Sladak, ali zauzet. :(

Poruka
16.002
Volim soping. Sinoc sam imala nastup, vratila sam se jutros, pa sam malo odspavala i posle podne trknula malo u soping. Trebalo je da se nadjem sa deckom i drugaricama, ali htela sam malo da posvetim vremena sebi, pa sam malo sama pocela da cunjam. Usla sam u jednu radnju, kad tamo radi neki sladak decko. Nikada mi se to nije desilo, da se toliko zaljubim u nekog. On izgleda super. Sladak je zgodan, ima lep osmeh, lepe zube, malo mi deluje neuredno, ali toliko je sladak, da o toj sitnici, koja mi je, u drugim situacijama, jako bitna, nisam ni obratila paznju. Cini mi se kao da se nije kupao dva - tri dana, a i neobrijan je. Sve to nije vazno. Ja sam ga pitala za jedan proizvod, ali on se tamo smarao sa nekom zenom, samo mi je rekao, da sacekam malo, ali to se cekanje oduzilo, a vidim da se i njemu zurilo da se otkaci te zene, koja je kupovala gomilu nekih gluposti. (Ime radnje i proizvode ne navodim, zbog reklame) Ja sam odlucila da odem, jer vise nisam mogla da budem blizu njega, jer sam osecala da ce me napasti i odvuci iza tezge, posto je vatra izmedju nas neprestano gorela.
Sta biste vi uradili u ovakvoj situaciji? Da li da odem u ponedeljak kod njega?
 
Volim soping. Sinoc sam imala nastup, vratila sam se jutros, pa sam malo odspavala i posle podne trknula malo u soping. Trebalo je da se nadjem sa deckom i drugaricama, ali htela sam malo da posvetim vremena sebi, pa sam malo sama pocela da cunjam. Usla sam u jednu radnju, kad tamo radi neki sladak decko. Nikada mi se to nije desilo, da se toliko zaljubim u nekog. On izgleda super. Sladak je zgodan, ima lep osmeh, lepe zube, malo mi deluje neuredno, ali toliko je sladak, da o toj sitnici, koja mi je, u drugim situacijama, jako bitna, nisam ni obratila paznju. Cini mi se kao da se nije kupao dva - tri dana, a i neobrijan je. Sve to nije vazno. Ja sam ga pitala za jedan proizvod, ali on se tamo smarao sa nekom zenom, samo mi je rekao, da sacekam malo, ali to se cekanje oduzilo, a vidim da se i njemu zurilo da se otkaci te zene, koja je kupovala gomilu nekih gluposti. (Ime radnje i proizvode ne navodim, zbog reklame) Ja sam odlucila da odem, jer vise nisam mogla da budem blizu njega, jer sam osecala da ce me napasti i odvuci iza tezge, posto je vatra izmedju nas neprestano gorela.
Sta biste vi uradili u ovakvoj situaciji? Da li da odem u ponedeljak kod njega?

udaj se...eto, idealne prilike da nam od...tada postavljas teme...tugaljivog sadrzaja;
tipa "Ja i moja civava tezgarimo po cijeli dan, a on...sjedi na dupetu dok ga mi izdrzavamo...sta da radim?" :mrgreen:

ps ubite me, listala sam neki tracerski casopis danas...kad tamo neka bebela s civavom...:rumenko:
 
eto, pa kad te nasamara ko Ajk Tinu ili Soni Ser...a ti sve...pjevas od miline...
ono, ispisujes cek i pjevas...dok on odlazi na dejt s djevojcicom od 18 ljeta...nevinom...pjevacicom u usponu...* :per:

*ovo je, naravno, mogutji scenario, vase desetogodisnjice braka...:) :heart: :)
 
Cini mi se kao da se nije kupao dva - tri dana, a i neobrijan je.
Pa, tao su ti balkanski standardi, Pevacice:roll:
Ja gdje god da se okrenem nailazim na mlade ljude, i momke i djevojke, koji da izvines smrde:roll:
Hvala Bogu da mi decko ne spada u tu grupu:cool:
Mislim da vecina djevojaka tolerise 2 dana nekupanja...:lol:

Ja i dalje zelim da verujem da se neko zeza iza ovog profila... Jer ako nisam u pravu...:sad2:

Opusti se i uzivaj!;)
 
UH, znas kakv je frajer. Jaojjjj!

pa samo taki rade po prodavnicama...muskarcine? :per:


bundy1.jpg
 

Back
Top