Puko projekat Neovisne Republike Vojvodine - Bravo Dačiću!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.090
Dačić: SPS neće glasati za statut
12:37 | izvor:Večernje novosti
Socijalisti neće glasati za predlog statuta Vojvodine po cenu da se izgubi skupštinska većina, izjavio je lider te stranke Ivica Dačić.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=10&nav_category=11&nav_id=359803


--------------

puko DS-ovski projekat Neovisne Republike Vojvodine :super:

Svaka cast Ivici i SPS-u , jesu u vladi ali su me ovim potezom stvarno lepo i prijatno iznenadili :super:
 
Dačić: SPS neće glasati za statut
12:37 | izvor:Večernje novosti
Socijalisti neće glasati za predlog statuta Vojvodine po cenu da se izgubi skupštinska većina, izjavio je lider te stranke Ivica Dačić.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=10&nav_category=11&nav_id=359803


--------------

puko DS-ovski projekat Neovisne Republike Vojvodine :super:

Svaka cast Ivici i SPS-u , jesu u vladi ali su me ovim potezom stvarno lepo i prijatno iznenadili :super:

Остатци морала у СПС-у....
Лепо је то видети.
 
Ovo su stravicne vesti! Naime ako SPS nece glasati to znaci da se priklanja SNS, SRS, DSS - u, a kao sto se secamo umalo da isti ti naprave vladu posle izbora. Da li je SPS mozda namirisao izbore pa se sad udvara ovoj drugoj strani? Moguce je. Posto je DS sada slabiji nego pre godinu dana (u velikoj meri zbog svetske krize), G17 je toliko opljuvan po medijima da ako ne ide sa DS ide u zaborav. Mislim da ce sledeci period biti mnogo crn i los za Srbiju. Jer SPS, SNS, SRS, DSS, NS prave vladu u slucaju izbora i onda ne znam sta ce nam se desiti. Jedino sto moze da izvuce DS i G17 je da vec jednom rese vize, hag i korupciju u svojim redovima.
(goranboss, 10. maj 2009 15:46)

----------

ja u ovo ne verujem dok mi ovo ne potvrde filatelista i DellNS :sad2:
 
Sad Canak polako priprema Vojvodjansku Pravoslavnu Crkvu,Vojvodjanski jezik...

Слажем се.
Ово је почетак цепанја ДС.

У принципу ДС је погрешио што ниеј разбио аутономаше у ДСу у Војводини, они им дају 60% галсова коеј ДС у опште и има.
Сада ће да стране службе и аутономаши да разбију ДС као што је разбијен СК.
 
Слажем се.
Ово је почетак цепанја ДС.

У принципу ДС је погрешио што ниеј разбио аутономаше у ДСу у Војводини, они им дају 60% галсова коеј ДС у опште и има.
Сада ће да стране службе и аутономаши да разбију ДС као што је разбијен СК.

Дакле, још ми ниси одговорио на питање. Да поновим. Колико је година имала девојка с којом је Александар Вучић затечен у непријатној ситуацији и ко их је то затекао?
 
Дакле, још ми ниси одговорио на питање. Да поновим. Колико је година имала девојка с којом је Александар Вучић затечен у непријатној ситуацији и ко их је то затекао?

kolko je imala bas me interesuje :D
 
Ja kad pricam da ce Tadic da utera Pajticu NEKI ME NE SLUSAJU !! JEL TAKO KONZAB !! :D

Grb-small.jpg
 
Слажем се.
Ово је почетак цепанја ДС.

У принципу ДС је погрешио што ниеј разбио аутономаше у ДСу у Војводини, они им дају 60% галсова коеј ДС у опште и има.
Сада ће да стране службе и аутономаши да разбију ДС као што је разбијен СК.

haha pa ti stvarno mislis da ds dobija tu glasove zbog pajtica? ili da uopste u vojvodini prica o autonomiji iz '74 ili slicnoj nekome donosi glasove?

ds je i tu glasove dobio na opstem talasu price koju je pokrenuo tadic, zbog cega, uostalom, i u ostatku srbije su dobili ovoliki broj glasova koji ranije nisu imali. nije vojvodina nista tu specificna, i uvek glasa onako kako glasa i ostatak srbije.

i da dodje do raskola, doci ce novi ljudi, zamenice stare, i nikom nista.
a pajtic sve i da napravi pravu autonomasku stranku, dobijace isti broj glasova ko chanak. oko cenzusa.
 
da si malo pratio desavanja oko ovog projekta znao bi da je ovaj statut bio drugo ime za ustav i da je federalizovao srbiju i pravio od nje federaciju beogradskog pasaluka i vojvodine....
:hahaha::hahaha::hahaha::worth::worth::dash:
1. Pratio sam, više nego ti, medo iz Sandžaka.
2. Statut nije drugo ime za ustav.
3. Ne federalizuje Srbiju, pajseru. Znaš li ti uopšte šta je federacija ili federalna država :dash:, očito da ne?!
 

Back
Top