Jedno pitanje za poznavaoce golfova.

ivankooo

Zainteresovan član
Poruka
111
Posto se ja stvarno ne razumem u automobile, potrebna mi je Vasa pomoc. Imam od nedavno golfa 2 gti, 1.8 sa ugradjenim plinom (nije sekcencioni) interesuje me kako najbolje preventivno sacuvati k-glavu od kvarova jer sam cuo da se to cesto kvari. Koliko cesto ga voziti na benz itd... Bio bih jako zahvalan na nekim Vasim savetima.
 
Баци га у ђубре, онда је у свом елементу.:D

Vule,znamo da ti je životna želja da Golfa vidiš u kandžama šredera :hahaha:

ali,

@ ivankooo

K glava za Golfa inače nije skupa (kao što ni jedan deo za pomenutog nije skup).
Bela je oko 50 EUR,a Crna negde oko 70,ako se ne varam.
U svakom slučaju teško je možeš sačuvati jer je to deo koji se dosta haba.
 
Не, 'ајмо РУУУЉАААА!!!!:zurka::zurka::zurka:

Ко што рече Опичени Комп - сваки бренд је бољи од немачког џиберског гонета.
А јел'истина да се БМЊ у 90% сличајева код нас купује ако имаш малу к.ру, па да лечиш комплексе?:hahaha:
 

Pa da, vidi se po svim statistikama... ;)

Не, 'ајмо РУУУЉАААА!!!!:zurka::zurka::zurka:

Ко што рече Опичени Комп - сваки бренд је бољи од немачког џиберског гонета.
А јел'истина да се БМЊ у 90% сличајева код нас купује ако имаш малу к.ру, па да лечиш комплексе?:hahaha:


Francuz ce jos dugo, dugo godina njemcu da gleda u auspuh... :D
 
Статистика је као бикини - открива све, а не показује ништа!:lol:

Nije lose poredjenje... :ok:

Imam ja pezo 106 iz '98, to sam ocu uzeo prije dvije godine i od tad do dana danasnjega na njemu sam promijenio samo kocnice i zupcasti kais, fin gradski auto...

Moj brat vozi Renault lagunu iz 2005-te, do sada je u nju ulozio minimum 3000€, skoro svake godine mu vrisne po neki "kompjuter" ispod haube koji minimum kosta 600€ pa navise, sto je najzalosnije, ptica mu se pokakila na haubu i krilo i razjela mu farbu... :lol: Toliko o njenom kvalitetu... :lol:
 
Ljudi hvala na savetima i odgovorima i onim korisnim i onim ne korisnim, ali malo ste odlutali od teme... Meni su kolam potrebna eventualno 100km do 500km mesecno, nista posebno. Interesuje me to jer sam na par foruma procitao o toj k-glavi da je problematicna... ali da nije ni neresiva. Sto se tice mladjih kola ja nisam u takvoj finansijskoj situaciji da uzmem nesto novije a juga nisam zeleo. Drugar ima audi 100 1984 takodje sa tom k-glavom i plinom, skoro ga nikad ne vozi na benz i jedini problem je u tome sto kad pali upali u 3-4 pokusaju. . . Ali neke druge probleme nema. Imao je u pocetku (nije hteo da upali na benzin) ali od kako mu je neki majstor namestio k-glavu radi kao sat evo vec godinu ipo a on prolazi minimum 500km nedeljno.
 
Не, 'ајмо РУУУЉАААА!!!!:zurka::zurka::zurka:
Ко што рече Опичени Комп - сваки бренд је бољи од немачког џиберског гонета.
А јел'истина да се БМЊ у 90% сличајева код нас купује ако имаш малу к.ру, па да лечиш комплексе?:hahaha:


a za ajkulu i naslednike ko kita nema pa da je naduvava pred voznju !?
 

Back
Top