Programi u kombinaciji

Preporuka: NOD32 + običan windowsow firewall + firefox koji sa svakim updateom ima sve bolju malware zaštitu...

Ako ćeš da se braniš od neki aždaja hakera ili neznam ni ja čega, ništa ti ne pomaže sem dobrog back upa.

Ovo što sam ti naveo mi funkcioniše već 3 godine, a računar kući ne gasim uopšte i uvek je online zbog downloada...
 
Nod32 i Malwareboytes(sa rezidentnom zastitom) su se sudarali, pa sam kod Malwareboytes morao iskljucit zastitni modul..
Nije potrebno da ti ta rezidentna zaštita bude stalno uključena. Skeniranje Malwarebytes-om s vremena na vreme je sasvim dovoljno.
dva bezicna rutera u bridž modu
jedan prema spolja drugi prema unutra

ne treba fajervol
Ma da, sad će neko da kupuje 2 rutera. Instaliraš neki Internet Security i rešen problem

____
BTW: Za 1 dan preko 100 poruka... svaka čast! To si rešio da obaraš svoj stari rekord ili ...?! ;)
 
Nije potrebno da ti ta rezidentna zaštita bude stalno uključena. Skeniranje Malwarebytes-om s vremena na vreme je sasvim dovoljno.

Ma da, sad će neko da kupuje 2 rutera. Instaliraš neki Internet Security i rešen problem

____
BTW: Za 1 dan preko 100 poruka... svaka čast! To si rešio da obaraš svoj stari rekord ili ...?! ;)

:roll: prevedi
 

Back
Top