Šta radite

Khm...cekaj da zamislim to.....kada sam bila klinka,desavalo mi se to,ali ti su bili stariji,ja naivna,a i frajeri su bili dobri tako da sam zapomagala za nekima ko....Pa na kraju nista od toga nije ni bilo....
A sada?
Ne desava se.Mozda ja od njih da bezzz,ali da tako nesto dozivim-ne :)
 
kada vas neko potpali i nestane, tražite li utehu u naručju nekog drugog ili strpljivo čekate dotičnog/u da se smiluje:whistling: ili nešto treće?
Ne, ne tražim brzu utehu, ništa ishitreno. Neke osobe vredi čekati, neke ne vredi. Nije lako izaći čitav iz takve lirske petljancije, šokira se čovek, ne zna ni kud bi, ni šta bi. Vremenom se izanalizira i onda počinje spasavanje, lečenje od nesrećne ljubavi.
Zaboravim, i idem dalje.

To bi možda bilo nešto treće, ili možda prvo, ko će to znati. :)
 
Ne, ne tražim brzu utehu, ništa ishitreno. Neke osobe vredi čekati, neke ne vredi. Nije lako izaći čitav iz takve lirske petljancije, šokira se čovek, ne zna ni kud bi, ni šta bi. Vremenom se izanalizira i onda počinje spasavanje, lečenje od nesrećne ljubavi.
To bi možda bilo nešto treće, ili možda prvo, ko će to znati. :)

Ma, niikakva velika ljubav, već želja obostrana:rumenko:
zavisi od toga na koliko nestane ili od toga dokle smo stigli

Pogledi i reči..i ljubac:rumenko:
Ne palim se lako..ali sigurno ne bih cekao vec preuzeo inicijativu da znam na cemu sam..pun je akvarijum ribica

Jeste, ali ako se ne pališ lako, neće ti se tako lako neka sledeća dopasti:lol:
 
Ne, ne tražim brzu utehu, ništa ishitreno. Neke osobe vredi čekati, neke ne vredi. Nije lako izaći čitav iz takve lirske petljancije, šokira se čovek, ne zna ni kud bi, ni šta bi. Vremenom se izanalizira i onda počinje spasavanje, lečenje od nesrećne ljubavi.

joooj bre... mani se patetisanja.. :per:

jedna se otegla druga se protegla... zivot ide dalje... niko ne vredi toliko da bi ga cekao i gubio vreme...cepaj napred..:mrgreen:
 

Back
Top