Koji je po vama najjaci pas ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ajde pali sa ove teme!! i pokusaj biti pametan tamo gde treba!ako ti se tema ne svidja ne ulazi u nju.

Now I'm in over my head, with something i said
Completely misread, I'm better off dead.
And now I can see, how fake you can be
This hypocracy's beginning to get to me.

:roll:

Ja bih te takve pristalice borba zivotinja razapeo na trgu glavnog grada da vas gadjaju paradazjima a moze i krompirima....Kad bi vas takve lincovali onda bih vvas bacio u kavez sa tigrovima za dezert....:bye:
 
Da rezimiramo....Pitanje je bilo najjaci pas
Najjaci podrzazumeva odmer snage
Odmer snage se ogleda u borbama
Kako se ovo borba odnosi na psa ==>
Pas se bori sa psom(tesko da ce snage odmeravati pas i covek, mada u tvom slucaju mene ne bi cudilo nista)
Kako se pas bori sa psom
==>Borbe psa
Sta je ovde nejasno mali?

Zeljno ocekujemo nasu dragu Mili ili smeh ili vilus da da zavrsnu rec....Hvala:manikir:
 
aha,ae pametnjakovicu sad reci ima li jos nacina da se odmere snage pasa??ja mislim da ima,npr. kada bi haski i napuljski mastif vukli neki teret(moze i sanke,nekakva kolica..) mislim da je i to nacin odmeravanja SNAGE ,sto nema veze sa agresijom,...
 
aha,ae pametnjakovicu sad reci ima li jos nacina da se odmere snage pasa??ja mislim da ima,npr. kada bi haski i napuljski mastif vukli neki teret(moze i sanke,nekakva kolica..) mislim da je i to nacin odmeravanja SNAGE ,sto nema veze sa agresijom,...

Ne to ima veze sa mucenjem!
Konji su isto zivotinje i jako mi je zao kad idim da im tovare na ,,vrat,, frizidere i ona sranja....

Tako da opet jedna vrsta mucenja:roll:
 
aha,ae pametnjakovicu sad reci ima li jos nacina da se odmere snage pasa??ja mislim da ima,npr. kada bi haski i napuljski mastif vukli neki teret(moze i sanke,nekakva kolica..) mislim da je i to nacin odmeravanja SNAGE ,sto nema veze sa agresijom,...

Ta wucha zavisi od fizicke snage koju ce naravno imati najobimniji pas i ne postavljaj tako glupa pitanja...Sigurno nece chivava biti jaca u tom slucaju od Sar planinca!

Ne lupaj vise....
 
koliko ja znam nadmetanje pasa u fizickoj snazi kao sto je vuca nakog tereta,ili kada 2 psa vuku kanap svako na svoju stranu,NIJE ZABRANJENO!!a i ne predstavlja mucenje! ti si stvarno bolestan jer hoces da se zatvori teme koja nema veze sa borbama i mucenjem,vec se govori o fizickoj snazi..a ako si posmatrao pse,kao sto nisi,mozes primetiti da se oni stalno nadmecu u nacemu bez borbe i tuce.
 
koliko ja znam nadmetanje pasa u fizickoj snazi kao sto je vuca nakog tereta,ili kada 2 psa vuku kanap svako na svoju stranu,NIJE ZABRANJENO!!a i ne predstavlja mucenje! ti si stvarno bolestan jer hoces da se zatvori teme koja nema veze sa borbama i mucenjem,vec se govori o fizickoj snazi..a ako si posmatrao pse,kao sto nisi,mozes primetiti da se oni stalno nadmecu u nacemu bez borbe i tuce.

Videce vec koliko njih misle kao ti(koliko se njih ukljuce u temu)
Zasad niko!:hvala:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top