jelena=t

Ohooooo. Wow. Ovo baš obećava. Biće tu svega i svačega. :super:
Lova se smeši.
Šalim se Jelo, ali ako skontaš nešto korisno od nekog ko se u ovo razume, kačim i ja svoju. :rumenko:
 
Poslednja izmena:
To znamo i bez karte...:lol:
Aj,sad,ne spamujte,čekam ozbiljne odgovore. :manikir:
Dačo,sve je to zabava...ne očekujem da me neko usmeri...ako pravilno shvatiš,može da bude korisno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Знак у Шкорпији, подзнак у Шкорпији, али пошто је на самом крају знака, ја бих рекао више Шкорпија-Стрелац. Амбициозна особа којој је стало да успе у животу, физичка енергија и храброст, способност обнављања, јака сексуалност, поседује снагу која се на први поглед не види, склоност дружењу, друштвеност, активност.

Е сад, оно што квари... владар знака, а условно и подзнака Марс је у паду. Квадрат са Месецом у изгону. Енергија се расипа, особа се лако испува и испразни, везаност за дом, највећа снага, чак можда и тиранска унутар породице. Изражен патриотизам, лојалност, осећање одговорности према народу, држави, моралу, идеалима... нешто од тога мора бити. Сукоби у кући и могућа повремена раздражљивост; могући сукоби са мајком (уз истовремену везаност за њу), сукоби у браку.

За људе из околине, ведра и љупка особа, али нестална и непостојана. Променљив љубавни живот и подложност утицајима. Јупитер је у 5. кући, без јачих аспеката са главним планетама, али у квадрату са тим ружним Нептуном у првој кући; особа је сањар, али сањар пун илузија које се завршавају горко. Прави лоше процене, доноси планове који се не испуњавају. Опет, добар положај за децу, ако их већ нема, добар је положај да ће их имати, добар однос са њима и срећа кроз њих.

Професионални успех је у повученијим занимањима, службеник, рад у канцеларији, мање-више затвореном кругу људи, тако нешто. Интелигентна је, воли да чита, држи до себе. Подзнак у Стрелцу и слаб Јупитер... одважио бих се да је и нешто нижег раста. Вољена је од старијих особа и генерално се слаже са њима. 7. кућа у Близанцима, владар... хм... уз све ово, рекао бих да постоји могућност развода или два брака. Привлаче је мушкарци типа Рака или са наглашеним таквим особинама.

Нагласак треба да буде на самоконтроли, недопуштању изливања негативности које ова особа ипак носи у себи јер ће то оставити лоше последице, буђење искреног стрпљења, љубави и праштања у себи, проналажење онога што особу оплемењује. Нагласак треба да је на дому, хармонији и разумевању, ситним хобијима који ће особу испуњавати, добрим односима са људима око себе, бирању друштва, држању оног принципа да је понекад боље оћутати и уздржати се од лоше реакције, а проблему се вратити хладне главе. Ако постоји склоност злопамтилу, радити на томе да се то искорени, јер то ову особу нарочито може да трује.
 
Е сад, оно што квари... владар знака, а условно и подзнака Марс је у паду. Квадрат са Месецом у изгону.

mesec nije u izgonu


a ni Jupiteru u kvadratu sa Neptunom , nego u trigonu
 
Poslednja izmena:
Знак у Шкорпији, подзнак у Шкорпији, али пошто је на самом крају знака, ја бих рекао више Шкорпија-Стрелац. Амбициозна особа којој је стало да успе у животу, физичка енергија и храброст, способност обнављања, јака сексуалност, поседује снагу која се на први поглед не види, склоност дружењу, друштвеност, активност.

Dobro...sve ovo stoji...

Е сад, оно што квари... владар знака, а условно и подзнака Марс је у паду. Квадрат са Месецом у изгону. Енергија се расипа, особа се лако испува и испразни, везаност за дом, највећа снага, чак можда и тиранска унутар породице. Изражен патриотизам, лојалност, осећање одговорности према народу, држави, моралу, идеалима... нешто од тога мора бити. Сукоби у кући и могућа повремена раздражљивост; могући сукоби са мајком (уз истовремену везаност за њу), сукоби у браку.

Tačno,lako planem,brzo se praznim...stroga sam preme deci,poprilično,ako to objašnjava ovu "tiraniju"...
Izražena lojalnost,odanost,tu i tamo moral...a u patritizmu se ne nalazim.
Sukobi i vezanost za majku,kroz ceo život,opet tačno.

За људе из околине, ведра и љупка особа, али нестална и непостојана. Променљив љубавни живот и подложност утицајима. Јупитер је у 5. кући, без јачих аспеката са главним планетама, али у квадрату са тим ружним Нептуном у првој кући; особа је сањар, али сањар пун илузија које се завршавају горко. Прави лоше процене, доноси планове који се не испуњавају. Опет, добар положај за децу, ако их већ нема, добар је положај да ће их имати, добар однос са њима и срећа кроз њих.

Neptun u prvoj kući,to objašnjava neku masku koju imam,opreznost,recimo,ali loše procene,naročito u ljubavi su neizbežne i prate me ceo život.
Imam decu,dvoje...

Професионални успех је у повученијим занимањима, службеник, рад у канцеларији, мање-више затвореном кругу људи, тако нешто. Интелигентна је, воли да чита, држи до себе. Подзнак у Стрелцу и слаб Јупитер... одважио бих се да је и нешто нижег раста. Вољена је од старијих особа и генерално се слаже са њима. 7. кућа у Близанцима, владар... хм... уз све ово, рекао бих да постоји могућност развода или два брака. Привлаче је мушкарци типа Рака или са наглашеним таквим особинама.

Ne razumem ovaj podznak u strelcu,koji se stalno ponavlja...
Nisam niskog rasta,baš naprotiv...:lol:
Odlično se slažem sa starijim osobama...imaju neki mir,koji meni treba.
Razvod u toku...nisam sigurna da bi bilo drugog puta...
Ne privlače me emotivci,ovo se odnosi na Rakove...

Нагласак треба да буде на самоконтроли, недопуштању изливања негативности које ова особа ипак носи у себи јер ће то оставити лоше последице, буђење искреног стрпљења, љубави и праштања у себи, проналажење онога што особу оплемењује. Нагласак треба да је на дому, хармонији и разумевању, ситним хобијима који ће особу испуњавати, добрим односима са људима око себе, бирању друштва, држању оног принципа да је понекад боље оћутати и уздржати се од лоше реакције, а проблему се вратити хладне главе. Ако постоји склоност злопамтилу, радити на томе да се то искорени, јер то ову особу нарочито може да трује.

Jako sam vezana za dom,porodicu,ne toliko za onu primarnu,više za decu...
Samokontrola mi je jako loša,impulsivna sam,praštanje mi malo teže ide...zlopamtilo sam veliko,sve je tačno.
Ovaj poslednji pasus je na žalost,od reči do reči tačan...mada se trudim da ne bude tako,ne uspeva svaki put...mada iskreno ,ponekad nemam želju da praštam,tu umem da budem surova i neumoljiva.
Hvala na tumačenju i savetima.:)
 
mesec nije u izgonu


a ni Jupiteru u kvadratu sa Neptunom , nego u trigonu

Dobro,to možda objašnjava neke stvari koje nisu poklopile,ali u suštini,čovek me sasvim lepo opisao...mada ima tu još toga..
Što se tiče tog Jupitera,on se odnosi na one iluzije,jel tako?
Ja za sebe mislim da sam realista,surovi,nema tu mesta iluzijama..možda u nekim slučajevima,ali zaista retko.
 
Kazu da Saturn u 1, daje "masku".
a Neptun u 1. polju tajanstvenost, okolina nema jasnu sliku o tebi, ... obmane i samoobmane, zavaravanja..iluzije,.a u vezi polja kojim Neptun vlada...
Visinu imas upravo zbog Strelca u 1.polju.
ASC na posl. stepenu znaka, Mesec takodje...neka dovrsavanja i zaokruzivanja zivotnih ciklusa...
Dete~deca neznijeg zdravlja...ili mozda tvoja prevelika briznost?
Porodjaj carskim rezom ili neka intervencija? (episiotomija, serklaz? Hiron u 5.)
Potreba za povremenim osamljivanjem kako bi "napunila" baterije, setnja pored mora~Neptun, ili jezera~Mesec u 4. ili reke~Skorpion, citanje, pisanje i zapisivanje (mozda snova ili ideja?)

Dakle i daklem! Ja sam se nalupala...a recenzenti nek' polako i obazrivo lupaju po meni... takodje i vlasnik natalne.
 
Kazu da Saturn u 1, daje "masku".
a Neptun u 1. polju tajanstvenost, okolina nema jasnu sliku o tebi, ... obmane i samoobmane, zavaravanja..iluzije,.a u vezi polja kojim Neptun vlada...
Visinu imas upravo zbog Strelca u 1.polju.
ASC na posl. stepenu znaka, Mesec takodje...neka dovrsavanja i zaokruzivanja zivotnih ciklusa...
Dete~deca neznijeg zdravlja...ili mozda tvoja prevelika briznost?
Porodjaj carskim rezom ili neka intervencija? (episiotomija, serklaz? Hiron u 5.)
Potreba za povremenim osamljivanjem kako bi "napunila" baterije, setnja pored mora~Neptun, ili jezera~Mesec u 4. ili reke~Skorpion, citanje, pisanje i zapisivanje (mozda snova ili ideja?)

Dakle i daklem! Ja sam se nalupala...a recenzenti nek' polako i obazrivo lupaju po meni... takodje i vlasnik natalne.

"Maska" postoji,tumečenja se razlikuju,ali je to možda više kao mera opreza...ali,tu je.
Prevelika brižnost oko zdravlja dece,istina...mada nema potrebe.
Carski rez,sa drugim detetom.
Ništa se nisi nalupala...precizno i tačno...ponekad samoća više prija od najboljeg društva,istina...pisanje i zapisivanje...lične stvari,imam uvek potrebu za tim.
ps...postoji neka mračna strana u koju se plašim da zavirim...
Hvala...:cmok:
 
Kada ti neko studiozno uradi, onda je to stvarno ok...
Stvarno ćete me ubediti. Bi2 sam svojevremeno poslušao, još dok je bila aktivna na forumu, i uleteo sam na taj sajt Astrodinst, ali nisam se snašao u navigaciji po njemu i ništa nisam postigao.:rumenko: A ovo u vezi Jele mi deluje fantastično. :eek:
Jelo postaviću ako uopšte uspem da je dobijem na Astrodinstu. :rumenko:
 
Stvarno ćete me ubediti. Bi2 sam svojevremeno poslušao, još dok je bila aktivna na forumu, i uleteo sam na taj sajt Astrodinst, ali nisam se snašao u navigaciji po njemu i ništa nisam postigao.:rumenko: A ovo u vezi Jele mi deluje fantastično. :eek:
Jelo postaviću ako uopšte uspem da je dobijem na Astrodinstu. :rumenko:

Samo malo zagrebano po povšini,ima konkretnije na pp-u...;)
Mada mi ne bi smetalo ni ovde,nema problema,ako ima još nešto...
 
Jel ovo sve,ili ima još nešto...mislim,ja znam da ima,ali bi bilo lepo da još neko nešto kaže.
Ako može...ne očekujem predviđanja,niti ih se plašim....nije mi valjda karta toliko loša...neki kažu da je dobra,samo sam mnogo komplikovana,pa se tumačenja neki put ne poklope.
 
Jel ovo sve,ili ima još nešto...mislim,ja znam da ima,ali bi bilo lepo da još neko nešto kaže.
Ako može...ne očekujem predviđanja,niti ih se plašim....nije mi valjda karta toliko loša...neki kažu da je dobra,samo sam mnogo komplikovana,pa se tumačenja neki put ne poklope.

Nase znanje je skromno...:)
Sta bi ti licno iz tvoje karte izdvojila kao lepo ili sto ti predstavlja problem?
U smislu postavljene planete, ili aspekta...:brus:
 
Nase znanje je skromno...:)
Sta bi ti licno iz tvoje karte izdvojila kao lepo ili sto ti predstavlja problem?
U smislu postavljene planete, ili aspekta...:brus:

Temperament mi predstavlja problem...veliki problem....odražava se na sve ostalo,na žalost.
Naročito me zanima ljubav,pravim drastične greške...i plašim se da će se ponoviti,tačnije,slutim...privlačim zlo i zlo vuče mene...

Sadašnja situacija u kući me takođe opterećuje,dešavaju se promene,velike....ali ne osećam to onoliko koliko bi trebalo...mislim na rešenje problema.

I interesuje me da li stoji neka promena boravka...eto,to me trenutno okupira.
Kažem trenutno,jer nisam neko ko gleda mnogo u napred...ne opterećujem se problemom,sve dok ne krene da me pritiska...pa uglavnom donosim brzoplete i loše odluke.

Posao i finansije me ne zanimaju nešto posebno...zdravlje,otprilike sam upućena,imam sklonosti ka hroničnim oboljenjima,jel tako...mada ne bih previše da zalazim u to.
 

Back
Top