...najlepsha nijansa u evropi...:rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.428
...prema istrazzivanjima ASTNAV - agencije za strukturu, teksturu, nijanse i aromu vagine, doshlo se do sledetjih rezultata vezanih za nijansu vaginalnog otvora...:rumenko:
1. srpkinje bebi roze sa umerenom nijansom ciklame
2. rumunke zagasito bordo i po obodima usmina braon
3. turkinje oker koja se postepeno preliva u tamno bezz
4. grkinje bordo do bordo - roze
5. engleskinje tamno roze- svetlo crveno i u dubini ide do tomnijih nijansi crvene, pa chak i ljubichaste
7. francuskinje svetlije braon sa zzutjkastim linijama radijalno postavljenim duzz grlitja
8. moldavke vatreno crvena koja u mraku menja nijanse sve do teget
9. madjarice bordo sa zzuto belim tachkicama nalik na seme od paprike tucane
10. portugalke crno
...dopunite sami...:rumenko:
 
...prema istrazzivanjima ASTNAV - agencije za strukturu, teksturu, nijanse i aromu vagine, doshlo se do sledetjih rezultata vezanih za nijansu vaginalnog otvora...:rumenko:
1. srpkinje bebi roze sa umerenom nijansom ciklame
2. rumunke zagasito bordo i po obodima usmina braon
3. turkinje oker koja se postepeno preliva u tamno bezz
4. grkinje bordo do bordo - roze
5. engleskinje tamno roze- svetlo crveno i u dubini ide do tomnijih nijansi crvene, pa chak i ljubichaste
7. francuskinje svetlije braon sa zzutjkastim linijama radijalno postavljenim duzz grlitja
8. moldavke vatreno crvena koja u mraku menja nijanse sve do teget
9. madjarice bordo sa zzuto belim tachkicama nalik na seme od paprike tucane
10. portugalke crno
...dopunite sami...:rumenko:

ovo kao oni tekstovi - kako prepoznati zenku papagaja :neutral:
 
:hahaha::hahaha:

reci sta te zanima, sve ce ti objasnimo :p
...zanima me tmperatura, koja , opshta informisanost kazze, varira u zavisnosti od podneblja na kom je drznica rasla ( nadam se da nije porasla mnogo :rumenko:) zatim ukus, miris, boja, peha vrednost, izdrzzljivost, elastichnost (rastegljivost) skupljanje pri odredjenim temperaturam, pozicija, ondak polozzaj u odnosu na ostale organe, nachin odrzzavanja, muzika koja joj prija, materijali kojima je treba pokrivati ne bi li sachuvala shto duzze svoju svezzinu i vlazznost, pa ondak dostupnost, cena, navike, frizurice koje joj stoje, koje ne, prosechna udaljnost od rektuma i zavisnost mirisa iste u odnosu na rektum i mnoge druge stvar...?:rumenko:
 
...zanima me tmperatura, koja , opshta informisanost kazze, varira u zavisnosti od podneblja na kom je drznica rasla ( nadam se da nije porasla mnogo :rumenko:) zatim ukus, miris, boja, peha vrednost, izdrzzljivost, elastichnost (rastegljivost) skupljanje pri odredjenim temperaturam, pozicija, ondak polozzaj u odnosu na ostale organe, nachin odrzzavanja, muzika koja joj prija, materijali kojima je treba pokrivati ne bi li sachuvala shto duzze svoju svezzinu i vlazznost, pa ondak dostupnost, cena, navike, frizurice koje joj stoje, koje ne, prosechna udaljnost od rektuma i zavisnost mirisa iste u odnosu na rektum i mnoge druge stvar...?:rumenko:

e ne vredi, ja to nista ne znam al mogu ti pricam o kurccu :cool:
 

Back
Top