Илић: Разочарали су ме радикали, Србија је ипак важнија од странке

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Радикали одбацили могућност сарадње са српским напредњацима

У инат Србији
Тодоровић: Сарадње са том странком није било нити ће је бити


Вучић: Добро је да се види ко подржава власт ДС и Г 17

Боровић: Односи СРС са СНС не смеју бити препрека да дође до промена у Србији

Илић: Разочарали су ме радикали, Србија је ипак важнија од странке

Антонић: Расцеп између СРС и СНС је изузетно велик и јасно је да још дуго неће бити никакве сарадње између ове две странке


Потпредседник Српске радикалне странке, Драган Тодоровић, одбацио је јуче могућност било какве парламентарне сарадње са Српском напредном странком Томислава Николића.
- Сарадње са странком коју воде амбасадори САД и Велике Британије није
било нити ће је бити - рекао је Тодоровић на конференцији за новинаре, поводом иницијативе лидера коалиције ДСС-НС о успостављању техничке сарадње у парламенту међу опозиционим партијама са циљем рушења Владе Србије.
- Смешно ми је да коментаришем овако неозбиљне изјаве, али добро је да грађани Србије виде ко подржава власт Демократске странке и Г 17 плус - каже Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, за Правду.
Тодоровић је рекао да су радикали и до сада сарађивали са опозиционим странкама у парламенту, када су имали заједничке политичке интересе, али да њихово искуство говори да су техничке коалиције „лабаве" и да не доносе адекватан резултат.
- Ми остајемо отворени за разговоре али немамо нека позитивна искуства
када су у питању техничке коалиције - рекао је Тодоровић.

Партија важнија од Србије

Функционер НС, Борислав Боровић, сматра да је неопходно удруживање опозиције како би се овај режим скинуо. - Ако било ко од опозиционих странка одбија да се удружи, то онда значи да јој интереси Србије нису на првом месту. Ако радикали неће да се уједине, или било ко други, то значи да су им партијски интереси пречи од државе. Видим да има затегнутих односа између напредњака и радикала, али то не сме да буде препрека да се стање у држави промени - саветује Боровић.
Потпредседник ДСС-а Борко Илић разочаран је ставовима радикала који не желе да оставе страначка надмудривања и крену у борбу против лоше власти. - Међусобне поделе и сукобе морамо да оставимо по страни ако желимо да будемо јединствени у опозиционом фронту против ове, доказано неспособне власти, по свим питањима. У овом тренутку пажњу треба усмерити на емоције према Србији, а не партији - поручује Илић.

Избори најпречи
Аналитичар Душан Јањић сматра да одбијање радикала да сарађују са СНС-ом не штети осталим опозиционим партијама које желе да формирају фронт против власти. - Много је битније да се договоре избори, као и да се направи конкретан план, уколико заиста желе да руше Владу - саветује Јањић.
Аналитичар Слободан Антонић сматра да су шансе да опозиција направи јединствен фронт, у ситуацији када су односи између радикала и напредњака изузетно лоши, готово никакве.- Расцеп између СРС и СНС је изузетно велик и јасно је да још дуго неће бити никакве сарадње између ове две странке - каже Антонић.
П. Т. П.
 
dobro poznato je DSS ima stomak da saradjuje i sa crnim djavolom i koalicini potencijal veci od onih Brazilki sa Kacke petlje , mada i ako gledamo sa aspekta opozicije za njih(SRS i SNS) je bolje da se ne ulaze u dublju saradnju jer ce cak i njihovim maloumnim biracima biti degutantno da sada saradjuju posle toliko govana kojima su se posipali ,a bilo je bogami i prolivene krvi i pocupane kose .
Solji i Pussyiju je najbolje da izadju na izbore sami jer ce imati mozda 20% glasova ili cak vise ,pa onda mogu da diktiraju uslove drugim sitnijim opozicionim strankama ili da se uvali Tadicu sto im je krajnju plan .Mislim sve i da bude izbora zajednicka opoziciona satro desnicara lista SNS-SRS-DSS-NS ne bi nikad imala vise glasova od ZESa, Gljivice i Chede u rezervi + manjine koje sigurno idu sa ovom drugom opcijom a imaju bar 7.8 sigurnih poslanika .
Sve u svemu trenutna ta opoziciona saradnja objektivno ne moze doneti nikakvog uspeha ,sve i da bude izbora , a jedina sansa Tomi i Vucicu da se dokopaju vlasti je da ih Bota primi u svoje evrojato , sto je malo verovatno ,iako su vec poceli da mu grebu na vratanca .
 
eh, bas mi zao sto se taj borko ilic razocharao :neutral:
eh, a i srbija svesuzu pushta sto nam se ne smeshi pravljenje ekspertsko-sposobne vlade magistra velje i doktora vjerice.
to je tek jedna nesreca koja je u NSu poznata , samo u svom kraju doduse , sto je provodio dane i godine u kladionici popunjavajuci tikete i buljeci u teletekst do besvesti , i onda se odyednom ko zna odakle pojavio u vrhu politike :eek:, direkt iz kladje :eek:
a bio je za vreme Kostunice dr Vojislava u UO nekoliko javnih preduzeca ,valjda je bio predsednik negde , a pod stavkom zanimanje mu je stajalo -apsolvent :hahaha:
 
Ma Vucic i Toma bi saradjivali sa crnim djavolom samo da se docepaju vlasti, a i ove njihove kolege radikali. Svi su isti.

Eto, sinoc mi je jedan od funkcionera te stranke prisao i poceo da me muva, a dvoje dece mu kod kuce sa zenom. A on odvalio da mi slini onom njegovom usnom k'o kravljom guzicom i suska li suska. "Pevacice, ti si lepotica, ja sam veran svojoj zeni, ali volim da sam u drustvu zena, zer ti ne prija da si sa mnom."
Ja sam njemu rekla: Kad si ti izdao Seselja, izdaces ti i svoju zenu i mene, a i nasu Srbiju.
 
Ma Vucic i Toma bi saradjivali sa crnim djavolom samo da se docepaju vlasti, a i ove njihove kolege radikali. Svi su isti.

Eto, sinoc mi je jedan od funkcionera te stranke prisao i poceo da me muva, a dvoje dece mu kod kuce sa zenom. A on odvalio da mi slini onom njegovom usnom k'o kravljom guzicom i suska li suska. "Pevacice, ti si lepotica, ja sam veran svojoj zeni, ali volim da sam u drustvu zena, zer ti ne prija da si sa mnom."
Ja sam njemu rekla: Kad si ti izdao Seselja, izdaces ti i svoju zenu i mene, a i nasu Srbiju.

:hahaha:

Стварно свашта!
Него зар има још људи у Србији који се пале на певаљке?:dontunderstand:
 
Eto, sinoc mi je jedan od funkcionera te stranke prisao i poceo da me muva, a dvoje dece mu kod kuce sa zenom. A on odvalio da mi slini onom njegovom usnom k'o kravljom guzicom i suska li suska. "Pevacice, ti si lepotica, ja sam veran svojoj zeni, ali volim da sam u drustvu zena, zer ti ne prija da si sa mnom."
Ja sam njemu rekla: Kad si ti izdao Seselja, izdaces ti i svoju zenu i mene, a i nasu Srbiju.

:sad2:

nego, sta je bilo na kraju, palo nesto?
 
:sad2:

nego, sta je bilo na kraju, palo nesto?

Да. Мислим човек је тео мало да се омасти, нисам сигуран какве то везе има са Шешељом, Николићем и слично:)
И у осталом *ебеш земљу где певаљка држи моралну придику.
 
hahaha apsolvent.

nema, nece da nam svane dok ta sposobna ekipa ne dodje i ne otera ove nesposobne. tako kaze kladionichar- apsolvent :lol:

Немој тако, има и у СНС-у "ехперата"
Стефан Занков, по занимању - Политичар :hahaha::hahaha::hahaha:
Електроинжињер:rotf::rotf::rotf::rotf:,
из војске подпредседник Скупштине ...
Уписао факултет и одмах написао титулу ...
Исто као што је Тома "правник" ...

Најлакше је лажов бити ... :sad2::sad2::sad2:
 
- Смешно ми је да коментаришем овако неозбиљне изјаве, али добро је да грађани Србије виде ко подржава власт Демократске странке и Г 17 плус - каже Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке, за Правду.

Но ово говори оно што се одувек зна.
Иначе јасно је да је СРС савезник жуте власти и да одавно ради за њих,
 
pa chujes sta kaze borko, jednostavno- sposobniji. tu ubraja i sebe. recimo, on je sigurno ta mlada nova sposobna snaga. a
i velimir je sigurno vec smislio novu magistarsku tezu o izlasku iz svetske krize.

Nema ništa od toga izbori su izgubili svrhu, demokratija nije zaživela, vraćamo se u kvazisocijalizam.
 
Демантујем:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ајде, да причамо мало о "млађаном бугарчету" ...

Адуту СНС, младост и лепота ...

Од када је,
и како постао председник окружног Одбора Зајечар,
и самим тим кандидат за Посланика ???

Ајде Мачак - лик и дело ???

Чињенице ????

Ако ти не знаш,
ја ћу,
и теби,
а и свим другима,
подробно објаснити "квалитет кадрова"
издајника и лопова из СНС (макар за зајечарски Округ) ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top