Antisrpske stranicena hrvatskim komunistickim sajtovima

To sam i mislio . samo im treba pkazivati ovakve stvari.

Sunce ti poljubbim , kakve gluposti .. da covek ne poveruje . I jedno i drugo . Da nema Jevreja , ladno bi progurali ove gnusne lazi za Jasenovac .

ma jevreji su zakon,da nije njih srbi bi davno zaboravili jasenovac:ok: ovako jevreji klepaju hrvate svaki put kada smanjuju zrtve i falsifikuju istoriju:ok:
 
haha vidi kako nas predstavljaju ustase
Novi%20srbijanski%20kralj.JPG

ovo je bolesno
 
Danas su u eksploziji vojnog skladista kod Tirane u Albaniji,poginule 63 osobe a jos ih je najmanje 200 tesko ranjenih.
Taj dogadjaj naizgled nesretan u predstojecem vremenu ce se pokazati da je sve osim nesretan.
Sebija ljutita gubitkom Kosova poslala je svoje agente mraka diljem zemalja svijeta koje su priznale nezavsisnost Kosova,u cilju kaznjavanja istih,a demoni koji su podredjeni Luciferu imaju duznost izazivati prirodne i druge katastrofe u njima,pa tako i ovu u Albaniji



Nije da se Nato boji Srbije,nego su svjesni da ce se u rat ukljuciti i Rusi koji su mahom pod utjecajem nadprirodne slile koja zraci iz Beograda.


Europa ce prva pokleknuti pod napadima Luciferovi hordi a islamski svijet ce cekati da Srbija pobjedi Europu i Amerika,misleci kako ce oni biti dovoljno jaki da poslije poraze Srbiju i zavladaju citavim svijetom

Srbijanske su legije nedugo zatim pregazile i Sloveniju koja gotovo da i nije pruzila neki znacajniji otpor,te su nastavili napredovanje prema Austriji s kojom je Lucifer imao nerjesenih racuna jos iz prvog svjetskog rata.

Nece dugo proci da cijeli svijet bude u Srpskim rukama

,odlucile su se pokloniti Luciferu i prihvatiti novi svjetski poredak,na cijem celu ce biti Srbija.

Evo vidimo slike kako ce izgledati Sjedinjene Americke Drzave,nakon sto se Srbija sa njima obracuna.

Lucifer ce iz svoje rezidencije na Dedinju

a uskoro ce kontingen Srbijanske vojske iskrcati se na obale Novog Zelanda i Australije

:hahaha::hahaha:

BUHUHUHUHUH ja sam srbin :hahaha:

Kako se neko dobro zayebava,otkud im toliko vremena :roll:
 
Poslednja izmena:
Pa nije to za smeh . To moze da otrezni ove nase , sto veruju da su ljudi ljudi i da svuda ima dobrih i losih . Cinjenica je da je to tako , ali ne u istim procentima .

Ne zelim da se otreznim, jer bi to pokvarilo moju chisto dechiju, idealistichku sliku o svetu. Nazalost, kada god vidim ovako neshto, na trenutak poverujem u ovo boldovano.
 

Back
Top