Muškarac u odelu

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
U Srbiji u današnje vreme odelo nose samo portiri u bankama, vozači,trgovački putnici (najčešće farmaceuti), voditelji TV dnevnika,novopečeni biznismeni i poneki uštogljeni advokat......
Prevaziđena kategorija odevanja ili ne?
 
To nikad nece biti prevazidjeno i takve muskarce zene odmah primete. Naravno to treba da bude dobro odelo, da mu dobro stoji...Muskarac u dobrom odelu, namirisan, sa urednom frizurom je vrlo seksi i pozeljan...
 
mislim da sve boje košulje idu na baš izrazito svetlu nijansu sive boju odela, to je nešto kao prlljavo belo..e sad možeš da kombinuješ tamniju košulju - svetliju kravatu, nijansa... nemoj pastelna ili šarena košulja - drečava kravata, da ne budeš ko harmonikaši... ( :
 
Nose ga i neki taksisti,mada....veruj mi znam da proceim coveka koji nosi poslovno odelo zato sto hoce da se istakne i coveka koji nosi poslovno odelo zato sto je to deo njegove licnosti.Otac mi je poslovan covek,ja cu takodje biti-uskoro,tako da.....To ti je kao kada cujes-ej ja sam menadzer...ima ih gomila,ali ko ima i zvanje za tu poziciju?.
 
To nikad nece biti prevazidjeno i takve muskarce zene odmah primete. Naravno to treba da bude dobro odelo, da mu dobro stoji...Muskarac u dobrom odelu, namirisan, sa urednom frizurom je vrlo seksi i pozeljan...

Dabome tacno, ne samo jednom sam to zapazio,
steta sto je svecano odelo neudobno,
i nekako podseca na amerikance kojih se bas ne odusevljavam,
no zna da bude lepo i elegantno, i da posluzi kao mamac

:)
 
F94255_main_putty%20sage_large.jpg


Ovako neshto, naravno.
 
:zurka:Totalno sam u ovoj prici!:zurka:
Bratu je matura za 10-ak dana,pa je sada civatva kuca angazovana da njemu trazi odelo...

Sta se meni svidja?! Crno uze odelo,sa belom kosuljom i crnom,tanjom kravatom.
I naravno one coool muske cipele sto su kao malo (ali samo malo) spicaste.
Zapravo nisu spicaste,vise je taj spic odsecen. Valjda znate na sta mislim....
Dalje.... Svetlo odelo i crna kosulja definitivno! :ok:
A za neku opusteniju varijatnu,uvek moze sako,farke i patike. To mi se bas svidja! :aha:

Kao primer za momka kome,po meni, extra stoji odelo je Justin Timberlake...
I super mi je sto on to fura u skroz nekom opustenom fazonu! :heart:
 
:zurka:Totalno sam u ovoj prici!:zurka:
Bratu je matura za 10-ak dana,pa je sada civatva kuca angazovana da njemu trazi odelo...

Sta se meni svidja?! Crno uze odelo,sa belom kosuljom i crnom,tanjom kravatom.
I naravno one coool muske cipele sto su kao malo (ali samo malo) spicaste.
Zapravo nisu spicaste,vise je taj spic odsecen. Valjda znate na sta mislim....
Dalje.... Svetlo odelo i crna kosulja definitivno! :ok:
A za neku opusteniju varijatnu,uvek moze sako,farke i patike. To mi se bas svidja! :aha:

Kao primer za momka kome,po meni, extra stoji odelo je Justin Timberlake...
I super mi je sto on to fura u skroz nekom opustenom fazonu! :heart:
Ok je on....lepo ga oblace,lepo,lepo.....Nista previse formalno...vise je decacki fazon...onako sexy,dirty,passion,"nezrelo"....:)
 

Back
Top