Shta pokloniti devojci za rodjendan?

radoznao:
ajd' ljudi da vas cujem za kojim poklonom devojke otkidaju :?:
Dovoljno je samo da joj poklonis ruzu i neko pisamce!!! U tom pismu napisi sve njene pozitivne osobine!!!Ne zaboravi da u tom trenutku njene negativne osobine NE POSTOJE!!!Dovoljno je da joj napises koliko otkidas u zivotu za njom i da bi joj zvezde skidao s neba!!!I OBAVEZNO,ali OBAVEZNO da napises da se ona izdvaja od svih s kojim si bio!!!Ne zato sto si s njom vec zato sto ti je ona nesto najbolje do sad u zivotu!!!
(Eh,mogu samo reci BLAGO TVOJO DEVOJCI!!!!!!!!)
SRECNO!!!!!!!!!!
 
BEOGRADJANKA '89:
radoznao:
ajd' ljudi da vas cujem za kojim poklonom devojke otkidaju :?:
Dovoljno je samo da joj poklonis ruzu i neko pisamce!!! U tom pismu napisi sve njene pozitivne osobine!!!Ne zaboravi da u tom trenutku njene negativne osobine NE POSTOJE!!!Dovoljno je da joj napises koliko otkidas u zivotu za njom i da bi joj zvezde skidao s neba!!!I OBAVEZNO,ali OBAVEZNO da napises da se ona izdvaja od svih s kojim si bio!!!Ne zato sto si s njom vec zato sto ti je ona nesto najbolje do sad u zivotu!!!
(Eh,mogu samo reci BLAGO TVOJO DEVOJCI!!!!!!!!)
SRECNO!!!!!!!!!!


haha this is good!! 8)
 
bebidoll:
BEOGRADJANKA '89:
radoznao:
ajd' ljudi da vas cujem za kojim poklonom devojke otkidaju :?:
Dovoljno je samo da joj poklonis ruzu i neko pisamce!!! U tom pismu napisi sve njene pozitivne osobine!!!Ne zaboravi da u tom trenutku njene negativne osobine NE POSTOJE!!!Dovoljno je da joj napises koliko otkidas u zivotu za njom i da bi joj zvezde skidao s neba!!!I OBAVEZNO,ali OBAVEZNO da napises da se ona izdvaja od svih s kojim si bio!!!Ne zato sto si s njom vec zato sto ti je ona nesto najbolje do sad u zivotu!!!
(Eh,mogu samo reci BLAGO TVOJO DEVOJCI!!!!!!!!)
SRECNO!!!!!!!!!!


haha this is good!! 8)
HEj,pa u pravu je devojka!!! I ja bih odlepila!!! Jer kad vidis da se decko mucio da ti napise sto lepsim rukopisom pismo,onda vidis da je ulozio trud i shvatis koliko mu znacis!!!
 
MILOJKA:
bebidoll:
BEOGRADJANKA '89:
radoznao:
ajd' ljudi da vas cujem za kojim poklonom devojke otkidaju :?:
Dovoljno je samo da joj poklonis ruzu i neko pisamce!!! U tom pismu napisi sve njene pozitivne osobine!!!Ne zaboravi da u tom trenutku njene negativne osobine NE POSTOJE!!!Dovoljno je da joj napises koliko otkidas u zivotu za njom i da bi joj zvezde skidao s neba!!!I OBAVEZNO,ali OBAVEZNO da napises da se ona izdvaja od svih s kojim si bio!!!Ne zato sto si s njom vec zato sto ti je ona nesto najbolje do sad u zivotu!!!
(Eh,mogu samo reci BLAGO TVOJO DEVOJCI!!!!!!!!)
SRECNO!!!!!!!!!!


haha this is good!! 8)
HEj,pa u pravu je devojka!!! I ja bih odlepila!!! Jer kad vidis da se decko mucio da ti napise sto lepsim rukopisom pismo,onda vidis da je ulozio trud i shvatis koliko mu znacis!!!

pa ko je rekao da se ne salazem?? devojka je sasvim u pravu
 
radoznao:
ajd' ljudi da vas cujem za kojim poklonom devojke otkidaju :?:


Mozhe$ da joj pokloni$ najlep$i i najkreativniji moguci poklon.. Da ti kazhe da je to ne$to najlep$e $to je u zhivotu dobila. Da od srece skochi na tebe i da te obori na zemlju i da sledeceg dana zauvek ode. Ako te ne voli i ako je u mislim kod drugoga dzaba ti svaki poklon, zato smatram da su poklonim manje bitni od onoga $to oseca prema tebi i tuzhno gledam u miri$ljavo belo kuchence pored kompjutera :(

 
DecHko--:
Ja sam poklonio mojoj tj narucio sam na dan njenog rodjendana 101 Ruzu na adresu i napisao lepo pismo sa tim ruzhama.. :)
snoshaj efendija:
Predlažem da napravimo katalog najbezveznijih hiljadu puta cuvenih ili vidjenih fora u vezi ljubavi i sexa. Evo mojih priloga

3/Sto jedna ruza za 18 ti rodjenadan nekoj mladunici koju jos nije k arao...A na rodjendanu se doticni napije, spici joj dva samara i naguzi ko pavijana u klonjari
O maj gad, no vej :mrgreen:
 
DecHko--:
Ja sam poklonio mojoj tj narucio sam na dan njenog rodjendana 101 Ruzu na adresu i napisao lepo pismo sa tim ruzhama.. :)
Nema veze... porašćeš i ti... jedino što će ti broj poruka na Krsti ostati ovoliki.

bug.gif
 

Back
Top