ГРАДОНАЧЕЛНИК?

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Гледам ово затварање АТП турнира и градоначелника нам Ђиласа, како хвали сам себе: "До пре пет месеци овде практично није било ничега, али ето кад се хоће, СВИМ СРЦЕМ..." (још копира и туђе предизборне пароле!).

А онда следи изјава у "спортском духу", а ДС маниру: "БИЛО БИ НЕЗГОДНО ДА ЈЕ ПЕХАР УЗЕО НЕКО ДРУГИ" (осим Ђоковића, прим. пост. теме) !!! :eek:


Па могао је мало боље да припреми тај говор а не да, осим што се појавио у лежерном стилу - из панталона извученој кошуљи, лупета тако на затварању МЕЂУНАРОДНОГ турнира!

Каква срамота!
 
Ocekujem ,da na sledecoj Sto Ne Moze Niko Maozes Ti DS promociji uz Bajagu ,Sapica,Balasevica i ostalu standradnu DS menazeriju ,jedna od glavnih zvezda bude i Djokovic , mozda ce i zagrljen sa Botom da peva tu pesmo na kraju ,napravice to Saper sve lepo , kako Bog zapoveda :lol:
 
Гледам ово затварање АТП турнира и градоначелника нам Ђиласа, како хвали сам себе: "До пре пет месеци овде практично није било ничега, али ето кад се хоће, СВИМ СРЦЕМ..." (још копира и туђе предизборне пароле!).

А онда следи изјава у "спортском духу", а ДС маниру: "БИЛО БИ НЕЗГОДНО ДА ЈЕ ПЕХАР УЗЕО НЕКО ДРУГИ" (осим Ђоковића, прим. пост. теме) !!! :eek:


Па могао је мало боље да припреми тај говор а не да, осим што се појавио у лежерном стилу - из панталона извученој кошуљи, лупета тако на затварању МЕЂУНАРОДНОГ турнира!

Каква срамота!

hehe kako debil lupeta,pa mogao je da spremi nekakav govor valjda:hahaha:
 
Turnir je OK,ali...''25 maj'' liči na svinjac.Pisao sam o tome na jednoj drugoj temi.


Мислиш да је то "25. мај"?

Онако како је Ђилас то представио речима: "Овде до пре пет месеци није било ничега...", стекла сам утисак да је он то направио нешто сасвим ново...
 

Back
Top