VISA POSLOVNA SKOLA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tasicka

Zainteresovan član
Poruka
308
Setih se ja da bih mogla da je zavrsim pod stare dane...Ostalo mi nekih 6 ispita ali nisam bila u skoli od '99-te! Raspitala sam se i mogu bez problema, nista ne placam samo prijavu ispita..
E, sad ako neko ide u visu poslovnu (smer:marketing i trgovina, mada moze i bilo koji drugi) neka ima milosti i nek se javi trebaju mi neke informacije.
Na poslu sam svaki dan od 8-16h i nikako ne mogu da izadjem sa posla i odem do saltera u skoli da se raspitam...a referent na marketingu se naravno nikada ne javlja na telefon! A ja sam k'o pala s marsa...nit znam ko mi sta predaje...nista. A bila sam na sajtu skole, i naravno ono sto mene zanima i treba mi nema na sajtu....
 
ja sam u istom sosu, samo sam ja upisala 2001. Rok za zavrsetak studija je januar 2009. Do tada mozes da dajes ispite, posle toga prelazis na novi plan i placas 60 000. za upis. Postoje dva ispita koja mozes da das lako ako nisi do sad trgovinski menadzment i marketing u trgovini kod Dragoslava Jokica. Ja za sad to znam, i molim sve koji znaju nesto vise da nam se jave :-) Elem ako hoces pisi mi , pa cu ti objasniti kako za ta dva ispita
 
mala pomoc, :D planiram da upisem visu poslovni u Bg pa me zanima da li neko ima testove od predhodnih generacija (sociologija i ekonomija) ako ima da li moze da posalje na
e-mail: ivana.m@live.com !!! i jos jedno pitanje na koji smer na visoj poslovnoj se prijavljuje najmanje ljudi.... hvala unapred pozzzzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top