Velika pljacka banke

cekaj prvo treba da nadjemo dilera za oruzje kome se ne moze uci u trag...

da kupimo kola, minibus, kola hitne pomoci, kabriole, sva potrebna prevozna sredstva kao i potrebne maske-uniforme

da kupimo satove koje cemo podesiti prema tacnom vremenu :lol:
 
cekaj prvo treba da nadjemo dilera za oruzje kome se ne moze uci u trag...

da kupimo kola, minibus, kola hitne pomoci, kabriole, sva potrebna prevozna sredstva kao i potrebne maske-uniforme

da kupimo satove koje cemo podesiti prema tacnom vremenu :lol:

Goddess nam je veza za oruzje.
Cheersy ce da resi problem sa dijamantima ( :lol: ), preko Parke, a sa Kuckom... mene interesuje kesh. Beso nam je poklonila svoj vozni park.
E, satovi su problem :(
 
danju naravno laksi upad u banku kad se uklopimo medju klijente al mojne da se oblacite sado mazo i ostala kozna odela nego kostime i haljine i sve to za gospodje :per:

j aimam haljinu za predstojecu svadbu na kojoj sam kuma...mislim da se uklapa u opis...samo jos fale cipele, neka neko prilozi iz svoje kolekcije...misim...do svadbe cu imati jos 6 takvih haljina...pa nije problem da je ulozim...
 
posto vec imas uvid u celu situaciju...a ja cu verovao ili ne svojim madjionicarskim sposobnostima da otkrijem sve podle planove!
:)

ja bih tursku sveze mlevenu!:manikir:
Crvena, ljubavi, siguran sam da opet nisi pročitala moju priču do kraja. :)

Aj vrcni guzu do prethodne strane, pročitaj priču do kraja, pa da razgovaramo kao ljudi... pardon, kao kriminalci. :)

A za tursku, svežu, ne brini. Donosiću ti je svakog jutra u ćeliju. :heart:

Ostajaće ti samo da je samelješ. :lol:
 
:per::per::per:
kos e zadnji smeje, najsladje se smeje...
:per::per::per:
i040.gif


Da još malkice použivam u tvojim nedrima, pre nego što mi laptop padne sa stomaka. :P

Laku noć, dušo.
 
nijedna velika pljacka banke nije prosla bez osobe od poverenja
je l' tako?
molim..(blagouvredjenismajlistodosadanijeobavestenoovakokrupnojstvari)

predlazem se za osobu za kontakt
sve kljucne informacije idu preko mene
ljudi moraju biti povezani ali tako da 'ne cure' vazne stvari
mogu da budem i logistika zato sto se znam sa svima i znaju me svi
pouzdana sam
ujedno sam i slobodni strelac, radim i druge vazne stvari za druge ljude
ali sam lojalna
uvek sam strogo poslovna u uskim kostimima, na visokim stiklama i nosim perike

toliko za sad:)

da
ulazim kao da se svi dugo znamo (sto i nije da nije, a nije ni da nije:))
lezerno sedam na prvu desnu stolicu pored muvalE i kimnem glavom (svima)
 
Dolazim,a kako drugačije,nego u hammeru pod punom ratnom opremom.Dakle,tu je su uključeni i rekviziti za preživljavanje jer nikad se ne zna.Kao profi vojnik moje lice ne odaje nikakve emocije.Hladnokrvna do kraja.
Naša snabdevač i moj mentor odnosno nadređeni koji zarad ljubavi prema meni ne traži ni mrvicu ovog kolača.

biggame82of344.jpg



Identitet sakriven iz poznatih razloga.
 
Poslednja izmena:
nijedna velika pljacka banke nije prosla bez osobe od poverenja
je l' tako?
molim..(blagouvredjenismajlistodosadanijeobavestenoovakokrupnojstvari)

predlazem se za osobu za kontakt
sve kljucne informacije idu preko mene
ljudi moraju biti povezani ali tako da 'ne cure' vazne stvari
mogu da budem i logistika zato sto se znam sa svima i znaju me svi
pouzdana sam
ujedno sam i slobodni strelac, radim i druge vazne stvari za druge ljude
ali sam lojalna
uvek sam strogo poslovna u uskim kostimima, na visokim stiklama i nosim perike

toliko za sad:)

da
ulazim kao da se svi dugo znamo (sto i nije da nije, a nije ni da nije:))
lezerno sedam na prvu desnu stolicu pored muvalE i kimnem glavom (svima)
ovo je osoba za koju moj lik sumnja da druka muriji:lol: i to zato sto joj je svaler direktor NCIS,samo to niko ne zna naravno
sem mene
ali cutim,jer bez dokaza ne mogu nista da postignem
kad ona udje ja preletim pogledom sve face koje su tu da vidim je l jos neko misli kao ja
i kamera se kratko zadrzi na mom nepoverljivom pogledu:mrgreen:
 
Na tabli je za sada ovo.


Banshee ce da organizuje svoj tim hakera - zna se sta je vas zadatak. Saradjuje sa Poverljivom.

Beso, Konzab i Neva i Gospodjica 14 deluju unutar banke

Streljacko- akcioni vod: Koto, Linda - joj, ala mi se vrti u glavi - Nancy i ostala naoruzana ekipa sa pilotom i EliNS - koja vozi kao fandjo - izvodi diverziju (otmica sa eksplozijom i pucacinom) u blizini banke

LBarbara, Goddess, Borac, November, Ja i ostali koje sam u pijanstvu smetnula sa uma upadamo u banku, i naravno nindze Alal, Lexa i Vendi9 - sunjaju se ka trezoru i kroz one lasere.

November ce svima da pripremi carobni napitak pre akcije... a pred bankom ceka ZvezdanKa, sa minibusom... i pistoljcetom u brusu.

A da: nadrkani a sarmantni strucnjak neka bude Parka, recimo :) Ona ce nas i povezati sa Kuckom, kasnije :)
Njen najveci suparnik, osoba koja pliva u istim vodama, je Kvinsi. One su kao Serlok Holms i Morijarti.

Donamileva je strucnjak za lokacije.
Goddess nam je veza za oruzje.
Cheersy ce da resi problem sa dijamantima ( :lol: ), preko Parke, a sa Kuckom... mene interesuje kesh.
Beso nam je poklonila svoj vozni park.


A vi niste slucajno sazvane - ko god je dobio poziv, dobio ga je zato sto je opasan profesionalac. To znaci da sada, sa svojim operativnim grupama, razmislite o mogucnostima u okviru vase operacije (kombi/otimacina sa eksplozijom/unutar banke/nindze).
Iznenadite me! Pokazite koliko ste zaista dobre.

Plen ce, zajedno sa lovom od otmice i dijamanata iznosti oko ... 300 miliona evrica :cool: Ovo vam ne govorim da biste pocele da spremate soping liste i pregledate strane sa izuzetnim nekretninama, nego da biste shvatile velicinu i ozbiljnost cele akcije!
 
Poslednja izmena:

Back
Top