Perfect date

Skuvala sam pregorku kafu :neutral:

Ne postoji perfect date niti scenario po kome bi trebao da ide. Ako nema osećaja koji ga prati može da bude i put na mesec, nije to to.
Volim da se smejem i da me nasmeje i da ga nasmejem.
 
Imala sam nekoliko "perfect datea", ali ako je neki od njih the perfect, onda izostaje mogucnost da neki drugi bude najsavrseniji, ali, uzmimo to figurativno "perfect", pa cu izneti svoje skromno misljenje o savrsenom sastanku.
Za savrsen sastanak (kao i za svaki drugi) se pazljivo pripremam. Sminka, obuca, odeca, frizura, da vas ne smaram o pojedinostima. Trebalo bi da decko dodje po mene u 21 h, tacno. Moze i da svrati kod mene u stan i ne mora. Ulazim u njegova kola i idemo u provod. Najpre, idemo malo u setnju na neko romanticno mesto pored reke, park, setamo gradom i drzimo se za ruke. Posle idemo npr. u bioskop, pa u restoran, pa u nekoliko klubova, pa na kraju se malo setamo i onda me on odveze kuci. Ispred stana se malo mazimo u kolima.
 
Када је оригиналан. Када ме изненади. Када ме насмеје. Одушеви. :heart:

Imala sam nekoliko "perfect datea", ali ako je neki od njih the perfect, onda izostaje mogucnost da neki drugi bude najsavrseniji, ali, uzmimo to figurativno "perfect", pa cu izneti svoje skromno misljenje o savrsenom sastanku.
Za savrsen sastanak (kao i za svaki drugi) se pazljivo pripremam. Sminka, obuca, odeca, frizura, da vas ne smaram o pojedinostima. Trebalo bi da decko dodje po mene u 21 h, tacno. Moze i da svrati kod mene u stan i ne mora. Ulazim u njegova kola i idemo u provod. Najpre, idemo malo u setnju na neko romanticno mesto pored reke, park, setamo gradom i drzimo se za ruke. Posle idemo npr. u bioskop, pa u restoran, pa u nekoliko klubova, pa na kraju se malo setamo i onda me on odveze kuci. Ispred stana se malo mazimo u kolima.

Лепо, лепо, само мало је касно вечера знаш. Због варења мислим.
После не знаш да л’ не можеш да заспиш због њега ил’ због купус салате. :lol:

........uvijek sam sanjala samo slucajne susrete .........uopste ne volim isplanirana druzenja u bilo kom smislu.......nisam opustena.........

Како успевају твоје везе :eek:?
 
Када је оригиналан. Када ме изненади. Када ме насмеје. Одушеви. :heart:



Лепо, лепо, само мало је касно вечера знаш. Због варења мислим.
После не знаш да л’ не можеш да заспиш због њега ил’ због купус салате. :lol:



Како успевају твоје везе :eek:?

.........jel ti vidis da ja pricam u plusvan perfektu(valjda se tako pise)..........
 
.........jel ti vidis da ja pricam u plusvan perfektu(valjda se tako pise)..........
Плусквамперфекат.
Али нема везе.
И нисам приметила да си писала у давно прошлом времену.
То би онда требало да изгледа отприлике овако:
Бејах сањала само случајне сусрете.

Па добро. Како си била замишљала да такве везе могу да успеју?
 
Плусквамперфекат.
Али нема везе.
И нисам приметила да си писала у давно прошлом времену.
То би онда требало да изгледа отприлике овако:
Бејах сањала само случајне сусрете.

Па добро. Како си била замишљала да такве везе могу да успеју?

......ti bas hoces detalje....za mene je to davno proslo vrijeme.........i bejah sanjala,alo, sanjala ,...salim se........u principu ovako -ne volim kad je neki provod planiran pa haljine pa sminka ,cuda, muda..........uvijek mi dobar provod bude neplaniran.....kad se najmanje nadam......mozda sam omasila temu.....nemam pojma ....spava mi se..........
 
Imala sam nekoliko "perfect datea", ali ako je neki od njih the perfect, onda izostaje mogucnost da neki drugi bude najsavrseniji, ali, uzmimo to figurativno "perfect", pa cu izneti svoje skromno misljenje o savrsenom sastanku.
Za savrsen sastanak (kao i za svaki drugi) se pazljivo pripremam. Sminka, obuca, odeca, frizura, da vas ne smaram o pojedinostima. Trebalo bi da decko dodje po mene u 21 h, tacno. Moze i da svrati kod mene u stan i ne mora. Ulazim u njegova kola i idemo u provod. Najpre, idemo malo u setnju na neko romanticno mesto pored reke, park, setamo gradom i drzimo se za ruke. Posle idemo npr. u bioskop, pa u restoran, pa u nekoliko klubova, pa na kraju se malo setamo i onda me on odveze kuci. Ispred stana se malo mazimo u kolima.

Cek Cek Cek Cek nesto nisam ukapirao!?
Kola---:hahaha: (ironija)
Da li mislis da je ok drzati se za ruke na prvom sastanku, dakle niste se smuvali i to samo izlazak sastanak obican...(ovo nije ironija;))
 
Kako bi po vama cure izgledao perfect date sta vam godi na pre svega prvom dejtu o cemu pricate....Kakvo je stanje sa muskima sta volimo sta nam godi itd?:gace:

Tajni sastanak ,po mogucstvu gde ne znaju ni njega a ni mene. :ok:

Postoje dve jako bitne prednosti ovakvog sastanka:ok:
1) Uzbudljivo je
2) Ako se nekome poverite o vasem sastanku on ce reci to drugome i tako dok ne sazna ceo grad pa dodje da vas gleda a to jos ne ispadne savrseno vec recimo sve se zavrsi na tom sastanku a ono posle svi jedva cekaju da ispiraju svoja prljava usta necim sto nije bilo.
Mislim mozete samo da cujete da ste bili u vezi sa doticnim ili da vas je on otkacio nakon sto je na prvom sastanku spavao sa vama jer su oni Boze moj to videli i tako mogu o tome do sutra....:thumbdown:
 
Kako bi po vama cure izgledao perfect date sta vam godi na pre svega prvom dejtu o cemu pricate....Kakvo je stanje sa muskima sta volimo sta nam godi itd?:gace:

jedino pravilo koje imam je da date nije date ako se ne pojede nesto slatko :mrgreen:

drugo nista... volim da stvari idu spontano, date je perfect
ako se nakon njega osjecam perfect
smiley_hippie.gif
 
pa ne radim ja to tako zrtva se prvo obari pa tek onda ide na pechenje. ko restovani krompir :)))))

Ma ne sumnjam, samo pazi da ne zadobijes neke opekotine:mrgreen:

A da mi neko priredi tako nesto odustao bi jer bi se ja takvom gestu toliko smejala:rotf::rotf::rotf: kao sto se i sada smejem da on ne bi mogao nista da uradi
ali bi posle par dana kad dodjem k sebi nazvala ga i rekla mu gde smo ono stali :?: Ili zasto nismo otisli ne elitno mesto:?: ili jos bolje da li hoces da budes moj trener jer sam zahvaljujuci tebi zategla trbusnjake a i smeh produzava zivot ;)
 
Kako bi po vama cure izgledao perfect date sta vam godi na pre svega prvom dejtu o cemu pricate....Kakvo je stanje sa muskima sta volimo sta nam godi itd?:gace:

pa, prvo mora biti odredjeno godisnje doba, ne sme da pada sneg (mozda one bas krupne pahulje, i da nema bljuzge), ni kisa, ne sme da bude pretoplo
onda mora da onako, neki sumrak, ne u pola noci, kad se vide razocarane face koje nista nisu ulovile i koje ocajno pogledaju u sve sto se krece, vec nesto pre ponoci, kad u vazduhu treperi ona ocekujuca atmosfera, pa se prenosi i na doticnog i mene
ne sme da bude neki formal okejzn, sa sve ultra garderobom i to, znaci ne vecera, ne pozoriste, ne ultra parti za frst dejt, vise nesto neformalno, da izgledam i osecam se polu-nonsalatno, ali ne ni bioskop, ne vece drustvo, i slicno
naravno, mora da mi bude neki lep dan, kad sam u top formi, pa kad onako sva sijam i vrcam od duhovitiosti, da mi nije izasla nijedna bubuljica i da mi je frizura lepa, i da sam sticajem okolnosti izdepilirana, ne zato sto ce biti sexa, vec da bi se ja osecala top-top
idealno bi bilo na nekoj terasi uz, naravno, laki alkohol, i pricu do pola noci, sa slucajnijm, ovlasnim dodirima, uz onaj osecaj da uzivam u prici, ali da od zelje koja me za njim hvata, vec vise ne znam sta pricam...
i, tako....pjur romantika :lol:
 
Poslednja izmena:
Evo, baš nešto razmišljam..
I kapiram da nema nikakvih okolnosti koje podrazumevaju tu neku savršenu varijantu...
Kao ni za bilo šta drugo... najbitnija je ta osoba koja je pored mene i ja... reče neko.. da me nasmeje.. i ja njega.. da bude opušteno, neusiljeno... da razgovor bude tečan... a opet i da bude onih nekih momenata prijatne tišine... a da li je zima, bljuzgavica, kiša, vetar, sneg. sunce i 40 u hladu... ništa nije bitno... nikakve okolnosti...
 

Back
Top