Miloš Aligrudić kamerom snimio skupštinsku krađu (video) / Bodrum 2

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
Šef poslaničke grupe Demokatska stranka Srbije (DSS) Miloš Aligrudić izjavio je da su poslanici te stranke, pošto u danu za glasanje ne postoji mogućnost da se ukaže na neregularnost glasanja, u ponedeljak u skupštinsku salu uneli svoju privatnu kameru da to zabeleže

Aligrudić je precizirao da se u trenutku kada je predsednik Skupštine Slavica Đukić-Dejanović rekla da je u sali 126 ili 127 poslanika, moglo lako utvrditi da ih nije bilo toliko što,kako je naveo, potkrepljuje i snimak.
"Glasanje iz Bodruma ili iz podruma Narodne Skupštine meni je svejedno,ako je neregularnosti bilo. I tada nije važno da li je neko izašao da ****** cigaretu , ili je otišao na neko drugo mesto. Vladajuću većinu uznemirilo je to što smo mi zabeležili neregularnosti i vi procenite ko je kriv, da li oni koji su radili nekorektne stvari ili onaj ko ih je slikao", izjavio je šef poslanika DSS.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=65014&sectionId=37
 
Bukvalno sve televizije su prenele snimak, gde se lepo vidi da ih nema u sali, ali se vide njihove ubacene kartice, Slavica Djukic Dejanovic tvrdi:

"...Povodom snimka koji je napravio šef poslaničke grupe DSS Miloš Aligrudić na kojem se vidi, kako tvrdi, da jedan poslanik PUPS-a ulazi u salu, a evidentiran je u poslaničkoj jedinici kao prisutan, Đukić-Dejanović je navela da je izvesno postojao kvorum za glasanje.

"Sasvim je izvesno da je on bio u sali kada je glasanje počelo. Juče smo jako vodili računa, kompletno predsedništvo i ja. Sve vreme su poslanici bili tu i bilo nas je sve vreme 126. Kada smo ocenili da nas nema 126 a i pored toga što smo bili planirali da radimo znatno duže prekinuli smo sednicu", rekla je predsednica parlamenta.

Povodom zaključka Administrativnog odbora o zabrani neovlašćenog snimanja u skupštinskoj sali, Đukić-Dejanović je rekla da nije u redu da poslanici smimaju poslanike ali i da ona sama ne može da uvodi neke zabrane i da takvu odluku može da donese Skupština..."

-----------------
Sto se kaze: U oci gleda a ne govori istinu:roll:
I, zasto ne bi poslanici imali pravo da snimaju, kad zabrana NIJE DONETA, samim tim ni snimanje nije zabranjeno?!
Bordrum ili podrum, koja je razlika:dontunderstand:
 
Tadic ili/ BoTa ili Cvetko po V ilicu/ ce ponoviti isti postupak.kao za glasanje iz Bodruma, izdeklamovace iz navike stecenu SAMOKRITIKU i najaviti cicsenje kolone DS iza njega.........na celu je ON a onda nova kolona.....................Jovo nanovo...................dok kolona ne shvati ko treba biti na zacelju.........a Aligrudic.........ne treba da snima umesto TV-RTS......... ali Tijanic je Tijanic.......pa neka je A. snimio i po cenu *krivice*..................mada OVO sto radi PZE...je *gemist* stecenih navika.....................i ajd..........................moze biti al nemora......mada.............
 
Tadic ili/ BoTa ili Cvetko po V ilicu/ ce ponoviti isti postupak.kao za glasanje iz Bodruma, izdeklamovace iz navike stecenu SAMOKRITIKU i najaviti cicsenje kolone DS iza njega.........na celu je ON a onda nova kolona.....................Jovo nanovo...................dok kolona ne shvati ko treba biti na zacelju.........a Aligrudic.........ne treba da snima umesto TV-RTS......... ali Tijanic je Tijanic.......pa neka je A. snimio i po cenu *krivice*..................mada OVO sto radi PZE...je *gemist* stecenih navika.....................i ajd..........................moze biti al nemora......mada.............

Ali, ne moze na ovome da ostane:eek:
Naravno da RTS ne bi snimao, ali sam zainteresovana hoce li prikazati ono sto je snimao Aligrudic, sto su dosad prikazale sve TV-stanice, pocev od B92...
Zivo me zanima hoce li Tijanic dozvoliti da se snimak prikaze na RTS-u u 19:3O.:think:

I ponovo: HOCE li na ovome da se zavrsi?
Da li treba povesti postupak protiv Slavice Djukic-Dejanovic za ociglednu NEREGULARNOST, pride LAZ kojojm se brani od nedobranjivog:evil:
 
Ja sam rekla da ću da glasam za crvene ali ako je se utvrdi da ih nije bilo 127, doktorku treba podhitno smeniti i postaviti novog potpredsednika ali ne iz redova DS-SPS, za kaznu.

Маа
goldy23.gif
, .................. променићеш ти мишљење!!! :mrgreen: :whistling: :whistling: :whistling:
 
Ali, ne moze na ovome da ostane:eek:
Naravno da RTS ne bi snimao, ali sam zainteresovana hoce li prikazati ono sto je snimao Aligrudic, sto su dosad prikazale sve TV-stanice, pocev od B92...
Zivo me zanima hoce li Tijanic dozvoliti da se snimak prikaze na RTS-u u 19:3O.:think:

I ponovo: HOCE li na ovome da se zavrsi?
Da li treba povesti postupak protiv Slavice Djukic-Dejanovic za ociglednu NEREGULARNOST, pride LAZ kojojm se brani od nedobranjivog:evil:

Da , da i da.

Ne, Dejanovićki se ništa neće dogoditi i drugo NE ( možda) - Tijanić bi rado izbegao da to prikaže ali možda popusti zbog neoborivih dokaza...jah...:sad2:
 

Back
Top