MLS League

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.464
prati li ko ovo i ako prati nek kaze ima li nekog favorita mozda tamo ?
Ako se po jutru dan poznaje rekao bi da zasad najvece sanse ima Chivas USA (ekipa ciji je trener nas covek koji se proslavio tamo Predrag Preki Radosavljevic), a zasad najvece razocarenje je bivsi sampion New England.

Znam bilo je pre na Sport Klubu prenosa, ne znam da li ce biti i ove sezone.
Znam vec da cete reci da ameri nisu fudbalska nacija i da ne znaju oni sta je fudbal i sve to, i ja se slazem sa time, mada liga im i nije tako losa, dosta ume da bude zanimljiva i ujednacena i svako-svakog moze da pobedi.
Cak na neki nacin je i dobro sto liga nije toliko komercijalizovana kao njihove najpopularnije lige u ostalim sportovima : NBA, NFL,MLB i NHL.

Uostalom imaju para pa imaju i velike i moderne stadione, pune tribine......a i u poslednje vreme dosta dovode i poznate igrace iz Evrope i Juzne Amerike i ima tamo nekih zaista poznatih i cenjenih imena svetskog fudbala kao recimo : Fredi Ljunberg, Klaudio Lopez legenda Argentunskog fudbala i Valensije svojevremeno, zatim Skoleto legenda Boke Juniors, cuveni Meksikanac Blanco, Kolumbijac Huan Pablo Angel koji se svojevremeno proslavio i u Premier ligi, Dejvid Bekam (koji je sad na pozajmici u Milanu), Lendon Donovan takodje Bekamov saigrac iz LA Galaxy-ja koji je nedavno presao u Bajern..............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top