави тема, на крајње пристојан начин, нормална тема да се дискутије, ако вам није по вољу, онда је то проблем и рекламирање. Ево, јавно тражим од модератора да ме банује. Не занима ме више да будем на форуму људи који размишљају као стаљинисти. Ви сте, Богу хвала прошлост Србије. Живите на овом форуму, дискутујте сами са собом, никада не прихватајте туђе мишљење и желим вам све најбоље.

Covece,kako ti ne kapiras da to nikog ne zanima...ovde stancujes maltene svaki dan neke tekstove iz Pravde...ako hoce neko to da cita,neka ide na vas sajt, tj.Pravde i neka procita.

Hajde, objasni mi molim te,zasto bi ovo za bilo koga na ovom forumu bilo znacajno i vazno...covece boziji ,pa svaki dan neko prelazi iz jedne stranke u neku drugu,ali niko od nas to nestancuje ovde na forumu...neka prelaze,idu tamo gde misle da ce im biti bolje i to je .:think::think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top