Misliiiiim....

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
Posto je proslo dva sata od incidenta koju cu vam u detalje opisati,i posto sam popila jaku kafu,izmeditirala i sabrala se mogu da izlozim jutrosnji spektakl...

Moja cuvena Mira sto mi je spremala stan,nasa Miki kako je zovemo iz miloste je dobila stalan posao i tako se zavrsio za mene bezbrizan period u kome nisam brinula o stvarima tipa kad je vreme da se peru prozori i bila sam takodje postedjena izdavanja naloga tipa ovo treba, ovo danas a ovo cemo sledeci put.Znala je sta volim i kako i sta je sad na redu da se detaljno sprema..Da ne davim,ona vise ne dolazi i to je to.
U nedelju kukam ja kukavicki kako ne mogu da nadjem zenu za spremanje kad prijateljicina prijateljica kaze kako ima ona sjajnu zenu,divna, mlada, vredna i odma ja tu uzmem telefon i kako je svanuo ponedeljak pozovem cuvenu Daki...Snimim tu zenicu,vidim ovako pedantno deluje,mislim se valjda zna koga mi preporucuje...
I tako...Daki meni kaze da je slobodna u sredu-to danas- i sve se mi lepo dogovorimo...Ja sinoc skinem zavese ,operem,osuse se nocas..
9.10h zvoni ona,otvaram ja vrata,kad predamnom jedna prilika sledeceg opisa:riba,od svojih 26-27 godina,u farmerkama,sva utegnuta(a ima sta i da utegne)sandalice na nogicama solidno dobrim,Walkman u usima,ofarbana,sve bre po ps-u..Doobroo,kazem ja,izvoli...
Ona najpre uradi inspekcijski pregled stana,sve lepo osmotri i obidje,konstatuje kako:Ima ovde posla Boga mi...vadi iz torbe papucice i dobacuje mi:spremite mi rukavice,hemiju i onu sipku...
Rukavice kazem ja nemam osim svoje al mislim se dacu ti ih,a ovamo se pitam sto ne nosi svoje kad joj je to osnovno sredstvo za rad koliko vidim.hemija je ovde-pokazem joj a sipka?WTF sipka?
misli na dzoger devojcica...Ja joj kazem,da imam samo jedan sa kojim brisem hodnik ispred vrata..Moze kaze ona..Kako mislis to moze..neces valjda sa tim dzogerom da mi mazes po parketu i plocicama...:eek:
A ona meni:Ne takav dzoger nego ono pljosnato...(misli na krpu koja se stavi na sipku pa se njome brisu parketi...
Kazem ja njoj da kod mene to pljosnato ne zivi i da se parket kod mene i u teoriji i u praksi brise rukom tj.krpom..
Ona:ne mislis valjda da cu ceo ovaj ovoliki parket da ti obrisem klececi...
Mozes i cuceci kazem ja,ili kako god...
Aaaa,kaze ona pa ja to ne radim tako,ja moram da cuvam svoju kicmu...:eek:
Vidi,maco kazem ja njoj,ja te nisam zvala da pijemo kafu i tracarimo nego da mi spremis stan,a posto vidim nisi odusevljena tom idejom,ajde da se mi lepo razidjemo na vreme da se ja tu ne bih s tobom citav dan nervirala,a na kraju jos budem morala i da popravljam tvoje brljotine..
Nego ajde lepo se ti preobuj i pravac vrata...
Stoji ona tako na sred sobe,hukce i vrti glavom...
Kaze:pa da najbolje je da ni ne pocinjem,vama ovde treba tri zene a ne jedna..
Izbacim je lepo napolje a tresem se ko prut...Digla mi je pritisak na 300,doslo mi da je onim dzogerom izdzogiram po dupetu...
Ljudi recite mi ko je ovde lood!?
:hvala:
 
Ahahahahahahahah Macko umirem od smeha ...
Ko je lud ?
Pa ti ....sto pustas da te takve stvari nerviraju.

Odlicno si postupila ...a sad idi slikaj garderober da vidimo sta tu krijes ....
Mozda i tu treba neko da dodje da pospremi :lol:
 
Posto je proslo dva sata od incidenta koju cu vam u detalje opisati,i posto sam popila jaku kafu,izmeditirala i sabrala se mogu da izlozim jutrosnji spektakl...

Moja cuvena Mira sto mi je spremala stan,nasa Miki kako je zovemo iz miloste je dobila stalan posao i tako se zavrsio za mene bezbrizan period u kome nisam brinula o stvarima tipa kad je vreme da se peru prozori i bila sam takodje postedjena izdavanja naloga tipa ovo treba, ovo danas a ovo cemo sledeci put.Znala je sta volim i kako i sta je sad na redu da se detaljno sprema..Da ne davim,ona vise ne dolazi i to je to.
U nedelju kukam ja kukavicki kako ne mogu da nadjem zenu za spremanje kad prijateljicina prijateljica kaze kako ima ona sjajnu zenu,divna, mlada, vredna i odma ja tu uzmem telefon i kako je svanuo ponedeljak pozovem cuvenu Daki...Snimim tu zenicu,vidim ovako pedantno deluje,mislim se valjda zna koga mi preporucuje...
I tako...Daki meni kaze da je slobodna u sredu-to danas- i sve se mi lepo dogovorimo...Ja sinoc skinem zavese ,operem,osuse se nocas..
9.10h zvoni ona,otvaram ja vrata,kad predamnom jedna prilika sledeceg opisa:riba,od svojih 26-27 godina,u farmerkama,sva utegnuta(a ima sta i da utegne)sandalice na nogicama solidno dobrim,Walkman u usima,ofarbana,sve bre po ps-u..Doobroo,kazem ja,izvoli...
Ona najpre uradi inspekcijski pregled stana,sve lepo osmotri i obidje,konstatuje kako:Ima ovde posla Boga mi...vadi iz torbe papucice i dobacuje mi:spremite mi rukavice,hemiju i onu sipku...
Rukavice kazem ja nemam osim svoje al mislim se dacu ti ih,a ovamo se pitam sto ne nosi svoje kad joj je to osnovno sredstvo za rad koliko vidim.hemija je ovde-pokazem joj a sipka?WTF sipka?
misli na dzoger devojcica...Ja joj kazem,da imam samo jedan sa kojim brisem hodnik ispred vrata..Moze kaze ona..Kako mislis to moze..neces valjda sa tim dzogerom da mi mazes po parketu i plocicama...:eek:
A ona meni:Ne takav dzoger nego ono pljosnato...(misli na krpu koja se stavi na sipku pa se njome brisu parketi...
Kazem ja njoj da kod mene to pljosnato ne zivi i da se parket kod mene i u teoriji i u praksi brise rukom tj.krpom..
Ona:ne mislis valjda da cu ceo ovaj ovoliki parket da ti obrisem klececi...
Mozes i cuceci kazem ja,ili kako god...
Aaaa,kaze ona pa ja to ne radim tako,ja moram da cuvam svoju kicmu...:eek:
Vidi,maco kazem ja njoj,ja te nisam zvala da pijemo kafu i tracarimo nego da mi spremis stan,a posto vidim nisi odusevljena tom idejom,ajde da se mi lepo razidjemo na vreme da se ja tu ne bih s tobom citav dan nervirala,a na kraju jos budem morala i da popravljam tvoje brljotine..
Nego ajde lepo se ti preobuj i pravac vrata...
Stoji ona tako na sred sobe,hukce i vrti glavom...
Kaze:pa da najbolje je da ni ne pocinjem,vama ovde treba tri zene a ne jedna..
Izbacim je lepo napolje a tresem se ko prut...Digla mi je pritisak na 300,doslo mi da je onim dzogerom izdzogiram po dupetu...
Ljudi recite mi ko je ovde lood!?
:hvala:


ti
ali to sam ti vec par puta reko :)))
 
Posto je proslo dva sata od incidenta koju cu vam u detalje opisati,i posto sam popila jaku kafu,izmeditirala i sabrala se mogu da izlozim jutrosnji spektakl...

Moja cuvena Mira sto mi je spremala stan,nasa Miki kako je zovemo iz miloste je dobila stalan posao i tako se zavrsio za mene bezbrizan period u kome nisam brinula o stvarima tipa kad je vreme da se peru prozori i bila sam takodje postedjena izdavanja naloga tipa ovo treba, ovo danas a ovo cemo sledeci put.Znala je sta volim i kako i sta je sad na redu da se detaljno sprema..Da ne davim,ona vise ne dolazi i to je to.
U nedelju kukam ja kukavicki kako ne mogu da nadjem zenu za spremanje kad prijateljicina prijateljica kaze kako ima ona sjajnu zenu,divna, mlada, vredna i odma ja tu uzmem telefon i kako je svanuo ponedeljak pozovem cuvenu Daki...Snimim tu zenicu,vidim ovako pedantno deluje,mislim se valjda zna koga mi preporucuje...
I tako...Daki meni kaze da je slobodna u sredu-to danas- i sve se mi lepo dogovorimo...Ja sinoc skinem zavese ,operem,osuse se nocas..
9.10h zvoni ona,otvaram ja vrata,kad predamnom jedna prilika sledeceg opisa:riba,od svojih 26-27 godina,u farmerkama,sva utegnuta(a ima sta i da utegne)sandalice na nogicama solidno dobrim,Walkman u usima,ofarbana,sve bre po ps-u..Doobroo,kazem ja,izvoli...
Ona najpre uradi inspekcijski pregled stana,sve lepo osmotri i obidje,konstatuje kako:Ima ovde posla Boga mi...vadi iz torbe papucice i dobacuje mi:spremite mi rukavice,hemiju i onu sipku...
Rukavice kazem ja nemam osim svoje al mislim se dacu ti ih,a ovamo se pitam sto ne nosi svoje kad joj je to osnovno sredstvo za rad koliko vidim.hemija je ovde-pokazem joj a sipka?WTF sipka?
misli na dzoger devojcica...Ja joj kazem,da imam samo jedan sa kojim brisem hodnik ispred vrata..Moze kaze ona..Kako mislis to moze..neces valjda sa tim dzogerom da mi mazes po parketu i plocicama...:eek:
A ona meni:Ne takav dzoger nego ono pljosnato...(misli na krpu koja se stavi na sipku pa se njome brisu parketi...
Kazem ja njoj da kod mene to pljosnato ne zivi i da se parket kod mene i u teoriji i u praksi brise rukom tj.krpom..
Ona:ne mislis valjda da cu ceo ovaj ovoliki parket da ti obrisem klececi...
Mozes i cuceci kazem ja,ili kako god...
Aaaa,kaze ona pa ja to ne radim tako,ja moram da cuvam svoju kicmu...:eek:
Vidi,maco kazem ja njoj,ja te nisam zvala da pijemo kafu i tracarimo nego da mi spremis stan,a posto vidim nisi odusevljena tom idejom,ajde da se mi lepo razidjemo na vreme da se ja tu ne bih s tobom citav dan nervirala,a na kraju jos budem morala i da popravljam tvoje brljotine..
Nego ajde lepo se ti preobuj i pravac vrata...
Stoji ona tako na sred sobe,hukce i vrti glavom...
Kaze:pa da najbolje je da ni ne pocinjem,vama ovde treba tri zene a ne jedna..
Izbacim je lepo napolje a tresem se ko prut...Digla mi je pritisak na 300,doslo mi da je onim dzogerom izdzogiram po dupetu...
Ljudi recite mi ko je ovde lood!?
:hvala:


missim, sve ok, mozda devojka i jeste vredna, nisi joj dala priliku a i mlada je... nebitno uostalom, samo sam htela da pitam, a zasto mora bas klececi da birise parket?
 
ja bih je pustila da vidim kako ona to cisti stan...malo...
:D

ipak za cistacicu se ne zahteva neki specijalan izgled...mogu i dobre ribe da ciste, iako cuvaju kicmu...

nego macko, da se nisi ti zabrinula da je ona bolja riba nego ti?
:D


To sto ona dobro izgleda je plus za nju i meni uopste ne smeta,naprotiv...Devojka koja je cuvala moje dete je bila riba nad ribama bolja i od mene i od vecine koju poznajem..Nemam ja problem sa tim ZvezdanKa,ama uopste..
Ali to malo sto bi ona cistila bi mene mnogo kostalo i para i zivaca a ni jedno ni drugo nemam za bacanje.
 
To sto ona dobro izgleda je plus za nju i meni uopste ne smeta,naprotiv...Devojka koja je cuvala moje dete je bila riba nad ribama bolja i od mene i od vecine koju poznajem..Nemam ja problem sa tim ZvezdanKa,ama uopste..
Ali to malo sto bi ona cistila bi mene mnogo kostalo i para i zivaca a ni jedno ni drugo nemam za bacanje.

ma nije mogutje :)))))
 
auuu, tesko ces naci savrsenu zenu za ciscenje stana
moras da napravis kompromise... well, ocigledno si Danu izgubila ...
mislim, mogla si prosto da joj kupis tu motku za krpu, pa da obrise pod i cuva svoju kicmu... mislim, otkud znas kakve zena ima probleme sa kicmom
mozda nema, a mozda je to jednostavno nacin na koji ona radi nemam pojma sta ti imas protiv toga
stvarno mi nije jasno, ovako si ispala kao neki prepotentni gonic robova... mislim, mozda i jesi takva, a mozda si sada ovde preuvelicala da bi ispala kucka u prici jer ti se svidja taj imidz

meni je ovo sve tako bezveze, mislim... brze ces sama obrisati taj parket nego naci normalnu zenu za ciscenje... a ako je nadjes, da joj spremas kolace i cuvas ko malo vode na dlanu...ehhh

kakav retarda ima... tek ces da vidis

evo jedan biser iz moje prakse... ja sam ... dok se nisam udala, jelte... imala zenu koja je dolazila da cisti, mama ih je nalazila ili moja sestra ili obe, ali jednom tako ja kazem zeni da mi opere kantu za smece, mislim koristila sam kese, ali te se kante ponekad izmazu i tako... anyway, zena je oprala kantu spolja, a iznutra je ostavila one fleke zbog kojih sam i trazila pranje in the first case

i tako... debili... ili se prave debili ili oba sto je jos gore

ali ne mozes bicem na njih, bar ne vise... nazalost, mislim... nekima samo tako mozes dodji do svesti, ali to je danas nezakonito, pa moras da primenujes suptilnije metode

ja sam pre neki dan u prodavnici napravila HAOS... ali me mrzi sada i o tome da pricam
 
Trebala si da staviš anketu :lol:

Ne mislim da je neko lud, samo da je trebalo vas dve da se čujete i dogovorite ranije šta je njoj potrebno za posao, pa da ti kažeš - obezbediću ti ili nemoj dolaziti

a ni ja ne kapiram to za kolena ili čučanje :roll:
a ne kapiram ni što ne kupiš sebi džoger, pa ga čistiš sama
 
missim, sve ok, mozda devojka i jeste vredna, nisi joj dala priliku a i mlada je... nebitno uostalom, samo sam htela da pitam, a zasto mora bas klececi da birise parket?
Cekaj,a kako se parket pravilno brise?stojeci?lebdeci?Dzogeri i sve te sipke samo raznose prasinu i dlake sa jedne na drugu stranu...mislim,ja tako radim..
ne sumnjam da je vredne,al dal je nacin da mi se obrati na nacin:Ne mislis valjda da cu da ti klececi brisem ovoliki parket...
Pritom ja njoj na Vi...Da napomenem da mi je u tel razgovoru rekla:Ja radim samo pet sati,ne peglam i to naplacujem 20e.
Napominjem da nemam kucu od 300 kvadrata.
 
Trebala si da staviš anketu :lol:

Ne mislim da je neko lud, samo da je trebalo vas dve da se čujete i dogovorite ranije šta je njoj potrebno za posao, pa da ti kažeš - obezbediću ti ili nemoj dolaziti

a ni ja ne kapiram to za kolena ili čučanje :roll:
a ne kapiram ni što ne kupiš sebi džoger, pa ga čistiš sama


ma ok je, ako moze da ima zenu da joj citi stan, zasto da ne, ali to sa klecanjem mi je bilo bljak... sve ostako je ok :) ali brisanje parketa rukom je bas bezveze...missim da je 19. vek, pa dobro, ali je 21.
 
Trebala si da staviš anketu :lol:

Ne mislim da je neko lud, samo da je trebalo vas dve da se čujete i dogovorite ranije šta je njoj potrebno za posao, pa da ti kažeš - obezbediću ti ili nemoj dolaziti

a ni ja ne kapiram to za kolena ili čučanje :roll:
a ne kapiram ni što ne kupiš sebi džoger, pa ga čistiš sama
Ja sam na njene uslove pristala sto sam napisala u prethodnom postu...a dzoger...i to sam objasnila...:)
 
ovaj deo gde si je tako dobro opisala od glave do pete, totalno je nepotreban. to znaci da si odmah po izgledu ocenila da nece dobro odraditi posao. sta si ti ocekivala, neku matoru debelu u borosanama?
dalje... zasmetalo ti je sto nije ponela svoje rukavice. valjda ti treba da joj obezbedis sve sto je potrebno za rad? ili smatras da ona treba da ti dodje sa svojom kofom, metlom, krpama i ostalim cudima?
a odgovor na pitanje je: nisi ti luda ni malo, samo si beskrajno sujetna i iskompleksirana.
 
Cekaj,a kako se parket pravilno brise?stojeci?lebdeci?Dzogeri i sve te sipke samo raznose prasinu i dlake sa jedne na drugu stranu...mislim,ja tako radim..
ne sumnjam da je vredne,al dal je nacin da mi se obrati na nacin:Ne mislis valjda da cu da ti klececi brisem ovoliki parket...
Pritom ja njoj na Vi...Da napomenem da mi je u tel razgovoru rekla:Ja radim samo pet sati,ne peglam i to naplacujem 20e.
Napominjem da nemam kucu od 300 kvadrata.

pa ja nisam ni rekla da je ona ok, meni je zapalo za oko samo to brisanje parketa rukom. Zasto mislis da se manje raznosi prasina ako se klekne i brise rukom od dzogera?
 

Back
Top