Pitanje za Dena!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:D

Veoma me raduje briga osecajnih osoba za mene. Blagodarim za takvu osecajnost i zabrinutost. Ipak ima dobrih ljudi, gresi onaj ko govori da vise nema ljubaznih i finih ljudi!
 
apotekarka:
Da, imam i ja pitanje za Dena.
Kako objašnjavaš kontrast između svojih bogobojažljivih reči po forumu i prostakluka koje mi šalješ na PP?

:D

O,oohoho, vidi ko nam je dosao! Ti si, po svoj prilici totalno promasila forum. Za zakasnele adolescente i ...ovaj forum je previse ozbiljan, verujem da ti je dosadno ovde a?

Bilo bi veoma uctivo kad optuzujes da navedes i dokaze, odnosno te "prostakluke" koje sam ti poslao na PP da vide i ostali na forumu!
 
Den:
:D

Veoma me raduje briga osecajnih osoba za mene. Blagodarim za takvu osecajnost i zabrinutost. Ipak ima dobrih ljudi, gresi onaj ko govori da vise nema ljubaznih i finih ljudi!


Blagodarim i ja tebi, Denčiću moj lepi. Najljubaznije te molim da oslobodiš mesta filosofiji, na ovom forumu, jer, cini mi se da si promasio za 360 stepeni pravac kretanja. 8)
 
Den:
apotekarka:
Da, imam i ja pitanje za Dena.
Kako objašnjavaš kontrast između svojih bogobojažljivih reči po forumu i prostakluka koje mi šalješ na PP?

:D

O,oohoho, vidi ko nam je dosao! Ti si, po svoj prilici totalno promasila forum. Za zakasnele adolescente i ...ovaj forum je previse ozbiljan, verujem da ti je dosadno ovde a?

Bilo bi veoma uctivo kad optuzujes da navedes i dokaze, odnosno te "prostakluke" koje sam ti poslao na PP da vide i ostali na forumu!


Ma nemoj da mi napadas Apotekarku. Draže mi je nju da vidim na ovom forumu, nego tebe.
 
ms:
Den:
apotekarka:
Da, imam i ja pitanje za Dena.
Kako objašnjavaš kontrast između svojih bogobojažljivih reči po forumu i prostakluka koje mi šalješ na PP?

:D

O,oohoho, vidi ko nam je dosao! Ti si, po svoj prilici totalno promasila forum. Za zakasnele adolescente i ...ovaj forum je previse ozbiljan, verujem da ti je dosadno ovde a?

Bilo bi veoma uctivo kad optuzujes da navedes i dokaze, odnosno te "prostakluke" koje sam ti poslao na PP da vide i ostali na forumu!


Ma nemoj da mi napadas Apotekarku. Draže mi je nju da vidim na ovom forumu, nego tebe.


Znači između bludne žene i licemera biraš ovu prvu? Juhu!!!!! :D -Apotekarka se raduje :wink:
 
ms:
Den:
apotekarka:
Da, imam i ja pitanje za Dena.
Kako objašnjavaš kontrast između svojih bogobojažljivih reči po forumu i prostakluka koje mi šalješ na PP?

:D

O,oohoho, vidi ko nam je dosao! Ti si, po svoj prilici totalno promasila forum. Za zakasnele adolescente i ...ovaj forum je previse ozbiljan, verujem da ti je dosadno ovde a?

Bilo bi veoma uctivo kad optuzujes da navedes i dokaze, odnosno te "prostakluke" koje sam ti poslao na PP da vide i ostali na forumu!


Ma nemoj da mi napadas Apotekarku. Draže mi je nju da vidim na ovom forumu, nego tebe.


Znači između raspusne žene i licemera biraš ovu prvu? Juhu!!!!! :D -Apotekarka se raduje :wink:
 
apotekarka:
anakin:
ti si ovde najveci materijal za Frojda...
kako je to pocelo? dizanjem suknjice kad dodju gosti?


Uzalud je, nisi mi dovoljno interesantna da bih sa tobom komunicirala.
I dalje te ignorišem.... :roll:

:D

Mnogo sto-sta si napisala ali ne vidim dokaze! Ne bi Frojd imao sta da radi kada je tvoja glava u pitanju-jedna vijuga vise nego kokoska da ne k.... po dvoristu.

8)
 
Od: Den Za: apotekarka Poslato: Čet, 03. jun 2004 4:14
Naslov: Perverzna! Citirajte privatnu poruku
Ti si, bre neka perverznjakusa, a ovamo pises bajke o tvom srecnom porodicnom zivotu! Kako te nije sramota? Da li si pokazala tvom muzu koji ti je avatar na ovom forumu?


Evo ovo je jedna od PP koju sam sačuvala i prosledila na nekoliko adresa. One prve dve, u kojima daješ svoju analizu dimenzija mog dupeta i sisa sam izbrisala jer su bile potpuno neinteresantne i neorginalne.
Evo ja sam ti se sada obratila, i više sasvim sigurno neću, tako da znaš da se ne bi trudio da mi više pišeš i obraćaš mi se na bilo koji način.
Mislim da ljudi koji su tako različiti i nemaju nikakvih dodirnih tačaka zaista nemaju razloga da ulaze u diskusije. Ti si meni potpuno neinteresantan, ali ti zbog toga ne upućujem nikakve ružne reči. Ja nemam nikakvo mišljenje o veličini tvog mozga niti ta tema može da me zainteresuje. Mislim da je ignorisanje potpuno korektno i unapred ti zahvaljujem što ćeš uspeti da se suzdržiš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top