Intel ili AMD

amidza

Obećava
Poruka
95
Trenutno stekam kes za novu mahinu, pa razmisljam da li da uzmem AMD ili Intel.
Cuo sam da XP+ znaci da on radi kao Intelov ekvivalent na toj cifri, ali cisto sumnjam.
Za Intel P4 znam da je pouzdan, brz, ali sa cenama deru kozu. Inace ja sam Intelovac, ali ove cene, stvarno ga preterase.
Plocu, verovatno neka Intelova, ili bio koja sa Intelovim chipsetom, sada imam SIS i mogu da kazem da je najvece ***** na svetu.
Memorija, crko mi jedan slot, pa kad udjem u Mayu prijavi 260 popunjeno od 256, znaci gubim zivce.
Jel znate gde da nadjem hardware na popustu ili po veleprodajnim cenama.
 
Znam ja jednog garija, zove si Cicak Marko. On rastura sto se tice programiranja. Mislim da radi u Visual Basic-u ili tako nesto. Uglavnom, gari mi je rekao da Intel vlada i da sta god da uzimas, uzmes intel i neces se pokajati. Kod njega mozes to i nabaviti. On ce te mozda moci uputiti. Vidim da ti nemas blage, al' nema veze, on ce to znati. Pitaj bilo gde za Marka Cicka, sigurno ce ga znati (gari strasno rastura racunare)!
 
Anonymous:
Znam ja jednog garija, zove si Cicak Marko. On rastura sto se tice programiranja. Mislim da radi u Visual Basic-u ili tako nesto. Uglavnom, gari mi je rekao da Intel vlada i da sta god da uzimas, uzmes intel i neces se pokajati. Kod njega mozes to i nabaviti. On ce te mozda moci uputiti. Vidim da ti nemas blage, al' nema veze, on ce to znati. Pitaj bilo gde za Marka Cicka, sigurno ce ga znati (gari strasno rastura racunare)!

Nightwish rules
 

Back
Top