A koja je to kletva što muči Srbiju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Pre svega ne verujem u te gluposti, ali jedan biser je napisao ovo:
Тешку су беду себи набацили на грбачу признавањем " Косова "

Тек ће да виде шта значи " Косовска клетва "

Lik je rekao da je za porast nasilja u porodici u CG kriva kosovska kletva, jer je Vlada CG priznala Kosovo :hahaha:. Obaška što je porast nasilja u porodici zabeležen u delovima Crne Gore gde su Srbi većina.

No, malte ne svakog dana možemo pročitati u novinama da je u Srbiji: žena ubila muža sekirom, snajka ubila svekrvu i iseckala je na komade, ovaj ubio onog, onaj silovao životinju, itd... I to tako već dvadeset godina, bome i mnogo mnogo više...
Dalje, izgubili smo Sloveniju, Hrvatsku, Krajinu, Bosnu, Makedoniju, Crnu Goru i Kosovo, bombardovao nas NATO,, egzodusi Srba, katastrofalan natalitet i mentalitet.

Baš me zanima, da mi odgovore biseri poput OrangeC-a, šta je to Srbija
pogrešila i koja :lol: "kletva" :lol: nad njom obitava :hahaha: već nekoliko decenija?
 
Pre svega ne verujem u te gluposti, ali jedan biser je napisao ovo:


Lik je rekao da je za porast nasilja u porodici u CG kriva kosovska kletva, jer je Vlada CG priznala Kosovo :hahaha:. Obaška što je porast nasilja u porodici zabeležen u delovima Crne Gore gde su Srbi većina.

No, malte ne svakog dana možemo pročitati u novinama da je u Srbiji: žena ubila muža sekirom, snajka ubila svekrvu i iseckala je na komade, ovaj ubio onog, onaj silovao životinju, itd... I to tako već dvadeset godina, bome i mnogo mnogo više...
Dalje, izgubili smo Sloveniju, Hrvatsku, Krajinu, Bosnu, Makedoniju, Crnu Goru i Kosovo, bombardovao nas NATO,, egzodusi Srba, katastrofalan natalitet i mentalitet.

Baš me zanima, da mi odgovore biseri poput OrangeC-a, šta je to Srbija
pogrešila i koja :lol: "kletva" :lol: nad njom obitava :hahaha: već nekoliko decenija?

Nikakva kletva posto nam se i nista ne desava. tj. nismo nista izgubili.

Dalje,moze li neko glupanderima poput tebe,jednom za svagda objasniti da nismo izgubili hrvatsku pa sve na dalje,jer hrvatska nije bila u sastavu srbije :dash:

Dalje,Kosmet nismo izgubili i to ti je objasnjeno,dakle nemoj vise da kroz postove provalcis nekakve gubutke.:dash:

Izgubili hrvatsku :dash:
izgubili sloveniju :dash:

itd......:dash:

A kako onda po toj logici hrvatska nije izgubila Srbiju.......:dash:

LOCKUJTE ovog idiota jednom zauvek.........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top