SRPSKA IRONIJA

berislav83

Domaćin
Poruka
4.696
Pitam se pitam,zasto smo mi toliko cudan narod?
Ceo svet za prvi Maj demonstrira,trazi svoja izgubljena radnicka prava dok u Srbiji ljudi koji vec decenijama zive na ivici siromastva sa ogromnim socijalnim razlikama i izasli na piknik i rostilj kao da ovde cveta blagostanje dok sa druge strane u istoj toj Srbiji radnici seku i jedu delove svog tela jer su im ukinuta elementarna prava,a to je pravo na rad i niko da im pruzi podrsku nego otisli ljudi da se provode i da rostiljaju.
Sta se desava to sa Srbijom?
 
први мај се прославља с јагом, пивом... на пропланку
јер је то једини празник када се пар дана не ради
а да не пада кад је хладно, снежно, кишовито, усрано...
 
zbog cega ljudi mogu da se okupe u BG kada treba demonstrirati za neke politicare ili neke politicke ideje ili kad treba eventualno neka vecinska grupa da tuce manjinsku,a ne moze se okupiti kad trebamo iskazati solidarnost sa drugima u borbi za njihova i nasa elementarna prava?
 
Kakva ironija, koji bre 1.maj.
Kakva okupljanja........sve sto je bilo s**jebano je .....pre 64. godine
Proizveden je radnik-evoulirana vrsta srpskog domacina koji je "zapalio" sa svoje ocevine i dedovine i koji se nabio u 50km2 dobijenog titoistockog stana koga kad pitas "nema pojma" sta je pritka za paradajiz.......i koji se sad buni za "platu"..... e alo o cemui je ova tema.....
 
zbog cega ljudi mogu da se okupe u BG kada treba demonstrirati za neke politicare ili neke politicke ideje ili kad treba eventualno neka vecinska grupa da tuce manjinsku,a ne moze se okupiti kad trebamo iskazati solidarnost sa drugima u borbi za njihova i nasa elementarna prava?

zato sto im je bitno njihovo dupe i boli ih kur.ac za ostatak srbije:ok:
 
zbog cega ljudi mogu da se okupe u BG kada treba demonstrirati za neke politicare ili neke politicke ideje ili kad treba eventualno neka vecinska grupa da tuce manjinsku,a ne moze se okupiti kad trebamo iskazati solidarnost sa drugima u borbi za njihova i nasa elementarna prava?

dobro jutro, kolumbo

pa ovaj rezim i ova ideja dvadesetak godina devastira ideju samouprave i okupljanja gradjana radi resavanja zajednickih problema

zar si zaboravio moto divljeg kapitalizma u srba
- vazno je da ima ...(mleka) u svako doba dana, a nije vazno posto je i dali imate para da kupite, ako nemate sami ste krivi -

ko bre narod sada da organizuje, kome da verujes....nema
 
Pitam se pitam,zasto smo mi toliko cudan narod?
Ceo svet za prvi Maj demonstrira,trazi svoja izgubljena radnicka prava dok u Srbiji ljudi koji vec decenijama zive na ivici siromastva sa ogromnim socijalnim razlikama i izasli na piknik i rostilj kao da ovde cveta blagostanje dok sa druge strane u istoj toj Srbiji radnici seku i jedu delove svog tela jer su im ukinuta elementarna prava,a to je pravo na rad i niko da im pruzi podrsku nego otisli ljudi da se provode i da rostiljaju.
Sta se desava to sa Srbijom?

U Srbiji se više poštuje pravo na nerad...
 
Pitam se pitam,zasto smo mi toliko cudan narod?
Ceo svet za prvi Maj demonstrira,trazi svoja izgubljena radnicka prava dok u Srbiji ljudi koji vec decenijama zive na ivici siromastva sa ogromnim socijalnim razlikama i izasli na piknik i rostilj kao da ovde cveta blagostanje dok sa druge strane u istoj toj Srbiji radnici seku i jedu delove svog tela jer su im ukinuta elementarna prava,a to je pravo na rad i niko da im pruzi podrsku nego otisli ljudi da se provode i da rostiljaju.
Sta se desava to sa Srbijom?

'Pitam se pitam,zasto smo mi toliko cudan narod?' :rotf:
hehehe bre kakvo je ovo pitanje a aaa?
ja nezivim u srbiju, al ipak sam u krajinu
sta fali sa siromastva, i piknik i rostilj ???
hehe pa to nije cudno, to je normalno :super:
 

Back
Top