U Hrvatskoj ima 10% homosexualaca !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jikhvs.jpg
 
10% je u prosjeku u populaciji svijeta... sto je sad cudno sto u hr niko ne laze :roll:

Ta tvrdnja je tesko odrziva, jedino pravo istrazivanje na drzavnom nivou je odrzano pre par godina u Kanadi i rezultati su pokazali da homoseksualaca ima 2%-3%.
Sve ostalo je cist marketinski trik (besmisleme ankete koje prave upravo homoseksualna udruzenja) kojim se ljudima na silu pokusava usaditi misljenje da je homoseksualizam nesto normalno i prihvatljivo.
 
10% je u prosjeku u populaciji svijeta... sto je sad cudno sto u hr niko ne laze :roll:

Свиђа ми се аватар
а онда пол - мушки ... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Квирија ??? :rotf::rotf::rotf: Фурунџија ????
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
unsaie
...is being unsaie
Domaćin

unsaie (avatar)

Učlanjen: 25.08.2008.
Pol: muški
Lokacija: Herceg - novi/novi - Sad
 
Poslednja izmena:
Ta tvrdnja je tesko odrziva, jedino pravo istrazivanje na drzavnom nivou je odrzano pre par godina u Kanadi i rezultati su pokazali da homoseksualaca ima 2%-3%.
Sve ostalo je cist marketinski trik (besmisleme ankete koje prave upravo homoseksualna udruzenja) kojim se ljudima na silu pokusava usaditi misljenje da je homoseksualizam nesto normalno i prihvatljivo.

mora da si vrlo hrabar kada tvrdis da su ljudi pametniji od tebe koji su posvetili zivot nauci - wrong :lol:
 
Vi samo stavljate teme da vređate Hrvate...neću ni da mislim koliko homoseksualaca ima u Srbiji...sigurno mnogo više od 10%...

Па где си ми ти "далисморе",
недостајао нам је високи интелектуални ниво твојих постова ...

А јел ти ово из личног искуства тврдиш,
налазите се по јавним клоњама па си их пребројао ... :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Па где си ми ти "далисморе",
недостајао нам је високи интелектуални ниво твојих постова ...

А јел ти ово из личног искуства тврдиш,
налазите се по јавним клоњама па си их пребројао ... :hahaha::hahaha::hahaha:

Ne...mislim da ova tema nije uopšte zanimljiva na srpskom forumu i da je samo stavljena da se pljuje na "neprijateljima"...
Drugo nisam i brojao ali i ti možeš vidjeti na televiziji koliko ih ima i u Srbiji...
 
Свиђа ми се аватар
а онда пол - мушки ... :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Квирија ??? :rotf::rotf::rotf: Фурунџија ????
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
unsaie
...is being unsaie
Domaćin

unsaie (avatar)

Učlanjen: 25.08.2008.
Pol: muški
Lokacija: Herceg - novi/novi - Sad

kada se pojavila opcija navodjenja pola, shovinistichki je by default postavljeno da smo svi muskarci
koji god da je genije update-ovao krstaricu neka mi prepravi ako zeli, ja nemam namjeru :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top