Prva ljubav........

^DraGaNa^

Aktivan član
Poruka
1.607
Da li se uvek rado setite vase prve ljubavi,devojke sa kojom ste izgubili nevinost?
Da li brzo zaboravite stare "ljubavi" ?
Interesuje me to, jer sam jako volela prvog decka.....i dan danas mislim na njega.....a ne znam da li on na mene misli....uopste....Pa da vidim kako muski mozak funkcionise.Mozda ce mi i pomoci vasi odgovori:)
Ovo sve se odnosi i na zene,pa odgovorite i vi,zene :)
Hvala Vam unapred na odgovorima:)
 
Poslednja izmena:
Da li se uvek rado setite vase prve ljubavi,devojke sa kojom ste izgubili nevinost?
Da li brzo zaboravite stare "ljubavi" ?
Interesuje me to, jer sam jako volela prvog decka.....i dan danas mislim na njega.....a ne znam da li on na mene misli....uopste....Pa da vidim kako muski mozak funkcionise.Mozda ce mi i pomoci vasi odgovori:)
Hvala Vam unapred na odgovorima:)

Znaš li ti koliko je muškaraca izgubilo nevinost sa prvom ljubavlju?
Oko 0,27%
Ostali su se snašli sa nekom kuravom ili lokalnom radodajkom.
 
Da li se uvek rado setite vase prve ljubavi,devojke sa kojom ste izgubili nevinost?
Da li brzo zaboravite stare "ljubavi" ?
Interesuje me to, jer sam jako volela prvog decka.....i dan danas mislim na njega.....a ne znam da li on na mene misli....uopste....Pa da vidim kako muski mozak funkcionise.Mozda ce mi i pomoci vasi odgovori:)
Hvala Vam unapred na odgovorima:)

ljubav?
nemam razloga da se prisjecam, ni pod prijatno ni pod razno
u kom smislu zaboravim?
ako sam sa nekim imala jaci kontakt logicno je da se ista osoba duze zadrzi u memoriji, nista romanticno u vezi sa tim.....

malo zbunjuje sto je pitanje postavljeno muskarcima, kao da je nesto uslovljeno polom u pitanju
 
Da li se uvek rado setite vase prve ljubavi,devojke sa kojom ste izgubili nevinost?
Da li brzo zaboravite stare "ljubavi" ?
Interesuje me to, jer sam jako volela prvog decka.....i dan danas mislim na njega.....a ne znam da li on na mene misli....uopste....Pa da vidim kako muski mozak funkcionise.Mozda ce mi i pomoci vasi odgovori:)
Ovo sve se odnosi i na zene,pa odgovorite i vi,zene :)
Hvala Vam unapred na odgovorima:)

ja se ne setim rado,ali se setim
Pa imala sam samo jednu ljkubav....a u ostale sam bila manje ili vise zaljubljena-tih ostalih se ne secam nisu mi bitni
 
Pa kao secam se prve ljubavi ali je toliko izbledela i bila nezrela da nije vredna pomena..sto pre nadjemo nesto novo pre zaboravimo stare..a neko rece da se pamte 3 zene u zivotu..sad da li po sexu..ljubavi..provedenom vremenu..kako za koga
 
eeeeee bilo je to davno i davno je stavljeno na svoje mesto.....suvise smo bili mladi, suvise se zaneli, suvise neiskusni.....i nije mi zao sto smo se razisli....nije on bio covek za mene....ipak nije, bez obzira na ljubav.....
 
Voli i on tebe i dalje... samo se pravi :lol:


šalim se - al obe ruke stavljam u vatru da bi mogla opet da budem s bilo kojim bivšim, samo treba da okrenem telefon :mrgreen:


Ne znam da l si primetila, al muškarci uglavnom biraju dobro poznata mesta za izlazak, retko eksperimentišu, uzimaju dobro poznata pića, uobičajene novine i cigare... Uvek je lakše servirati mu nešto staro ponovo nego nešto novo
 
Voli i on tebe i dalje... samo se pravi :lol:


šalim se - al obe ruke stavljam u vatru da bi mogla opet da budem s bilo kojim bivšim, samo treba da okrenem telefon :mrgreen:


Ne znam da l si primetila, al muškarci uglavnom biraju dobro poznata mesta za izlazak, retko eksperimentišu, uzimaju dobro poznata pića, uobičajene novine i cigare... Uvek je lakše servirati mu nešto staro ponovo nego nešto novo

'el to poredis sebe sa novinama/cigarama? :per:
 
Prva ljubav, druga, treca, ...
Nista tu brojke ne znace,
prvi put sam se zaljubio u obdanistu, ne verujem da je ikad cura i saznala,
jel to prva ljubav?

Ono sta je bitno u ljubavi jeste celina, kompletirani osecaju sa voljenom osobom,
ako je neko naisao na takvo nesto sa prvim, naravno ako pokida takvo nesto napravice zulj na celi zivot,
zato pamet u glavu, nemojte se olako odnositi premo takvim koji postaju deo vas,
nemojte ih izneveriti, i vasa prva ljubav ostace jedina i srecna do samog kraja.

:)
 
Da li se uvek rado setite vase prve ljubavi,devojke sa kojom ste izgubili nevinost?
Da li brzo zaboravite stare "ljubavi" ?
Interesuje me to, jer sam jako volela prvog decka.....i dan danas mislim na njega.....a ne znam da li on na mene misli....uopste....Pa da vidim kako muski mozak funkcionise.Mozda ce mi i pomoci vasi odgovori:)
Ovo sve se odnosi i na zene,pa odgovorite i vi,zene :)
Hvala Vam unapred na odgovorima:)
Прва велика љубав ми се десила крајем осовне школе. Али ту није било секса:lol:
С њим сам се први пут пољубила.
И још пар пута после тога, а онда је он решио да ми да педалу пошто је морао да се шмекерише.:D
Мис'им, хтео је он поново повремено да се љуби са мном, али, молим лепо, нема љубљења ако ми ниси дечко.:lol: (тако сам размишљала са тЛинаест годиница)
Иначе, у овог ''мазгова'' сам била БАШ зателебана. И дуго ме је држало. Сигурно две године.

Лето између прве и друге године у гимназији, појавила се моја друга велика љубав.
С њим сам окусила чари мало озбиљније везе. Били смо зајдно до пред крај моје гимназије. Та веза ме је веома истрошила. Били смо јако различити и због тога смо често улетали у конфликте. Мислим да сам га волела више него овог првог.:think:
И веома је значајан фактор у мом одрастању, био.

Трећа велика љубав!:mrgreen:
Од прве године факултета. Колега, старији 5 година. Био је и остао шмекерчина.
Писала сам већ о њему.
Он ми је забранио био да раскинем с њим.
Али авај! И то се десило...на крају баладе.
Данас смо добри пријатељи...баш смо се јуче исћаскали телефоном.:heart:

Четврта велика љубав!:sad2:
Опет колега...али о њему не желим...мЛого болна прича.
Битно је да смо данас обоје срећни.:super:
Бар се надам да је срећан.

Пета велика љубав.:)
Живим с њим.:lol:
 
Voli i on tebe i dalje... samo se pravi :lol:


šalim se - al obe ruke stavljam u vatru da bi mogla opet da budem s bilo kojim bivšim, samo treba da okrenem telefon :mrgreen:


Ne znam da l si primetila, al muškarci uglavnom biraju dobro poznata mesta za izlazak, retko eksperimentišu, uzimaju dobro poznata pića, uobičajene novine i cigare... Uvek je lakše servirati mu nešto staro ponovo nego nešto novo
Respect! :)
 
Prva ljubav, druga, treca, ...
Nista tu brojke ne znace,
prvi put sam se zaljubio u obdanistu, ne verujem da je ikad cura i saznala,
jel to prva ljubav?

Ono sta je bitno u ljubavi jeste celina, kompletirani osecaju sa voljenom osobom,
ako je neko naisao na takvo nesto sa prvim, naravno ako pokida takvo nesto napravice zulj na celi zivot,
zato pamet u glavu, nemojte se olako odnositi premo takvim koji postaju deo vas,
nemojte ih izneveriti, i vasa prva ljubav ostace jedina i srecna do samog kraja.

:)
Ne to nije prva ljubav,to je zaljubljenost i to prava decija!:)
 

Back
Top