U Hrvatskoj 2008. godine pokrenuta peticija za zabranu Srpske Pravoslavne Crkve !

Ух, што бих волео да то урадите... нарочито због неких наших владика-екумениста...:cool:

bez brige:idea::arrow:... to je par internetskih bolida u pitanju:dash: i par izbačenih hadezeJovaca:dash:...tako da samo može biti: "puste želje - pusti snovi"":rotf:

ono što je interesantno jest - TVOJA ŽELJA I TVOJE PRIZNANJE:klap: da ono što ja celo vreme govorim na ovom i svim ostalim forumima ex Yuge jest sledeće

svaki put kad nešto ovakvo naprave hrBatske mentol-patriJote to se nezvanično sa euforijom dočeka kod patriJota u Srbiji jer time dobijaju svoju bit postojanja svak u svojoj državi...

drugim rečima kad jedni naprave $ranje u jednoj državi po nacionalno-patriJotskoj osnovi tada ovi drugi u drugoj dobiju vetar u leđa da budu isti il još gori....:idea:

kapiši!?
 
http://www.petitiononline.com/banspc/petition.html
Stranka Jedinstvo Hrvatske ( koju predstavljaju uglavnom bivsi clanovi HDZ-a ) pokrenula je peticiju za zabranu Srpske pravoslavne Crkve,jer SPC buni Srbe u Hrvatskoj.


A šta bi nas tu trebalo da iznenadi ?:lol:

Pa koliko hiljada pravoslavaca i ostalih nehrvata su pobili i proterali u samo nekoliko akcija poput Bljeska i Oluje , a koju slave kao svoje pobede, a neće da zabranjuju pravoslavne crkve ...svašta:roll:
Ništa novo od "susjeda"...:sad2:
 
http://www.petitiononline.com/banspc/petition.html
Stranka Jedinstvo Hrvatske ( koju predstavljaju uglavnom bivsi clanovi HDZ-a ) pokrenula je peticiju za zabranu Srpske pravoslavne Crkve,jer SPC buni Srbe u Hrvatskoj.


Без узбуђавања. БоТа ће то кроз поновно извињавање Хрватској за Караџићева,Младићева и Милошњвићева (не)дела и у име СПЦ за ,,подбадање`` Српског народа у Хрваткој, све лепо испеглати и сагласити да се уместо Српске православне зове Хрватска православна црква.А инда ићи ће сце по реду.
 
http://www.petitiononline.com/banspc/petition.html
Stranka Jedinstvo Hrvatske ( koju predstavljaju uglavnom bivsi clanovi HDZ-a ) pokrenula je peticiju za zabranu Srpske pravoslavne Crkve,jer SPC buni Srbe u Hrvatskoj.

znaš šta molim te s oproštenjem ne seri i ti i tebi slični. Svako malo tu pljuješ po Hrvatskoj umjesto da razmišljaš o tome kako ćeš se zaposliti, zasnovati obitelj, opijati se , ševiti subotom itd, ti se tu prejebavaš sa nama Hrvatima. Da si još neki deda koji se skrivao na Ravnoj Gori do do 65, shvatio bi .

Ali ti i mahom takvi kao ti ste bolesno opterećeni mržnjom , razmišlajte o prošlosti, ta opsesija mi je nešto neshvatljiva.

Pravoslavna Crkva ima Ugovor sa Vladom Hrvatske temeljem kojeg ona radi i dijelom je financirana od države kao i svaka druga vjerska zajednica. taman da peticija dobije 4 milijuna glasova ona ne može opstati jer je u pitanju međunarodni ugovor.
 
a daj mi onda reci vracaracc što tako rado poslujete sa nama, kako to da će Pink doći kod nas, kako to da više Srbima ne trebaju vize za Hrvatsku, kako to da kupujete naše proizvode ?

Ima alavih beskicmenjaka na svim stranama.
Ja se zalazem za uvodjenje strogog viznog rezima a nijedan hrvatski proizvod mi nije sao u kucu jos od 1991.
 
znaš šta molim te s oproštenjem ne seri i ti i tebi slični. Svako malo tu pljuješ po Hrvatskoj umjesto da razmišljaš o tome kako ćeš se zaposliti, zasnovati obitelj, opijati se , ševiti subotom itd, ti se tu prejebavaš sa nama Hrvatima. Da si još neki deda koji se skrivao na Ravnoj Gori do do 65, shvatio bi .

Ali ti i mahom takvi kao ti ste bolesno opterećeni mržnjom , razmišlajte o prošlosti, ta opsesija mi je nešto neshvatljiva.

Pravoslavna Crkva ima Ugovor sa Vladom Hrvatske temeljem kojeg ona radi i dijelom je financirana od države kao i svaka druga vjerska zajednica. taman da peticija dobije 4 milijuna glasova ona ne može opstati jer je u pitanju međunarodni ugovor.

Da li ja pljujem po Hrvatskoj ??? Idi se pregledaj u nekoj mentalnoj ustanovi.Preneta je informacija od stranke Jedinstva Hrvatske.Ljudi koji su u toj stranci su saborske velicine.
Bolje nadji nekog momka...
 
a daj mi onda reci vracaracc što tako rado poslujete sa nama, kako to da će Pink doći kod nas, kako to da više Srbima ne trebaju vize za Hrvatsku, kako to da kupujete naše proizvode ?

Ко послује "радо"??? Можда буђаве комуњаре и колико видим стално опседају Србију ваши тзв."бизмисмени" и њушкају не би ли још нешто украли јер им није била довољна опљачкана имовина од 250 000 СРба над којима сте извршили злочин етничког чишћења. Тај власник Пинк-а је смрад из ЈУЛ-а, према томе за њега важи: једном бандит - увек бандит.

Ваша г.... тј. оно што ви зовете производима строго водим рачуна јер правите и подвале и лажно обележавате и ви и наша лопужа Мишковић па варате народ и подмећете.

Годинама ми НИЈЕ ушло у кућу ништа из 'рвацке, не бих узео ни на поклон а поготово да још вама нешто платим.
 
Ко послује "радо"??? Можда буђаве комуњаре и колико видим стално опседају Србију ваши тзв."бизмисмени" и њушкају не би ли још нешто украли јер им није била довољна опљачкана имовина од 250 000 СРба над којима сте извршили злочин етничког чишћења. Тај власник Пинк-а је смрад из ЈУЛ-а, према томе за њега важи: једном бандит - увек бандит.

Ваша г.... тј. оно што ви зовете производима строго водим рачуна јер правите и подвале и лажно обележавате и ви и наша лопужа Мишковић па варате народ и подмећете.

Годинама ми НИЈЕ ушло у кућу ништа из 'рвацке, не бих узео ни на поклон а поготово да још вама нешто платим.

Svakim danom me sve vise odusevljavas....:rotf: Treba da budes glavni u resavanju pitanja srpskog naciona u NDh-aziji... bez zezanja....
 

Back
Top