retriver Plavi na poklon

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Retriver po imenu Plavi taži dom! :P Pitom i umiljat mužjak star ne pune tri godine. Vakcinisan je, kastriran i čipovan. Obožava ljude, a lepo se slaže i sa drugim kucama, pogotovo ženkicama :gace:
 

Prilozi

  • Plavi3.jpg
    Plavi3.jpg
    26,6 KB · Pregleda: 36
  • Plavi.jpg
    Plavi.jpg
    66,5 KB · Pregleda: 33
  • Plavi2.jpg
    Plavi2.jpg
    26,6 KB · Pregleda: 23
  • Plavi1.jpg
    Plavi1.jpg
    41,8 KB · Pregleda: 27
Poslednja izmena:
Na žalost Plavi je juče vraćen u azil sa povredama od preskakanja. Dečko voli da skita.

Znači, oglas je ponovo aktuelan, ali ovog puta u obzir dolazi samo neko sa kompletno (dobro) ograđenim dvorištem, kako ne bi moga da beži, i naravno neko ko ima vremena i strpljenja da mu se posveti dok se ne prilagodi novim uslovima.

Molim adm. da ovu temu vrate u rubriku za udomljavanje.
 
Evo ja cu kao bivsi vlasnik Plavog da kazem nesto!

Plavi je jedno predivno stvorenje, nas Plavkan obozava da se mazi, da se seta, a istina i da preskace ogradu! U pocetku to nije radio, super je se slagao sa mojim kucama i sve je bilo ok, ali onda je poceo, verovatno kada se vezao da preskace ogradu svaki put kada neko od mojih ukucana izadje iz dvorista! Ne znam zasto smatrate da zica od 1.75 metara oko celog dvorista nije adekvatana????

ovo je samo na neki nacin putokaz za buduce udomitelje kakav je nas Plavkan, zivo i energicno kucence....
 
Evo ja cu kao bivsi vlasnik Plavog da kazem nesto!

Plavi je jedno predivno stvorenje, nas Plavkan obozava da se mazi, da se seta, a istina i da preskace ogradu! U pocetku to nije radio, super je se slagao sa mojim kucama i sve je bilo ok, ali onda je poceo, verovatno kada se vezao da preskace ogradu svaki put kada neko od mojih ukucana izadje iz dvorista! Ne znam zasto smatrate da zica od 1.75 metara oko celog dvorista nije adekvatana????

ovo je samo na neki nacin putokaz za buduce udomitelje kakav je nas Plavkan, zivo i energicno kucence....

A koliko dugo je ono bilo kod vas pre nego sto je otislo, preskocilo ogradu?
 

Back
Top