Ко је рекао:,,Свака држава има своју мафију,али само код нас мафија има своју државу`

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Свака држава има своју мафију,али само код нас мафија има своју државуОво је изречено,ако се не варам,почетком 90-тих година а тек сада схватам прави смисао те мисли.
Молио бих оне који дуже памте, да се сете ко је то изрекао као и оцену садашњег стања. Има ли то стварно везе са Србијом?
 
Свака држава има своју мафију,али само код нас мафија има своју државуОво је изречено,ако се не варам,почетком 90-тих година а тек сада схватам прави смисао те мисли.
Молио бих оне који дуже памте, да се сете ко је то изрекао као и оцену садашњег стања. Има ли то стварно везе са Србијом?

Je l stvarno ne znaš ili je ovo nešto kao retoričko pitanje?

Zoran Đinđić


E, sad, čisto sumnjam da i on sam nije sarađivao s mafijom... Uostalom, zato je to i znao.
 
Pokoj mu duse.....citirao ili rekao.......Z.Dj.,...........a kasnije dodao ..KOME JE DO MORALA NEKA IDE U CRKVU.......................ma neka mu je laka zemlja..................i tema je provokativna...................KO JE SVE STA REKAO.........ima gi................i gore i dole....................
 
Јел велики везир, пардон визиJонар?

Mala ispravka,molim...........:mrgreen:

Je l stvarno ne znaš ili je ovo nešto kao retoričko pitanje?

Zoran Đinđić


E, sad, čisto sumnjam da i on sam nije sarađivao s mafijom... Uostalom, zato je to i znao.

Ajd' da skratimo......pre ce biti da je mislio na sebe licno....on je tada bio na vlasti :mrgreen:

:hahaha::rotf:
 
Јел велики везир, пардон визионар?
У односу на све остале мишеве и јајаре око њега, он, богами, јесте стварно био велики визионар.
П. С.
Наведи истинске визионаре, стварно добре политичаре и државнике Србије у протекла 2 века. :think:
 
У односу на све остале мишеве и јајаре око њега, он, богами, јесте стварно био велики визионар.
П. С.
Наведи истинске визионаре, стварно добре политичаре и државнике Србије у протекла 2 века. :think:

On je covek bio bez premca u to nema sumnje
Jedan od najboljih sociologa u skorije vreme , ujedno je bio i filozof. Ostvaren covek na mnogo planova. Nema sumnje da je bio vizionar, a sada dal je u pravu bio ili ne u to ne bih da ulazim. Cinjenica ej da je bio ubijen
 
У односу на све остале мишеве и јајаре око њега, он, богами, јесте стварно био велики визионар.
П. С.
Наведи истинске визионаре, стварно добре политичаре и државнике Србије у протекла 2 века. :think:

Pa on je bio mish i yaye.....a od vizionara nije ni V..........mozda neki viziJonar ili tako nesto.........:hahaha:

Sitni prevarant,shibicar..........koji je imao srece u "mazanju" ljudi....
 
Da, ali moras priznati da se mnogi trude da tako izgleda.

Priznajem... Tako je sa svima kad umru ili ih neko ubije. Đinđić, Hit Ledžer, Šaban... :mrgreen:;)

Ja nisam nešto preterano oduševljen njegovim likom i delom, ali mislim da je ipak nešto vredeo - sigurno više nego Tadić, Đelić i Dinkić zajedno... O radikalima i Čedici da i ne govorim...
 
Priznajem... Tako je sa svima kad umru ili ih neko ubije. Đinđić, Hit Ledžer, Šaban... :mrgreen:;)

Ja nisam nešto preterano oduševljen njegovim likom i delom, ali mislim da je ipak nešto vredeo - sigurno više nego Tadić, Đelić i Dinkić zajedno... O radikalima i Čedici da i ne govorim...

Pa dobro u odnosu na njih i jeste..........ali ko nije u odnosu na njih :roll:

On se barem sam tu nesto uguzio,a ove ko da je neko iz ormana izvuko i posadio u fotelje :roll:
 
Mala ispravka,molim...........:mrgreen:



Ajd' da skratimo......pre ce biti da je mislio na sebe licno....on je tada bio na vlasti :mrgreen:

:hahaha::rotf:

Tada je možda samo kod nas u Nišu bio na vlasti... Ipak, mislim da je to rekao početkom devedesetih... Tako sam bar razumeo, ne znam.
 
Jovan Ristic, Dimitrije Tucovic??
Лепо, лепо. :ok: А, још који? Нпр. Гарашанин, Стојан Новаковић...
А од владара... :think: Књаз Милош...? Михаило? :think: А после мушичави Милан... :think: незрели Александар.... А оно даље, Карађорђевићи, катастрофа :sad2:
 

Back
Top