Hrvati letuju u Srbiji?!

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Da li u skoroj buducnosti mozemo ocekivati da nase komsije iz susedne Hrvatske,

masovnije pocnu da dolaze na letovanje,

koristeci usluge jako razvijenog potencijala seoskog turizma Srbije,

kao i nadaleko cuvenog srbskog gostoprimstva?
:think:

seoski-turizam-x.jpg
 
Poslednja izmena:
Sto da ne. Nek dolaze ljudi i nek se druze, prave nove ljubavi i zatrpavaju stare predrasude.
E sad da li ce pored sveg mora da usred leta dolaze na srpsko selo to je pitanje.
Banjski turizam, lecilista i rehabilitacioni centri imaju veci potencijal nego seoski turizam, barem sto se tice Hrvata.
 
Sto da ne. Nek dolaze ljudi i nek se druze, prave nove ljubavi i zatrpavaju stare predrasude.
E sad da li ce pored sveg mora da usred leta dolaze na srpsko selo to je pitanje.
Banjski turizam, lecilista i rehabilitacioni centri imaju veci potencijal nego seoski turizam, barem sto se tice Hrvata.



To ti kazem,

ako krene jaca kriza kod njih,

necemo moci da postignemo kolika navala turista sa zapada se ocekuje.
 
Sto da ne. Nek dolaze ljudi i nek se druze, prave nove ljubavi i zatrpavaju stare predrasude.
E sad da li ce pored sveg mora da usred leta dolaze na srpsko selo to je pitanje.
Banjski turizam, lecilista i rehabilitacioni centri imaju veci potencijal nego seoski turizam, barem sto se tice Hrvata.

au bre sada ce Jerry da te optuzi da ti nisi Srbin izbegao iz RSK ,nego neki domaci ustasa ,vrlo verovatno genocidnih namera ,cm tako pises :hahaha::hahaha:
 
ja bih mogao ove godine do exita skoknut.

a što se tiče tih seoskih farmi itd nije to za mene,
u biti i odem nekad u srbiju na selo ali se to ne može nazvati turizmom


A sta bi ti falilo da letnji odmor provedes na nekoj farmi u Srbiji,
em bi imao aktivan odmor em bi bio najoriginalniji u mestu gde zivis,
po izboru destinacije za letovanje.Malo li je.:lol:
 
A sta bi ti falilo da letnji odmor provedes na nekoj farmi u Srbiji,
em bi imao aktivan odmor em bi bio najoriginalniji u mestu gde zivis,
po izboru destinacije za letovanje.Malo li je.:lol:

čuj odmor pa aktivan pa nisam ja dokoni englez ili amer.

stvarno mislim da bi bio glavna faca u ulici kad bi rekao da sam bio u srbiji u šiškovcima gornjim na dudovači i mužnji krava rumenki :lol:
 
Od kad su nam slovenci upropastili Guchu nemamo vise nijedan slican festival toga tipa,

za privuci narod

šta je opet sa slovenci?

Tako da i Slovenija kao interesna zona Hrvatske moze samo da ima koristi od toga

i koji je interes hrvatske u sloveniij?
1
put čujem
 
Tako da i Slovenija kao interesna zona Hrvatske moze samo da ima koristi od toga

i koji je interes hrvatske u sloveniij?
1
put čujem

Pa nisam hteo da budem grub., mada pravilno je reci Slovenija kao hrvatski satelit.
Kako se bese zvao onaj gradonacelnishchetina od Ljubljano sto je ponosno izjavio da su Slovenci aplinski Hrvati :mrgreen:
 

Back
Top