Koji bi bili legitimni razlozi za vanzemaljski napad na zemljane ?

smatra se da su vanzemaljskog porekla bivsi americki predsednik dzordz bus, svi clanovi britanske kraljevske porodice i jos par faca. oplakah od smeha

Da to je tacno koliko god se mi smejali. I da bi to uvidela ne moras da upoznas nekog ko je radio za njih ili da citas knjige vezane na tu temu, ili da vidis vanzemaljca, dovoljno je samo da citas novine:

Evo sta je izjavio mnogim britanskim stanicama otac ciji je sin ubijen zajedno sa Dajanom od strane vanzemaljske britanske kraljevske porodice:
,,Al-Fayed calls royals a "Dracula family"
U drugom delu teksta pishe i ovo:
"He married his crocodile wife and he is happy with that," al-Fayed said of Charles."
Citao sam negde kritike, britancima "nije jasno" sta to sve znaci :lol: Ali, da su znali ono cemu se ti smejes bilo bi im jasno http://www.tiscali.co.uk/news/newsw...plate=/news/feeds/story-template-reuters.html

Pa onda imamo iz "Njujork Posta": Buš, Čejni i Obama daleki rođaci grofa Drakule

aha sta to znaci onda jel mozda i oni piju krv kao sto je Drakula pio? Pa da, a zasto, pa zato sto su genetski Reptoidi. Aha, ali zasto se Drakula bas zvao Drakula? Pa po sazvezdju Drako odakle oni poticu. Aha pa znaci to je razlog zasto su svi oni medjusobno rodjaci, zato sto su se medjusobno zenili i udavali, da bi odrzali svoju vanzemljasku lozu.
 
Da to je tacno koliko god se mi smejali. I da bi to uvidela ne moras da upoznas nekog ko je radio za njih ili da citas knjige vezane na tu temu, ili da vidis vanzemaljca, dovoljno je samo da citas novine:

Evo sta je izjavio mnogim britanskim stanicama otac ciji je sin ubijen zajedno sa Dajanom od strane vanzemaljske britanske kraljevske porodice:
,,Al-Fayed calls royals a "Dracula family"
U drugom delu teksta pishe i ovo:
"He married his crocodile wife and he is happy with that," al-Fayed said of Charles."
Citao sam negde kritike, britancima "nije jasno" sta to sve znaci :lol: Ali, da su znali ono cemu se ti smejes bilo bi im jasno http://www.tiscali.co.uk/news/newsw...plate=/news/feeds/story-template-reuters.html

Pa onda imamo iz "Njujork Posta": Buš, Čejni i Obama daleki rođaci grofa Drakule

aha sta to znaci onda jel mozda i oni piju krv kao sto je Drakula pio? Pa da, a zasto, pa zato sto su genetski Reptoidi. Aha, ali zasto se Drakula bas zvao Drakula? Pa po sazvezdju Drako odakle oni poticu. Aha pa znaci to je razlog zasto su svi oni medjusobno rodjaci, zato sto su se medjusobno zenili i udavali, da bi odrzali svoju vanzemljasku lozu.


e, super...aj sad jos...objasni
sto je Diana toliko bitna? :roll:
 
mozda jednostavno cekaju da mi "odrastemo"?
tj dodjemo mi kod njih a ne oni kod nas..mislim do susreta ako ikada do njega dodje verovatno ce doci onda kad mi budemo ovladali medjuzvezdanim letovima..mislim tehnologijom za putovanje svemirom..

sto se resursa tice..svemir je sam po sebi prepun resursa..kao sto neko napomenu..napad na zemlju zbog resursa za neku naprednu civilizaciju koja bi imala tehnologiju da dodje ovde..ta civilizacija bi svakako daleko lakse exploatisala resuse iz npr ortovog oblaka ili pojasa asteroida ..nego da tegli sa zemlje..
jedini legitima razlog bi bio nesopsobnost ljudi da vladaju sobom i svojom planetom..sto je naravno evidentno iz ponasanja samih ljudi drzava itd itd..mozda ustanove da je nase ponasanje stetno po svemir?


Samo da dodam tvoje reci: "napad na zemlju zbog resursa za neku naprednu civilizaciju koja bi imala tehnologiju da dodje ovde..ta civilizacija bi svakako daleko lakse exploatisala resuse iz npr ortovog oblaka ili pojasa asteroida ..nego da tegli sa zemlje.."

Widis,zaboravljas jednu cinjenicu,a to je da,njih ne zanimaju nasi resursi,koji su na izdahu snage i energije,i postojanja,wec mi. Mi kao razumna i inteligentna bica,koja znamo da osecamo i stvaramo,radujemo se,wolimo....

Ja ne znam da li je tako,ali mislim da smo mi unikatan oblik zivota. Ne znam da li ostali alieni,imaju rec i emociju zvanu ponos,rec i emociju zvanu ljubav,rec i emociju zvanu radost,weru u Boga...


Iskrenost i smeh,tajne,i ljubav prema nekome koja traje zauvek...itd itd. Da li oni imaju takvo nesto,ili samo wijaju resurse i druge oblike zivota zarad ispunjenja ciljeva koji skode nekome?


Imamo nesto,sto oni nemaju,to je sigurno.

E sad,dolazak na treci kamen od Sunca,ima za posetu extremne razloge. Mi ih zanimamo i tek tako. Sta zele od nas,to ce morati sami da nam kazu.
 
Ne sumnjam u to da je Dzordj Bush reptil, tj gmizavac u svom nejelementarnijem obliku, ali da je vanzemaljac ne verujem.

Izneo bih sada mnogo tvrdnji u prilog tome, racionalnih i logickih zakljucaka, al vidim da nece biti nikakve vajde ot toga..Jer, uvek ce neko zaslepljen kristalnim okom iz reptilske piramide replicirati totalno sulude dogme koje su iskonstruisali na osnovu Denikenovih prevara i svojih licnih afirmacija.

Kad bih ja sada pitao "zasto se kriju medju nama, ako su tehnoloski mnogo napredniji, samim tim "nedodirljivi" sa aspekta sile?"

I onda ce mi teletabis ladno replicirati
"zato sto smo mi deo nekog njima znanog eksperimenta, i ne smemo znatio za njegovo postojanje"

A onda cu ja da mu odgovorim
"Znaci, mi ne treba da znamo..OK...a sta ako saznamo?"

Odgovor T-a
Onda se ili eksperiment odlaze, ili one koje znaju za to izroka neka organizaciija, kao sijalice-Iluminati, masoni, rotenkrojceri ili paradajz-dzusovi (sve te .org ionako suruju sa reptilskom rasom.

I onda moj finalni udarac, povratak logike i razume..
Pa zasto si ti i tvoji istomisljenici jos zivi kada vi znate za to, i toliko trabunjate po raznim forumima o tome, da sad i mi znamo i ja sad moram da kupim sebi kevlar prsluk?

Zasto niste mrtvi, oteti, vaporizovani ili teleportovani u tajne piramide, druge dimenzije ili oblast 51 ako znate da su oni medju nama?
Cak i kad znate da je Dzordz Bus reptil-gmizavac?

Natravno, odgovor nece izostati, ali ga ja ne mogu smisliti, zaista...to prepustam teletabisima.. :)



Ko je teletabis u owoj prici.
 
Samo da dodam tvoje reci: "napad na zemlju zbog resursa za neku naprednu civilizaciju koja bi imala tehnologiju da dodje ovde..ta civilizacija bi svakako daleko lakse exploatisala resuse iz npr ortovog oblaka ili pojasa asteroida ..nego da tegli sa zemlje.."

Widis,zaboravljas jednu cinjenicu,a to je da,njih ne zanimaju nasi resursi,koji su na izdahu snage i energije,i postojanja,wec mi. Mi kao razumna i inteligentna bica,koja znamo da osecamo i stvaramo,radujemo se,wolimo....

Ja ne znam da li je tako,ali mislim da smo mi unikatan oblik zivota. Ne znam da li ostali alieni,imaju rec i emociju zvanu ponos,rec i emociju zvanu ljubav,rec i emociju zvanu radost,weru u Boga...


Iskrenost i smeh,tajne,i ljubav prema nekome koja traje zauvek...itd itd. Da li oni imaju takvo nesto,ili samo wijaju resurse i druge oblike zivota zarad ispunjenja ciljeva koji skode nekome?


Imamo nesto,sto oni nemaju,to je sigurno.

E sad,dolazak na treci kamen od Sunca,ima za posetu extremne razloge. Mi ih zanimamo i tek tako. Sta zele od nas,to ce morati sami da nam kazu.


zasto bi zivot negde drugde sledio neke drugacije sablone?
zasto i te druge civilizacije kroz svoj uspon od zivotinja do razuma i zvezdanih letova ne bi prolazile kroz slicna njasra kao i covecanstvo?
ne..jamislim da ce alieni takodje biti ljudi..iznutra..mozda ce imati totalno drugacije fizicke forme..ali bice iznutra kao i ljudi..koji su takodje nocu dizali poglede ka zvezdama i sanjali..i postavljali i sebi pitanja jesmo li sami u svemiru..itd itd..
sta bi oni hteli od nas?

a sta mi zapravo hocemo od vanzemaljaca? hocemo da nas napadnu pa da ih porazimo ??
mozda je to pravo pitanje...sta mi hocemo od vanzemaljaca?
 
:)
@ZA
Teletabisi su teletabisi.. :)
Posto svaki ima antenu na glavi, moraju imati i osigurace u tintari.
Neki teledirigovano primaju emisije iz dimenzije X, a nekima je ocito cvrcnuo osigurac u tintari.

Sad, to mogu biti i vanzemaljci, a mogu biti i pojedini clanovi ovog foruma, koji se samo predstavljaju tako, a u stvariu su reptili sa antenama na glavi (znaci, Teletabisi)

Nadam se da ti je moje objasnjenje pomoglo da razumes moj onoliki tekst koji si citirao radi jedne nepoznanice....:)
 
Vanzemaljci moraju imati emocije slicne nama, ako su razvili tehnologiju.

Evo i zasto..
1. Radoznalost... gledaju u zvezde i pitaju se ima li koga gore...
2. Ljubav.... gledaju svoje mladuce i kontaju kako da ih ugreju, naprave habitat, na cemu podgreju mleko....
3. Strah, kao naj jaca emocija....prave oruzja, sve bolja i bolja da se zastite...od koga, ne znam, al ih stancaju, bas kao i mi

Mislim da je sama inteligencija uslovljena emocijama, tj emocije "guraju" inteligenciju da se razvije...

Nadam se da ce to biti slucaj i ovde...:)
Ja izazivam emocije, a vi pokusavate da date malo inteligencije.. :):)

I napravimo sibioticki krug pun razumevanja i topline....hehehehehhe :)
 
e, super...aj sad jos...objasni
sto je Diana toliko bitna?
Vise im nije trebala jer je odradila svoje, a to je da im rodi naslednike. I pod dva htela je da razotkrije ko su oni i pocela je da rusi ugled kraljevske porodice. Ona je bila izabrana zbog njene ciste genetike,jel je imala dosta ljudske genetike,pa
da bi ostao 50/50 genetske podeljenosti morali su da nadju nekoga sa vise ljudskom genetikom.Da spomenim sto neki znaju.50/50 genetika podrazumeva da
se moze postici shapeshifting.To znaci kada zele da se promene u oblik
reptilskog bica,kroz jednu tehniku i zbog visokog procenta te genetike mogu da se transformisu.Tada postanu veci i krupniji.Ubijena je na Pont d'Alma most sto znaci na Francuskom most duse,a tu je u starom vremenu bio sacrificial location za boginju Diana.Znaci,lokacija za zrtvovanje Diani. Religija Illuminata (reptilsko-ljudskih porodica) je ono sto se naziva Gnosticni Satanizam i Kabale.Mesavina je ove 2. Bilo je ritualno ubistvo Dajane kao i sto znamo.I naravno,njihov bolestan znacaj.
13 Mesecnih ciklusa ima.Kad je uveden Gregorijanski kalendar,izbacen je 13 mesec.Inace,31 Avgust
kada je poginula je kad oni rade ritual u ime Hecate.Sa time da su uzeli i u obzir da je 31,obrnuto od 13.Diana je bila Moon Goddess. Auto je udario 13 stub.U ovom ritualu je znacilo simbolicno,skloniti 13 mesec iz ljudske percepcije vremena i sa time diskonektovati ljude od prirodnog toka vremena.Sa time ljudska civilizacija gubi svoj osecaj sa prirodom sveta i sa svojim okruzenjem.

Royale, crni sine...pa ti javno ovde nazivas najuticajnije ljude sveta reptilima i krokodilima?
Ne nazivam ih ja vec otac osobe koja je ubijena zajedno sa Dajanom i zove se Mohamed al-Fayed evo sta je izjavio u novinama:
"He married his crocodile wife and he is happy with that," al-Fayed said of Charles."
http://www.tiscali.co.uk/news/newsw...plate=/news/feeds/story-template-reuters.html

Royale, a da ti nisi mozda Reptiloid?

Nazalost jesam, ali u jako malom procentu.
 
Poslednja izmena:
Vise im nije trebala jer je odradila svoje, a to je da im rodi naslednike. I pod dva htela je da razotkrije ko su oni i pocela je da rusi ugled kraljevske porodice. Ona je bila izabrana zbog njene ciste genetike,jel je imala dosta ljudske genetike,pa
da bi ostao 50/50 genetske podeljenosti morali su da nadju nekoga sa vise ljudskom genetikom.Da spomenim sto neki znaju.50/50 genetika podrazumeva da
se moze postici shapeshifting.To znaci kada zele da se promene u oblik
reptilskog bica,kroz jednu tehniku i zbog visokog procenta te genetike mogu da se transformisu.Tada postanu veci i krupniji.Ubijena je na Pont d'Alma most sto znaci na Francuski most duse,a tu je u starom vremenu bio sacrificial location za boginju Diana.Znaci,lokacija za zrtvovanje Diani. Religija Illuminata (reptilsko-ljudskih porodica) je ono sto se naziva Gnosticni Satanizam i Kabale.Mesavina je ove 2. Bilo je ritualno ubistvo Dajane kao i sto znamo.I naravno,njihov bolestan znacaj.
13 Mesecnih ciklusa ima.Kad je uveden Gregorijanski kalendar,izbacen je 13 mesec.Inace,31 Avgust
kada je poginula je kad oni rade ritual u ime Hecate.Sa time da su uzeli i u obzir da je 31,obrnuto od 13.Diana je bila Moon Goddess. Auto je udario 13 stub.U ovom ritualu je znacilo simbolicno,skloniti 13 mesec iz ljudske percepcije vremena i sa time diskonektovati ljude od prirodnog toka vremena.Sa time ljudska civilizacija gubi svoj osecaj sa prirodom sveta i sa svojim okruzenjem.

aj se dogovorili sa...podstanarima u glavi...
ko je ko i zasto je...kome bitan...sto bi rekla moja profesorka: "svedi to malo..." :per:
 
Poslednja izmena:
aj se dogovorili sa...podstanarima u glavi...
ko je ko i zasto je...kome bitan...sto bi rekla moj aprofesorka: "svedi to malo..."

s tobom je ne moguce diskutovati. A jel znas zasto? Zato sto ti MRZIS ono sto ne znas. Ali tvoj veliki ego ti ne dozvoljava to da priznas. Ali neka, jer ovi koji se najvise smeju najvise ce i plakati, ali tada ce biti kasno kada se vrata budu zatvorila.
 
s tobom je ne moguce diskutovati. A jel znas zasto? Zato sto ti MRZIS ono sto ne znas. Ali tvoj veliki ego ti ne dozvoljava to da priznas. Ali neka, jer ovi koji se najvise smeju najvise ce i plakati, ali tada ce biti kasno kada se vrata budu zatvorila.


je, to je...samo, ovo sto ti "znas" drukcije se zove...mislim, ima termin...medicinski...:per:
 
Royale, da li si ti svestan da cu te nakon tvog priznanja o tvojoj reptilskoj prirodi, ucmekati kao zeca cim te vidim?
Mrzim reptile, mrzim teletabise, mrzim sve sto mrze mladi.

Video sam jednog reptila-krokodila u zooloskom vrtu, i umalo da ga ubijem, al mi ne dade cuvar.
A krokodil mi se smejao i psovao mi sve po spisku.

Nekada sam sumnjao u sebe, da sam ja reptil, ali nisam.
Pokusao sam se shapeshiftovati u wallygatora, al mi nije uspeo...na moju radost.

Eto...
 
Da to je tacno koliko god se mi smejali. I da bi to uvidela ne moras da upoznas nekog ko je radio za njih ili da citas knjige vezane na tu temu, ili da vidis vanzemaljca, dovoljno je samo da citas novine:

Evo sta je izjavio mnogim britanskim stanicama otac ciji je sin ubijen zajedno sa Dajanom od strane vanzemaljske britanske kraljevske porodice:
,,Al-Fayed calls royals a "Dracula family"
U drugom delu teksta pishe i ovo:
"He married his crocodile wife and he is happy with that," al-Fayed said of Charles."
Citao sam negde kritike, britancima "nije jasno" sta to sve znaci :lol: Ali, da su znali ono cemu se ti smejes bilo bi im jasno http://www.tiscali.co.uk/news/newsw...plate=/news/feeds/story-template-reuters.html

Pa onda imamo iz "Njujork Posta": Buš, Čejni i Obama daleki rođaci grofa Drakule

aha sta to znaci onda jel mozda i oni piju krv kao sto je Drakula pio? Pa da, a zasto, pa zato sto su genetski Reptoidi. Aha, ali zasto se Drakula bas zvao Drakula? Pa po sazvezdju Drako odakle oni poticu. Aha pa znaci to je razlog zasto su svi oni medjusobno rodjaci, zato sto su se medjusobno zenili i udavali, da bi odrzali svoju vanzemljasku lozu.

Na osnovu cega si zakljucio ko su ti roditelji ?

Zamisli da ti je neko reko da ti je keva krokodil ... :hahaha: Sad bi piskarao kako si reptilni superironi vanzemaljac .

Toliko smeca si ispisao na ovoj temi . Sve te gluposti su deo jednog dela SF http://www.ivantic.net/Moje_knjige/IstorijaGalaksijeZemljeICoveka.pdf

Covece to je Naucna Fantastika - ustvari samo fantastika . Zamisli da procitas Tolkina i pocenes da se tripujes da postoje patuljci , zmajevi , and bl bla .

Imas li ti jedan dokaz , logicku potpuru u to u sta verujes . Ne daj boze da vam porodicu nazovu krokodilskom - odma ce te postati reptilni vanzemaljci . To kao u srednjem veku - progla se vas vesticom i odma na lomacu . :mrgreen:

Ako te bas zanima i Obama i svi predsednici u zadnjih 50 godina su obicni ljudi - postavljeni za velike pare da rade svoj posao . Nemaju oni niakvu vlast . On verovatno ujutu dobiju kovertu gde pise sta treba da kazu i sta da potpisu .A onaj ko im saelje koveru je neka lobi kompanije , najbogatiji ljudi u Americi . Prave vodje Amerike ne vladaju na odredjeni rok . Predsednici su samo nihovi predstavnici .

Zovu ih Drakula zato sto dolaze sa sazvezdja Drako ? :hahaha::hahaha::hahaha:

E mnogo si smesan . Tebi se nik zove Royal , ti mora da si iz sazvezdja Royal ? :hahaha:
 
Ono što želim da kažem na osnovu svog istraživanja je da vanzemaljci neće doći, niti će nas napadati, - oni ionako već kontrolišu ovu planetu tokom hiljada godina.



Ne postoje razlozi za napad. Ali zato ce biti lazna vanzemaljska invazija.lazna invazija je pala na pamet ovima ovde na ovoj planeti (Iluminatima, Rotsild, Windsor) da je
oni sami izvedu,ali da ne bude prava.Znaci imamo i laznu i potencijalno
pravu u pitanju. Lazna invazija je maslo reptilcina,koja je iscenirana da bi ljudi prihvatili Novi svetski poredak, jednu Svetsku Vladu, jednu vojsku itd. kako bi konacno NWO imao kontrolu nad citavim svetom podjednako. Ljudi se ujedinjuju samo kad im svima gori pod nogama. E zbog te lazne invazije koja je u pripremi, zbog toga je sada dozvoljeno javno govoriti o vanzemaljcima i iluminatima. Zbog toga vise ne ubijaju ljude koji govore o njima, kao sto su nekad ubijali Vilijama Kupera, Fila Snajdera, Vilijama Rajha i ostale.
Zbog toga se sada u javnosti i iluminatskim medijima kao sto su CNN i BBC sve vise govori o letecim tanjirima. Zato sto vas pripremaju za laznu vanzemaljsku invaziju.



Ovo nije tacno. Samo cu citirati jednog poznatog antropologa :

,, Imamo grabljivca koji je došao iz dubine kosmosa i preuzeo vlast nad našim životima. Ljudska bića su njegovi zarobljenici.

Oni su preuzeli vlast zato što se nama hrane i oni nas nemilosrdno pritiskaju zato što im služimo kao sredstvo za održavanje života.

Baš kao što mi gajimo kokoške u kokošinjcima, grabljivci gaje nas u ljudskim kavezima. Tako im je hrana uvek na raspolaganju.”

Ali ono sto hocu da kazem je da oni ne zele toliko vasa tela, oni zele vasu dusu. Oni se hrane ljudskom energijom i svescu. Eh kad bi shvatili pravi potencijal ljudskog bica i sta je covek. Iluminati rade na globalnom planu ono sto demoni (nefizicki reptili) rade na individualnom i psiholoskom: stvaraju situacije i daju sredstva čoveku da slobodno izabere. Bitno svojstvo svesti je slobodna volja. Takva svest im je najukusnija hrana, ona koja im dolazi svojom voljom. Pasivna i bezvoljna im je bljutava. Zato se svo njihovo delanje svodi na to da namame čoveka da im dobrovoljno sluzi. Oni ga ne teraju da počini zlo; oni ga mame da ga sam počini. Oni ne zarobljavaju čoveka; oni ga navode da se sam zarobi iskusavajući ga na sklonost ka nepaznji i zaboravu sebe i svoje prave prirode.
Treća bitna stvar za razumevanje je da se samo u patnji rađa ona vrsta energije koja čoveka budi. Kada je čovekov zivot ispunjen lagodnostima svetovnog samozadovoljstva, nema nikakve sanse da se probudi.
Mozda ovo nekome izgleda grubo rečeno, ali uloga i značaj ljudske vrste u kosmosu je tako velik da su ovakve mere prinude nuzne; veličina duhovnog rođenja je tako značajna i teska za postizanje da su ovakve mere i pritisci opravdano potrebni. Oni su onoliko drastični i grubi koliko sam čovek propusta svoju svrhu. Drako reptilsko-demonsko-Iluminatsko delanje je tačno onoliko neljudsko koliko je čovekovo nedelanje u pogledu svoje ljudske svrhe. Zato sto je ta svrha tako vazna i posledice njenog neispunjavanja su tako drastične. Čovek jednostavno nije stvoren da vegetira kao ostala ziva bića i da se izivljava.

Iz svega ovoga trebalo bi da je jasno zasto su Iluminatske familije, koje su hibridi sa Drako reptilskim bićima, ujedno i nosioci celokupne ljudske civilizacije. Njihov posao nije jednostran, već vrlo slozen i vazan. Naposletku, čovek jeste nesvestan, i jedino zlo koje je veće od ropstva jeste da nesvestan čovek bude pusten da radi sta hoće. Njemu je prinuda potrebna, a ona je ovakva kakva je zato sto je odraz njegove prirode.

AKo vec kontrolisu sve na zemlji vec hiljdama godina ? Za koji ce im moj lazna vanzemaljska invazija ? Da bi imali ontrolu nad citavim svetom podjednako ? A do sad posto su superiorni nisu imali ? Boze , boze ...

Koji ti je to poznati antropolog ? Neki lik sa krstarice a ?

Kako vam se zove ta sekta ? Sajns fiksn iluminati ?

Ne moze im niko nista , dolaze iz dubine svemira , stari su hiljdama godina , superironi u odnosu na coveka , al nikako da uspostave tu kontrolu nad covecanstvom ... :mrgreen: To je toliko konplikovano . A sta li ce da kontrlolisu ?

Dolaze da bi nas jeli , narocito nasu dusu i zivotnu energiju .

Niko ih nikada nije video . ALi ipak postoje , cak je jedan Srbenda napisao knjigu o njima . Sve kontrlisu samo tog Srebndu ne . A da , zato sto moraju da uspostave apsolutnu kontrlu nad svetom , tj. da stvore laznu invaziju . Oni nas zato pripremaju . Vidi ti . bas dobri .

Da ti kazem . Mi ovde pricamo o necemu sto makar malo ima dodira sa realnoscu . A tvoja prica je religioznog karaktera nicim osnovana . Ne postoje dokazi , a ni protiv dokazi . Ljudi veruju u sve i svasta , u horoskop , u boga , u zivku vracarku , u vooduu , u zabokrecine i tako , ti verujes u reptile .

Evo ja verujem da se na kraju univerzuma nalazi plaza sa zabama i slonovima . Ajde opovrgni me .
 
zasto bi zivot negde drugde sledio neke drugacije sablone?
zasto i te druge civilizacije kroz svoj uspon od zivotinja do razuma i zvezdanih letova ne bi prolazile kroz slicna njasra kao i covecanstvo?
ne..jamislim da ce alieni takodje biti ljudi..iznutra..mozda ce imati totalno drugacije fizicke forme..ali bice iznutra kao i ljudi..koji su takodje nocu dizali poglede ka zvezdama i sanjali..i postavljali i sebi pitanja jesmo li sami u svemiru..itd itd..
sta bi oni hteli od nas?

a sta mi zapravo hocemo od vanzemaljaca? hocemo da nas napadnu pa da ih porazimo ??
mozda je to pravo pitanje...sta mi hocemo od vanzemaljaca?



Da dodam : zasto bi zivot negde drugde sledio neke drugacije sablone?
zasto i te druge civilizacije kroz svoj uspon od zivotinja do razuma i zvezdanih letova ne bi prolazile kroz slicna njasra kao i covecanstvo"


Ne,oni nisu prolazili kroz slicna ******,jer owde je to jednim delom,uslowljeno zbog novca,i materijalizma.

Zivot je zivot,ali ima drugaciju egzistenicju.
 
Na osnovu cega si zakljucio ko su ti roditelji ?

Zamisli da ti je neko reko da ti je keva krokodil ... :hahaha: Sad bi piskarao kako si reptilni superironi vanzemaljac .

Toliko smeca si ispisao na ovoj temi . Sve te gluposti su deo jednog dela SF http://www.ivantic.net/Moje_knjige/IstorijaGalaksijeZemljeICoveka.pdf

Covece to je Naucna Fantastika - ustvari samo fantastika . Zamisli da procitas Tolkina i pocenes da se tripujes da postoje patuljci , zmajevi , and bl bla .

Imas li ti jedan dokaz , logicku potpuru u to u sta verujes . Ne daj boze da vam porodicu nazovu krokodilskom - odma ce te postati reptilni vanzemaljci . To kao u srednjem veku - progla se vas vesticom i odma na lomacu . :mrgreen:

Ako te bas zanima i Obama i svi predsednici u zadnjih 50 godina su obicni ljudi - postavljeni za velike pare da rade svoj posao . Nemaju oni niakvu vlast . On verovatno ujutu dobiju kovertu gde pise sta treba da kazu i sta da potpisu .A onaj ko im saelje koveru je neka lobi kompanije , najbogatiji ljudi u Americi . Prave vodje Amerike ne vladaju na odredjeni rok . Predsednici su samo nihovi predstavnici .

Zovu ih Drakula zato sto dolaze sa sazvezdja Drako ? :hahaha::hahaha::hahaha:

E mnogo si smesan . Tebi se nik zove Royal , ti mora da si iz sazvezdja Royal ? :hahaha:



Kao prvo,ne napadajte Royal-a,to sto on ima wise informacija,ne znaci da morate da ga napadate.

Kao drugo,da li ti znas sta si napisao?

Eo citat: "Nemaju oni niakvu vlast . On verovatno ujutu dobiju kovertu gde pise sta treba da kazu i sta da potpisu .A onaj ko im saelje koveru je neka lobi kompanije , najbogatiji ljudi u Americi . Prave vodje Amerike ne vladaju na odredjeni rok . Predsednici su samo nihovi predstavnici " - Ti si upravo ponovio ono sto je Royal pre pricao,odnosno,da neko mocan se krije iza swega,i upravlja tako,sto neko drugi radi za njega. Nema li to smek reptilijanskih pripadnika i drugih drustava?


Znaci,samo si to ponovio. E,a ko je taj mocnik sto njima ujutru salje koverte,sta treba da rade?
 

Back
Top