C & C Generals Z.H cheats, strategije i tips

  • Začetnik teme Serious_Virus
  • Datum pokretanja
S

Serious_Virus

Gost
Zna li ko kakav dobar cheat ili bas dobru strategiju za generale u multiplejeru. Trazio sam svugde al nigde nema konkretno, nasao sam samo neke gluposti za varanje oko mapa, al za multiplejer nista.
Gledao sam kako se sa samo dve aurore unisti totalno komandni centar, al nemam pojma sta se uradi, niti sta se ukuca il pritisne.
Ako iko zna neke forice, il tako nesto nek posalje.
Sa neta sam skino dodatak u kome se dobiva novih devet generala, ako koga zanima to nek mi se javi.
CAOS
 
Evo ti link, http://generals.filefront.com/file.info?ID=26331 san njega skini RebornV4 mod. dobit ces oko 12 novih generala, i svi ostali ce dobiti nove jedinice, gradjevine, avione, i tako. Takodje ce se videti i krv kod ubijenih vojnika. Mod je oko 50mb, kad ga skines javi se da ti objasnim instalaciju.
NEMOJ SAMO KLIKNIT NA INSTALIRANJE MODA KAD GA SKINES, AKO TO URADIS SVE CE TI ZE ZEZNIT.
Prvo ga lepo skini pa mi se javi.
 
Ako igras sa Kineskim generalom ili uopste sa Kinom onda pravi one velike tenkove i na njih izgradi gatling mitraljeze.Imaj uvek 5 njih u grupi.Veruj mi niko im nista nece moci,ni avioni ni drugi tenkovi.Jedino ako neko baci Mother Of All Bombs ili neku drugu slicni bombicu e onda ce biti svi unisteni zato oni ne valjaju za neku odbranu(npr. odbranu baze) najefektivini su kad idu u napad.Nema te sile koja ih moze zaustaviti.Ovo je isprobana strategija.Poz svim Generals fanovima.
 
Covece je si ti iole normalan :?: :?: :?:
Pazi vamo!!!
Strategija se deli na 2 modela
1) protiv ljudi gde moras da molis boga da nisu brzi od tebe a i neki imaju pomalo cudne strategije a vole ida te zezaju kao npr. ja sagradim do jaja odbranu bez ijednog vojnika usled besparice a on mi doje sa tomahavkom ili necim slicnim i pocne da me zeza
2) glupi kompjuter.
Ameri:
-------------
Protiv vazdusnog najbolje resenje je CHINA Thank zbog Overloada.
Protiv Super weapon China Solider ili kako se vec zove i GLA globalno bilo koji.
Protiv Laser generala bilo sta poto je on visak kog amera.
China :
----------
Protiv China Solder americki Super weapon nikako GLA
China superweapon protiv njih nikad nisam igrao
China Tank ->> USA Super weapon zbog EMP sa bazam sa 4 rocket soldera
GLA :
----------
Svejedno oni uvek prodju najgore
 
koja 12 generala
ja znam ono sa 9 dodatih

prichajte vi sta ocete
al sadam je ubedljivo najkompletniji....
a osama naj zaebaniji lik tamo
:)
mislim
vidish celu mapu + marauder sa 2 cevi
i qwad skroz nadopravljen
rushi auroru u naltu
(nisam verovo kad sam vido)
mislim... ne svaku
al ako ih lepo naredjash....

mada najvishe volim Juhziza
legenda je bate samo takva 8)


znate li neki sajt gde mozemo da igramo
u igraonici vishe niko nesme :(
 

Back
Top