NASLEDNIK TOSETA PROESKOG...

to sto si ti fensi i hevimetalista ne znaci da mozesda vredjas Toseta koji je i kad je bio ziv bio pominjan naravno a i sad kad je mrtav vi ga... :thumbdown: ne mogu verovati da neko moze biti tako zloban da TOSETA PROESKOG naziva "taj" za ono sto je on kao covek ucinio za zivota ti nikad ne bi i zato su kreteni na zemlji a najbolji ljudi umiru... :( i zato cu ja toseta uvek pominjati jer nebih zeleo da se zaboravi njegov lik delo, i glas a sasa ce postati njegov naslednik a ti kvin...se nosi.
 
cekaj?! slava nije prepuna beogradska arena, za dan zaljubljenih? slava nije inostrani album medju najprodavanijima u evropi i svetu? slava nisu onoliko prelepih pesama koji su svi slusali? ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji vredjaju lik i delo toseta proeskog ne zato sto je mrtav vec zato sto je obnavljao manastire u srbiji, makedoniji pomagao onima kojima je najpotrebnije...covece...
 
cekaj?! slava nije prepuna beogradska arena, za dan zaljubljenih? slava nije inostrani album medju najprodavanijima u evropi i svetu? slava nisu onoliko prelepih pesama koji su svi slusali? ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji vredjaju lik i delo toseta proeskog ne zato sto je mrtav vec zato sto je obnavljao manastire u srbiji, makedoniji pomagao onima kojima je najpotrebnije...covece...
Ma lupeta, pusti ga. Glupost.
 
Meni je toseta jako zao. Tako dobar covek nije zasluzio tako debilne fanove (bez uvrede nikome ali 99.99% tosetovih fanova su moralne budale i wanna-be dobre osobe) a da i ne govorim o osobama koje imitiraju njegov stil i pevanje. Dovoljno je elvis tako eksploatisan. Pustite tosetovu dusu da miruje majku mu :/
 
to sto si ti fensi i hevimetalista ne znaci da mozesda vredjas Toseta koji je i kad je bio ziv bio pominjan naravno a i sad kad je mrtav vi ga... :thumbdown: ne mogu verovati da neko moze biti tako zloban da TOSETA PROESKOG naziva "taj" za ono sto je on kao covek ucinio za zivota ti nikad ne bi i zato su kreteni na zemlji a najbolji ljudi umiru... :( i zato cu ja toseta uvek pominjati jer nebih zeleo da se zaboravi njegov lik delo, i glas a sasa ce postati njegov naslednik a ti kvin...se nosi.
Izvini, 'de si ti video da ja vredjam Toseta?
Ja sam rekla da protiv decka nemam nista niti sam imala...al' cinjenica je da daleko popularniji nego pre svoje smrti.
Pa sta je on toliko postigao?! Bio pevac? Msm mnogo je postigao....
Sto se tice obavljanja tih manastira to mnogi obavljaju sad, postalo pomodarstvo.
 
Iskreno nisam slusao Toseta, ne slusam ga ni sada, ali smatram da je zaista bio odlican pevac u muzici koju je izvodio. Naslov teme je neverovatno glup. Kakvi sad naslednici... Kakav debilni neki Sasa? Koza mi se jezi. Ko jos hoce naslednika ili je mozda pravilnije reci imitatora...
 
cekaj?! slava nije prepuna beogradska arena, za dan zaljubljenih? slava nije inostrani album medju najprodavanijima u evropi i svetu? slava nisu onoliko prelepih pesama koji su svi slusali? ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji vredjaju lik i delo toseta proeskog ne zato sto je mrtav vec zato sto je obnavljao manastire u srbiji, makedoniji pomagao onima kojima je najpotrebnije...covece...


Mnogo je bitno to shto je napunio Arenu,i Ceca je napunila Ushce,nije to nikakvo merilo...Je li ti siguran da je najprodavaniji u svetu i Evropi?Prelepo-subjektivno,+ja ga nikad nisam slushao,i josh mnogi ga nisu slushali,a (pre)mnogo je pochelo da ga slushaju tek kad je poginuo...I ko ga je vredjao?Meni je zao shto je on poginuo,mislim da je imao talenta,i da ga je tek chekala dobra karijera sa dobrim pesmama,ono shto je ostalo iza njega su tralala pop shit pesmice...

Ako 'ocesh ovom tvom voljenom da obezbedish veliku slavu shto pre,nabavi pishtolj i sasuj mu par metaka u glavu...:lol:
 
rekoh ne njegov imitator sasa ce biti pevac za sebe i dostici tosetovu slavu a poslednji album je najprodavaniji u evropi ako niste znali(dobro sa ovim u svetu sam malo preterao jer tu je pevacica "andjeoskog" glasa madona... :roll: ) i molio bih da oni koji znaju ko je i sta je i sta ce tek biti SASA KAPOR nek pisu u ovoj temi a oni koji su tu da vredjaju i toseta i njega oni fensi ljudi(da ne kazem ******) neka idu u svoj geto da slusaju hevi metal,dead i ostale bolesnike i neka pushe jedni drugom uz malo heroina... covece... :dash:
 
Ja ne kažem za Tošeta da je gad,nego za vas koji ga slušate tek od kada je umro.Žene jedne,gde ste bile da ga hvalite i slušate dok je bio živ?Jok,tada je imao kreštav glas i smaračku muziku.Dan nakon smrti postao je"princ Balkana i najveći talenat ovih prostora i šire".:roll:
 
Cisto iz znatizelje sam ukucao na you tub-u "Sasa Kapor", da vidim sta covek peva i kako peva...
Peva ok.
Kosa, bradica, nacin pevanja, grimase uz "teske stihove" koje u njemu "bude plimu" su potpuno skinute od Toseta. Aj' kapiram ja da ljudi voli Toseta. Covek je odlicno pevao, ali ne razumem kako moze da se ljudima svidja samo jedna kopija, koja nema nista prepoznatljivo svoje. Tosetovu pesmu peva tudjim glasom, pitam se cijim... I kako onda da kazem da nije imitator?
 
dark a da ti nije mozda palo na pamet da ima slican glas Tosetu? :dash: a to sto je milorad rekao uopste nije tacno! bar za mene! e sad da li postoje takvi ljudi iliti ****** postoje sigurno ali ih je mali broj jer tose je uvek bio voljen i posten jer su njegove pesme bile medju najboljima na balkana i bio je u drustvu fantasticnih pop pevaca Vlade Georgijeva, Sergeja Cetkovica, Zeljka Samrdzica... :) zar se ne slazete?
 
dark a da ti nije mozda palo na pamet da ima slican glas Tosetu? :dash: a to sto je milorad rekao uopste nije tacno! bar za mene! e sad da li postoje takvi ljudi iliti ****** postoje sigurno ali ih je mali broj jer tose je uvek bio voljen i posten jer su njegove pesme bile medju najboljima na balkana i bio je u drustvu fantasticnih pop pevaca Vlade Georgijeva, Sergeja Cetkovica, Zeljka Samrdzica... :) zar se ne slazete?

Ma ko dira Toseta...
Gde nadje, majke ti, Zeljka Samardzica...:cool:
Nebitno, ja samo kazem da lik mnogo podseca na Toseta, ne toliko fizicki, ali fura isti fazon, jer vidi da je "isplativo" verovatno.
Jednostavno je... Ne treba traziti dvojnike . Ne trebaju nam duplikati.
Ako negde cujem Toseta, primera radi, hocu da znam da cujem njega, a ne nekog "ko se trudi" da bude on.
 

Back
Top