Honorarno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Evo ovako...Ovu temu sam zamislio da svako od vas kaze po neko zanimanje kojim bi se tinejdzer mogao baviti za raspust da opisete da li ste se bavili takvim necim kolikoo para ste zaradili da predlozite sve sto vam pada na pamet.....Odrasli isto mogu da ucestvuju u temi...Sta bi bilo dobro po vama....
 
Evo ja sam planirao ove godine da radim privatno kao predavac matematike slaijim ucenicima(ovim koji polazu) ali se zapitam da li bi bilo koji roditelj dao svoje dete tamo nekom kad cuje da ima samo 17 godina...Naravno da sve to bude jeftinije nego kod profesora....



rekao mi je jedan forumas da je u Nemakoj to normalna stvar da ucenici tinejdzeri daju privatne casove iz onoga sto im ide...Ali meni bi bilo glupo da dam oglas...Mislis zbog roditelja sto va mislite o tome...Da li biste dali dete?
 
aoo ne brini se i ovi sto daju silne oglase tipa "profesor sa iskustvom" , znaju biti obicni prevaranti...naravno,cast izuzecima...
ja podrzavm da da vrsnjaci zajedno uce...naravno,pod uslovom da onaj ko ga uci stvarno zna..a i mislim da bi bio slobodniji/a s njim/njom.....
a uostalom ukoliko roditelji strahuju da je neki balavac koji hoce samo da uzme pare,moze ovaj/ova da predlozi dva casa besplatno pa ako im se svidi -svidi...
 
aoo ne brini se i ovi sto daju silne oglase tipa "profesor sa iskustvom" , znaju biti obicni prevaranti...naravno,cast izuzecima...
ja podrzavm da da vrsnjaci zajedno uce...naravno,pod uslovom da onaj ko ga uci stvarno zna..a i mislim da bi bio slobodniji/a s njim/njom.....
a uostalom ukoliko roditelji strahuju da je neki balavac koji hoce samo da uzme pare,moze ovaj/ova da predlozi dva casa besplatno pa ako im se svidi -svidi...

Apsolutno se slazem sa tobom. :ok:

Tako da, Koco, daj oglas, prijavice se neko. ;)
 
Ja leti radim na pijaci :D
A inače, držala bih časove drage volje, engleskog, srpskog, i računovodstva, to mi najbolje ide, ali ne znam da li bi to neko platio... Inače, držim ponekad privatne časove određenim osobama :mrgreen:
 
Ja leti radim na pijaci :D
A inače, držala bih časove drage volje, engleskog, srpskog, i računovodstva, to mi najbolje ide, ali ne znam da li bi to neko platio... Inače, držim ponekad privatne časove određenim osobama :mrgreen:

Pa drzim i ja casove engleskog tim ''odredjinim osobama''.:mrgreen:

Ja pomazem drustvu iz odeljenja hemija imatematiku cesto ali ne drzim im privatne casove bas...Nego me pitaju ja objasnim:D
Ili eventualno odem kod nekog ako treba pa objasnim provezbam....ali nikad ne uzmem pare mada su mi mnogi rekli da trebam:whistling:
Ali meni bi naravno bilo glupo da naplacujem:D
 
I ja sam....Ali dal' bi neki roditelj dao tako dete svoje kod nekog balavca tamo jos da mu uzme pare!:D

Pa kako koji.
Mislim da meni moji ne bi.:neutral:
Ali daj oglas,zašto da ne.
Moja sestra od tetke (student treće godine ekonomije) ide na časove
kod kolege sa četvrte.
Kod njega ide pola fakulteta pošto on više nema predavanja i
po ceo dan drži časove iz matematike.:D
 
Ja radim u štampariji leti...
Od ponedeljka do petka, 8 sati dnevno za nešto malo više od 200 evrića mesečno...solidno:cool:

@ Sappy
Slažem se da bi taj kome pomažeš bio slobodniji ako bi mu vršnjak pokazivao...Ja lično nikad nisam probala da dajem časove, pokažem nešto tu i tamo u školi...Ne bih znala kako drugome da objasnim nešto što ni ja ne znam kako sam ukačila...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top