Razred moje škole je video sposobnost naših Srba

losi uslovi privatnog hotela nemaju veze sa zemljom u kojoj se nalaze.

Imaju. Itekako, imaju.
U normalnim zemljama inspekcije takvih objekata su česte, pa se ne može ni desiti tako nešto.

Meni se desilo da mi u Nemačkoj, u jednom motelu, koji drži naš čovek, nisu hteli izdati sobu. Razlog: Nemaju tople vode. Na sve moje molbe da sam umoran od puta, da hoću samo da prespavam, da nije važno što nemaju tople vode, ostali su gluvi. Ne može, ne smemo i kraj. Ja sam im rekao da nema šta da se boje, da neću ni paliti svetlo u sobi, ali oni nisu smeli da me puste. Zašto? Pa, zato što nemačka inspekcija uleti, i ako zatekne gosta, a da nisu svi uslovi ispunjeni, vlasnik samo može da se besi.
 
Poslednja izmena:
Ja od jula 2007. radim na poboljsanju slike koja u Austriji vlada o nama. Ta slika je zaista losa i treba mnooogo truda da se svaki pojedinacni Austrijanac i Austrijanka ubede da Srbija i Srbi nisu toliko crni. Jedna od prvih stvari u koje ih ubedim, licnim primerom, je nasa srdacnost i spremnost da ugostimo gosta kao da nam je rodjeni.
A onda se desi ovako nesto (jos nisam procitao ovu vest u austrijskim medijima, nadam se da i necu). Zaista sam razocaran i tuzan.

nije to samo u austriji nego u njemačkoj nozizemskoj angliji sloveijie švicarskoj... svuda
hmm poznamo to srbsko*spremnost*
a brzo kada stranac nešto priča, reče šta srbinu ne sviđa brzo je *jebeni alski jodler*
ili arijska pederčina....
isto na hrvatskem moru

kada dođe njemac svi stavijo stolicu ali kada njemac ide svi pljuvajo kakav *gej* bio je samo što nije ***** majku svima
 
Naravno... I ja sam u Roterdamu imao uzas od hotela, pa sam u Amsterdamu platio vecu cenu i dobio vrh uslugu... Ali, nista to ne govori o Holandiji... Drugo bi bilo da su svi hoteli losi... Ovako, koliko para, toliko i muzike.

i ja sam dobio rupu od hotela u londonu kada otišao sa agencijo
ali baš smo znali kako če biti što smo platili jeftino

ali ovim vjerovatno pričali su da ima hostel **** i da je uh i oh oni nisu ni znali da je hotel tako prljav
 
Naravno... I ja sam u Roterdamu imao uzas od hotela, pa sam u Amsterdamu platio vecu cenu i dobio vrh uslugu... Ali, nista to ne govori o Holandiji... Drugo bi bilo da su svi hoteli losi... Ovako, koliko para, toliko i muzike.

i ja sam dobio rupu od hotela u londonu kada otišao sa agencijo
ali baš smo znali kako če biti što smo platili jeftino

ali ovim vjerovatno pričali su da ima hostel **** i da je uh i oh oni nisu ni znali da je hotel tako prljav

Fora je u tome sto moja skola nece nikad vise patnerstvo da uzme srpsku skolu kao partner.

A ona profesorica je nasa "jugoslovenka" pa mogla da ide u BG i da se ispita i da vidi ili sve pase.

Ja sam imao sposobnu profesoricu i isli smo u Nemacku i Hrvatsku i bilo boli glava.

Samo sto u srbiji bi jos i nesto vise popijo i poljubijo nego tamo.
 

Back
Top