ZASTO LJUBAV BOLI

Jako medeeeeeeeeeeno!!!!!!!!!!!!!!!!!
Upravo ovako zamosljam vas dvoje.........:zag::cmok2::cmok:
anime-love-1.jpg
 
E ovako..........imam ja jednu novost....
Srela sam *utehicu* prekjuce.Bila sam odustala od toga,ali kada sam ga videla i jos dobila pusicu u obraz na mestu gde to bas i nije bilo najpametnije da uradi,dalo mi je nekun zar i potsticaj da idem dalje iako znam da ce me to kostati zivaca i naravno osecanja i boli...........Aliiiiiiiiiiiii...........
 
A ima li iko od vas neku svoju pricu,da je izvukao iz nje pouku ...........:klap:

Ja sam skoro raskinuo sa devojkom do koje mi je mnogo stalo,bili smo godinu i dva tri meseca i mojom krivicom raskinuli smo.Ali nije mi bila veza kao prethodne bila je drugacija zavoleo sam je ali i ubrzo i izgubio.Pokusavam i dalje da budem u njenoj blizini iako znam da mi je tad teze ali nedostaje mi,a i sa istim drustvom se druzimo,sinoc sam je cak ispratio kuci.Pokusavam da ostanemo u dobrim odnosima ne zelim da je izgubim skroz.
A pouka i savet hmph...Raditi na sebi kako vreme prolazi ja se nadam da ce i to proci,mislim nece skroz ali bice ti nekako lakse posle nekog vremena.A i nova ljubav se desi neocekivano,nemoj da se opterecujes time da pokusavas na silu sa nekim.Polako daj sebi malo vremena pusti da se to samo desi
 
boli...nekog vise - nekoga manje..
mislim da to dosta zavisi od toga koji je neko tip osobe...
pa onda malo gleda kroz neku svoju prizmu..
pa jos ako je osoba koja ima razvijenu mastu i zivi pretezno u svetu fantazije..
ali dobro...verujem da i tu covek nekada mora da dodje do dna,da bi mogao da se podigne,i raskrstivsi sa prosloscu,nastavi dalje.
a jos ako se pojavi neko novi...ili mozda neko stari...
 
’’Ljubavnici su najveći utopisti, a ljubav je najveća utopija. U ljubavi se oseća više nego što treba, pati više nego što se misli, sanja više nego što se živi, a kaže i ono u šta ni sami ne verujemo. U ljubavi nema ničeg razumnog. Ljubav je jedino duševno stanje bez ravnoteže i bez razabiranja. Zato su antički Grci smatrali ljubav bolešću, a zaljubljene bolesnicima... Samo u ljubavi i u smrti ljudi mogu da se izjednače, i da poslednji stiže prvog...’’

Jovan Dučić
 
Не боли љубав, може само да боли кад нема љубави а зашто... е то ни ја не знам, понекад ми то стварно није јасно и пожелим да то није тако али ето... :roll:
 
Тешко је, много је тешко.
Ја сам чист пример. Била је случајност уопште и како смо се упознали, и све је кренуло као неко зезање, мени се и то зезање свидело, начин на који комуницира са мном...све...буквално све...и ако је остало само преко смс-а и телефонских разговора. Е онда сам ја схватила да сам га заволела и све упропастила. Када сам схватила да моје нестрпљење само доводи до тога да ја падам у све веће бунило и очај, а да он има пуно обавеза, посао бла бла, питала једноставно шта се дешава да ли да чекам, он једноставно није имао одговор...мени је и то било довољно, да престанем више да се сажаљевам и некако преболим, мада ме и сада држи та нека нада да ће се јавити и бар се мало потрудити да се наш однос поправи!
Плачем толико да нема више суза, буде ми лакше, изађем да се опустим, буде ми лакше...али само привидно јел кад останем сама са својим мислим осећам да ћу пући....и већ полако почињем да пуцам...
Можда је и могло нешто...само да сам умела да чекам. А и да је он имао мало више стрпљења за мене.
 
Alkohol,i njegovi prijatelji,su samo privid,iluzija....

Od opijanja necete imati nikakwe koristi,niti cete uspeti da zaboravite voljenog. Alkohol was moze oslabiti i unistiti,organizam ce nastradati.

A bol was moze ojacati,otvoriti oci. Pred olujom ne treba bezati u sator......
 

Back
Top