Азем Вљаси мало онако ...

:ok:
A nasi ni da ih podsete na teror od pocetka drugog svetskog rata pa do danas.......mislim da bi na sam pomen toga Vlasi povukao njusketinu u rupu iz koje je izmilio!

Koji nasi .... mislis njihovi , sto su ovde na vllasti . Ovi Jugosloveni , sto sad vladaju Srbijom . Kumunjare .
Pa siptari su se i izmeleli , naoruzani i jaki , iz njihovog sinjela . Kumunjarskog .
 
Koji nasi .... mislis njihovi , sto su ovde na vllasti . Ovi Jugosloveni , sto sad vladaju Srbijom . Kumunjare .
Pa siptari su se i izmeleli , naoruzani i jaki , iz njihovog sinjela . Kumunjarskog .

Е ово је 100% тачно. Црвена власт у Србији данас само омогућава даље ширење и стварање Велике Албаније.
 
A sad pitanje za milion dolara:Sta rade oni koji su birali i koji treba da obuzdaju ovu vlast?

Подржавају и даље ту власт негирајући да је КиМ у саставу Србије, него на сва уста говоре да је то независна држава.... Сети се Ерик када сам синоћ писао да се лисице смешкају многима :)
 
izdajnicka vlast u srbiji podrzava projekat velike albanije,cak su i smanjili natalitet kod srba da bi nas bilo sto manje,tako da siptari mogu lakse da zaposednu juznu srbiju

ТО је већ мало параноична изјава ... Оно што црвена власт подржава јесте насиље шиптара над Србима. Ниједним гестом нису показали да желе да заштите Србе на КиМ, а ни у осталим деловима Србије. Поента је у томе да полицију шаљу да бије недужне грађане, уместо да полиција јури нарко дилере.
 
ТО је већ мало параноична изјава ... Оно што црвена власт подржава јесте насиље шиптара над Србима. Ниједним гестом нису показали да желе да заштите Србе на КиМ, а ни у осталим деловима Србије. Поента је у томе да полицију шаљу да бије недужне грађане, уместо да полиција јури нарко дилере.

Када спадамо на то да нас брани Црвени Крст, нека нам је. Угледајмо се на демократске државе и рјешавајмо проблеме на њихов начин-СИЛОМ (нормално, тамо гдје можемо).
 
Evo jedne pricice nadam se da ce vam se svideti.U pitanju su nasi plavci......(istinita je)
Svakog jutra se budim u 5:30 i spremim se za skolu.....krenem ti ja tako prema buskoj...a u nasoj ulici kafana na cosku.....i tako prolazim ja pored nje i vidim 3-4 automobila(policijskih naravno)....izgleda da im je tu predaja smene.....ali to ne vidjam jedan dan nego dan za danom:)......

I tako sta ocekivati....o korupciji u nase postene i pomalo hrabre policije svi vec znate!
 
Када спадамо на то да нас брани Црвени Крст, нека нам је. Угледајмо се на демократске државе и рјешавајмо проблеме на њихов начин-СИЛОМ (нормално, тамо гдје можемо).

Када кажем црвена власт, мислим на ову црвену коалицију која је данас на власти у Србији...
 
Manter: Obuzdajte lidere kosovskih Srba
Nedelja, 10. maj 2009. 13:21


Na severu Kosova neodgovorni lideri na srpskoj strani proizvode nasilje i predstavljaju pretnju sopstvenoj i bezbednosti drugih, izjavio je ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Kameron Manter u intervjuu FoNetu i pozvao Vladu Srbije da ih obuzda.

"Govorim o ljudima koji žive u Mitrovici i vaša Vlada zna ko su oni. To su ljudi koji izazivaju nasilje, koji su pretnja sopstvenoj i bezbednosti drugih. To nije način za rešavanje problema", ukazao je Manter.

Američki ambasador je poručio da "veoma ozbiljno shvata ono na šta su se obavezali predsesednik i ministar spoljnih poslova Srbije da će ovo pitanje rešiti bez nasilja" i napomenuo da "oni moraju da održe reč".

"Mislim da akcija Vlade Srbije da obuzda neodgovorne lokalne lidere od izuzetne važnosti i mi ih pozivamo da to učine", rekao je Manter i ponovio da administracija SAD ne podržava podelu Kosova i misli da bi to bila greška, već smatra da bi Kosovo "trebalo da ostane celovita, nezavisna država".

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=134124
 
Manter: Obuzdajte lidere kosovskih Srba
Nedelja, 10. maj 2009. 13:21


Na severu Kosova neodgovorni lideri na srpskoj strani proizvode nasilje i predstavljaju pretnju sopstvenoj i bezbednosti drugih, izjavio je ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Kameron Manter u intervjuu FoNetu i pozvao Vladu Srbije da ih obuzda.

"Govorim o ljudima koji žive u Mitrovici i vaša Vlada zna ko su oni. To su ljudi koji izazivaju nasilje, koji su pretnja sopstvenoj i bezbednosti drugih. To nije način za rešavanje problema", ukazao je Manter.

Američki ambasador je poručio da "veoma ozbiljno shvata ono na šta su se obavezali predsesednik i ministar spoljnih poslova Srbije da će ovo pitanje rešiti bez nasilja" i napomenuo da "oni moraju da održe reč".

"Mislim da akcija Vlade Srbije da obuzda neodgovorne lokalne lidere od izuzetne važnosti i mi ih pozivamo da to učine", rekao je Manter i ponovio da administracija SAD ne podržava podelu Kosova i misli da bi to bila greška, već smatra da bi Kosovo "trebalo da ostane celovita, nezavisna država".

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=134124

Мислим да Срби само желе своја права, а која немају.
 
Manter: Obuzdajte lidere kosovskih Srba
Nedelja, 10. maj 2009. 13:21


Na severu Kosova neodgovorni lideri na srpskoj strani proizvode nasilje i predstavljaju pretnju sopstvenoj i bezbednosti drugih, izjavio je ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Beogradu Kameron Manter u intervjuu FoNetu i pozvao Vladu Srbije da ih obuzda.

"Govorim o ljudima koji žive u Mitrovici i vaša Vlada zna ko su oni. To su ljudi koji izazivaju nasilje, koji su pretnja sopstvenoj i bezbednosti drugih. To nije način za rešavanje problema", ukazao je Manter.

Američki ambasador je poručio da "veoma ozbiljno shvata ono na šta su se obavezali predsesednik i ministar spoljnih poslova Srbije da će ovo pitanje rešiti bez nasilja" i napomenuo da "oni moraju da održe reč".

"Mislim da akcija Vlade Srbije da obuzda neodgovorne lokalne lidere od izuzetne važnosti i mi ih pozivamo da to učine", rekao je Manter i ponovio da administracija SAD ne podržava podelu Kosova i misli da bi to bila greška, već smatra da bi Kosovo "trebalo da ostane celovita, nezavisna država".

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=134124

Aj ovako
Kad se Srbi vrate u kuce iz koji ste je ih isterali u juznoj Mitorivici ova sranja ce moci da se gutaju.....
I molim te odgovori mi na ovo.......
Zasto mislis da Srbi protestvuju?
 

Back
Top