Verovati mu ili ne?

:lol: Situacija je naravno drugaricina :lol: Da mi se desava sve sto pisem, trebalo bi mi jos 4 zivota :cool:
On je ozenjen, bili su kombinaciji oko 3 meseca ;) Za to vreme ona je iskombinivala vidjenja a i videla se :lol: sa kim je god htela, naravno ne dugujuci nikakvu vernost nekom ozenjenom. :roll: Sad tip resio da se razvodi. Napustio zenu, vec 20 dana zivi sam, podnece papire za razvod braka, Da nije ozbiljan ne bi (valjda samo zbog scenarija ili da bi nju zavarao) presao u drugi stan i prosao dramu sa zenom ;)
Ona koliko ja vidim nije tu mnogo zagrzla, dopada joj se on, al' sve je to za nju povrsnu i u vazduhu. On kao ne prekida brak samo zbog nje, al' ona je mozda najjaci motiv . I ne zeli da mu daje bilo kakve garancije. Ali za sad je batalila druge i ne ume ni sama da to definise.
Vase vidjenje sitaucije? Verovati mu ili ne? Lud on, ona rasturacica brakova (:lol: pa ipak je moja drugarica, gresnica :lol: )? Ili.. ???:hvala:

moje vidjenje situacije je da se covek razvodi jer je to trulo bas bas. a ona je tu samo kao neposredna slucajna cinjenica:)
ocu da kazem da niko nikome ne moze da rasturi brak ukoliko ovaj vec nije dovoljno nacet da se samo ceka jedan POVOD da se okonca.
dakle, ova iz teme ne moe da bude uzrok vec povod,.
a uzrok je vec nesto izmedju zene i njega. ona sa tim nema veze, ona je rezultat njegovih losih odnosa sa zenom.
daklen, sta god ona htela ili ne sada sa njim, nema osnove da joj jednog dana kaze: razveo sam se zbog tebe a ti meni tako...
ne, svako se razvodi jer mu u braku nije dobro, imao ili ne nekoga sa strane.
 
ne postoji pojava zvana "rasturacica brakova", to je samo propaganda
ako je prevario jednu, ne vidim zasto ne bi i neku drugu
ne volim neiskrene ljude

Bas htedoh to da kazem, nema te trece strane koja moze da rasturi nesto sto je stabilno, ako je zaista stabilno. Taj bi se verovatno razveo pre ili kasnije. Uostalom, sta ce joj takav koji olako dize ruke od nekoga kome se "zakleo na vernost do kraja zivota". Sta je radio prvoj zeni, radice i drugoj, neka se ne zavarava.
 
:lol: Situacija je naravno drugaricina :lol: Da mi se desava sve sto pisem, trebalo bi mi jos 4 zivota :cool:
On je ozenjen, bili su kombinaciji oko 3 meseca ;) Za to vreme ona je iskombinivala vidjenja a i videla se :lol: sa kim je god htela, naravno ne dugujuci nikakvu vernost nekom ozenjenom. :roll: Sad tip resio da se razvodi. Napustio zenu, vec 20 dana zivi sam, podnece papire za razvod braka, Da nije ozbiljan ne bi (valjda samo zbog scenarija ili da bi nju zavarao) presao u drugi stan i prosao dramu sa zenom ;)
Ona koliko ja vidim nije tu mnogo zagrzla, dopada joj se on, al' sve je to za nju povrsnu i u vazduhu. On kao ne prekida brak samo zbog nje, al' ona je mozda najjaci motiv . I ne zeli da mu daje bilo kakve garancije. Ali za sad je batalila druge i ne ume ni sama da to definise.
Vase vidjenje sitaucije? Verovati mu ili ne? Lud on, ona rasturacica brakova (:lol: pa ipak je moja drugarica, gresnica :lol: )? Ili.. ???:hvala:

bljak:thumbdown:
 
Ali za sad je batalila druge i ne ume ni sama da to definise.
:hahaha:
Aj neka je,valjda nije bilo toliko tesko.
Meni oboje deluju kao promasene osobe koje ne znaju sta ce sa sobom.
I ne bi trebalo verovati ni njemu ni njoj.
Desava se da ljudi promase,nisu zadovoljni u braku,ali zasto ne ispostovati bar za kraj tu osobu sa kojom si do skoro delio zivot,sacekati da se brak okonca pa onda juriti klinke.
A ona je cvecka,u "vezi" je sa ozenjenim i nekoliko njih sa strane i pita se da li njemu verovati. :neutral:
 

Back
Top