pomoc

T

TUZNA

Gost
DECKO SA KOJIM SAM SE ZABAVLJALA 8 MESECI MI JE UDARIO SAMAR JER SAM JA NJEMU PRE TOGA UDARILA JER MI JE REKAO DA JE SPAVAO SA DRUGOM RIBOM.OSRAMOTIO ME JE USRED CENTRA I PLJUVAO ZA MNOM.MOLIM VAS POMOZITE MI JER MI JE MNOGO TESKO :cry:
 
Tuzna, ej bre.... jesi ti LOODA???? Skenjavas se za garijem koji:
1. Prevario te je sa drugom ribom
2. Osamario te je
3. NA SRED CENTRA GRADA
4. Pljuvao je za tobom!!!!!!

Pa kukala mu mati! Brzo idi da sipas pesak u rezervoar njegovog auta, ogrebes boju na istom, razbucas mu bajs, "slucajno" prospes varikinu na njegovu omiljenu majicu... ima jos tih konstruktivnih predloga!!!

NAJVAZNIJE: unajmi nekog bodigarda da mu poblize "objasni" zasto nije dobro udarati devojke ( u obzir dolaze braca, drugari...) i nemoj nikad NIKAD da mu se javis na ulici!!!
 
pa taj lik je lud...
sve sto je rekla gospodjica u prethodnom je veoma pozeljno u slucaju da je covek pri zdravoj pameti, ALI NIJE
predlazem ti da se na svaki nacin distanciras i ne provociras jer ocigledno je sklon nasilju
ako bas zelis da mu vratis, onda sacekaj malo, pa mu podmetni neku pricu (izmisli nesto pokvareno sto ne moze da se poveze sa tobom)
 
Dolcezza:
Tuzna, ej bre.... jesi ti LOODA???? Skenjavas se za garijem koji:
1. Prevario te je sa drugom ribom
2. Osamario te je
3. NA SRED CENTRA GRADA
4. Pljuvao je za tobom!!!!!!

Pa kukala mu mati! Brzo idi da sipas pesak u rezervoar njegovog auta, ogrebes boju na istom, razbucas mu bajs, "slucajno" prospes varikinu na njegovu omiljenu majicu... ima jos tih konstruktivnih predloga!!!

NAJVAZNIJE: unajmi nekog bodigarda da mu poblize "objasni" zasto nije dobro udarati devojke ( u obzir dolaze braca, drugari...) i nemoj nikad NIKAD da mu se javis na ulici!!!


Eto, sta je Dolcezzi, najteze palo !!! A da je vostio ko' konja u nekom mirnijem ambijentu, onda bi bilo : U REDU, DESILO SE, a ?!?
 
Eliminishi skota!!!! :evil: :evil: :evil:
I to mislim najozbiljnije,nauchi ga pameti!! Kao shto je Dolcezza rekla,unajmish ili zamolish nekog da ga nalema,i da ga nauchi pameti da ne dize vishe ruku (a kamoli nogu) na zensko... :twisted: :wink:
 
A imas i opciju, prikazi nam njegovu sliku, pa da mi puljunemo za njim svaki put kad ga vidimo!

A evo ja cu da vristim za njim od smeha, i glasno da vicem "To je onaj sa malom, pishom, tj. pishicom!!!"
 
Dolcezza:
A imas i opciju, prikazi nam njegovu sliku, pa da mi puljunemo za njim svaki put kad ga vidimo!

A evo ja cu da vristim za njim od smeha, i glasno da vicem "To je onaj sa malom, pishom, tj. pishicom!!!"


Strasno ces mu naskoditi, Dolcezza !!! Vi, zenske, ste takvi radoznali stvorovi, da covek nece moci da se odbrani od nemoralnih predloga, a sve da se UVERITE, da li stvarno ima, sta vec ima !!! :lol: :lol: :lol:
 
Evo i ja cu se umesati.

Ne znam kakav savet ocekujes sada. Tesko bas da cete se pomiriti. Ne bi ni trebalo.

A i ti... Koliko sam ja skontao, ti si prva potegla dlan. Sta god da je on uradio, to, sestro, nije nacin da se reaguje... Pa jos u centru.
 
krvolok:
Dolcezza:
A imas i opciju, prikazi nam njegovu sliku, pa da mi puljunemo za njim svaki put kad ga vidimo!

A evo ja cu da vristim za njim od smeha, i glasno da vicem "To je onaj sa malom, pishom, tj. pishicom!!!"


Strasno ces mu naskoditi, Dolcezza !!! Vi, zenske, ste takvi radoznali stvorovi, da covek nece moci da se odbrani od nemoralnih predloga, a sve da se UVERITE, da li stvarno ima, sta vec ima !!! :lol: :lol: :lol:

:twisted: :twisted: :twisted: :evil: Indid!!!
 

Back
Top