Filosofija

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Hipotetičko pitanje: Kada bi mogli da birate, da li biste želeli da Vam prva ljubavna veza bude ono pravo, vaša polovina... ili da menjate partnere i ljubavi sa neizvesnim ishodom (možda naletite na pravog možda ne..)? Zašto?

p.s. Isključujem opciju da bi morali da budete sa više njih da biste empirijski znali šta je za Vas ono pravo.. zato je filosofija i hipotetičko pitanje
 
Hipotetičko pitanje: Kada bi mogli da birate, da li biste želeli da Vam prva ljubavna veza bude ono pravo, vaša polovina... ili da menjate partnere i ljubavi sa neizvesnim ishodom (možda naletite na pravog možda ne..)? Zašto?

p.s. Isključujem opciju da bi morali da budete sa više njih da biste empirijski znali šta je za Vas ono pravo.. zato je filosofija i hipotetičko pitanje

ovo drugo.
neka hvala da se zalepim za prvog ko debil ondak bolje didem u manastir, ne treba mi ondak ni taj jedan;)
 
Hipotetičko pitanje: Kada bi mogli da birate, da li biste želeli da Vam prva ljubavna veza bude ono pravo, vaša polovina... ili da menjate partnere i ljubavi sa neizvesnim ishodom (možda naletite na pravog možda ne..)? Zašto?

Ono pravo...ne mogu da delim srce na vishe osoba.
Tako je bilo od pochetka, i pre 5 godina se konachno ispunilo.:heart::)
 
Hipotetičko pitanje: Kada bi mogli da birate, da li biste želeli da Vam prva ljubavna veza bude ono pravo, vaša polovina... ili da menjate partnere i ljubavi sa neizvesnim ishodom (možda naletite na pravog možda ne..)? Zašto?

p.s. Isključujem opciju da bi morali da budete sa više njih da biste empirijski znali šta je za Vas ono pravo.. zato je filosofija i hipotetičko pitanje
opredeljujem se za prvu opciju.ne treba mi gomila bezlicnih ljudi koji mi malo ili ni toliko ne znace u zivotu...ne samo sto zamara nego me ni ne zanima :neutral:
 
Kada bi postojala mogućnost da naiđem na nekoga ko razmišlja isto ovako, predstavlja to što predstavlja kad nisam sa njim, ko ne osuđuje, ne žali i ne preispituje, onda ovo prvo.

Pošto ta mogućnost ne postoji, a ovo drugo ostavlja mnogo neprijatan ukus, onda ono treće.
 
Hipotetičko pitanje: Kada bi mogli da birate,
- da li biste želeli da Vam prva ljubavna veza bude ono pravo, vaša polovina...
- ili da menjate partnere i ljubavi sa neizvesnim ishodom (možda naletite na pravog možda ne..)? Zašto?

...nisam retardirana pa da mi neko bude polovina :confused:

logicno je da cu da mijenjam ljude/ljubavi, nista nije vjecno nepromjenjivo i malko mi je neprirodno voljeti samo jednom u zivotu
i, ne, nece to biti "onaj pravi" niti ocekujem istog jer,
kao sto vec rekoh, nisam polovina bilo cega pa da mi treba one true match
 
Hipotetičko pitanje: Kada bi mogli da birate, da li biste želeli da Vam prva ljubavna veza bude ono pravo, vaša polovina... ili da menjate partnere i ljubavi sa neizvesnim ishodom (možda naletite na pravog možda ne..)? Zašto?

p.s. Isključujem opciju da bi morali da budete sa više njih da biste empirijski znali šta je za Vas ono pravo.. zato je filosofija i hipotetičko pitanje

Kada biste mogli da birate da li biste zeleli da prvo u zivotu vozite ferari i da znate da vozite prvi put kad sednete u njega i da nikada vise ne promenite auto pa i ako mu puknu gume, pregore svecice i ode motor ili da vozite malo jugo pa ladu pa peglicu i nadate se da cete naleteti slucajno na ferari koji ce biti vas i dovoljno vremena biti u voznom stanju

neee predajem se...ne mogu da se odlucim koja je gluplja opcija
 

Back
Top