Behind The Camera

Quiet Rebel

Ističe se
Poruka
2.112
Ideja je da postujemo zanimljive fotografije ili videe sa filmskih setova. Takodje dolaze u obzir "privatne" fotografije kultnih filmadzija.
Ja hocu da skupljam takve slicice, pa sam otvorila temu kako bih dosla do sto vise zanimljivih ;)
Da se razumemo, kacite stvari vezane za kvalitetne filmove, dobre reditelje i glumce, ne bih da se tema pretvori u arhivu o novokomponovanim filmskim "hitovima- shitovima".


Evo za pocetak nekoliko moji slicica :)

Brando i Nikolson na setu filma The Missouri Breaks
Annex-BrandoMarlonMissouriBreaksThe-1.jpg


Brando ponizava Dina, na sta ovaj ocigledno svesrdno pristaje... cudna fotka.
brandodean-1-1.jpg


Jednostavno super fotka!
3032a8d44c3e-1.jpg


Kopola i De Niro citaju Variety na snimanju Kuma II
bobcopolaread-1.jpg


I klipic kako Dali rezira :D
 
Kacili ste gore Serdjova slike... ova je meni bas cool :cool:
300Leone1973-1.jpg


I sa Enniom
sergioleoneenniomorricone-1985-01-1.jpg



Evo jedna na kojoj su Mihalkov, De Niro i meni nepoznati tip sirokog osmeha, koji malo podseca na Ron Dzeremija, al' nije Ron :D Rekla bih da je slidza novijeg datuma. Dobre im tapete iza :lol:
SL380620-1.jpg
 
Hihi,ja recimo obozavam Leonea a Felinija ne mogu da svarim.Odlgedao sam 8 1/2 i prvo sto me iritira je ona post-sinhronizacija,postoji ona i kod Leonove dollars triologije,ali tamo je to opravdano i iznudjeno zbog etnicki sarolike ekipe.Drugo,odrastao sam na Skorsezeovim filmovima koji u okviru svoje radnje imaju protagoniste i antagoniste,a u 8 1/2 to jednostavno ne postoji,ceo film mi lici na neku kvazi - intelektualnu pomenadu,i to je ono sto me nervira,ali verovatno je problem u meni ,jednostavno sam drugacije kalibrisan .Jedino sto ne sporim to je da covek vizuelno caruje,kako vuce kameru i atmosfera koja postoji u nekim scenama - kao recimo ona sa klincima i kupanjem koja kao da je preslikana iz mog detinjstva kada sam posle kupanja izlazio ogrnut nekim ogrtacem i bacakao pesnice poput boksera i skakao po krevetu ...sve ostalo mi je nekako...nemam pojma ...mozda moram da odgledam jos neki njegov film ali bi riknuo ako bi opet morao da gledam film sa slicnom radnjom u kome se ceo zaplet vrti oko sineaste koji prolazi kroz epizodu krize srednjih godina ...sto bi rekao Bajron - Carpe Diem vise nije dovoljno,u takvim sam godinama da moram da vodim racuna o sekundama
 
Hihi,ja recimo obozavam Leonea a Felinija ne mogu da svarim.Odlgedao sam 8 1/2 i prvo sto me iritira je ona post-sinhronizacija,postoji ona i kod Leonove dollars triologije,ali tamo je to opravdano i iznudjeno zbog etnicki sarolike ekipe.Drugo,odrastao sam na Skorsezeovim filmovima koji u okviru svoje radnje imaju protagoniste i antagoniste,a u 8 1/2 to jednostavno ne postoji,ceo film mi lici na neku kvazi - intelektualnu pomenadu,i to je ono sto me nervira,ali verovatno je problem u meni ,jednostavno sam drugacije kalibrisan .Jedino sto ne sporim to je da covek vizuelno caruje,kako vuce kameru i atmosfera koja postoji u nekim scenama - kao recimo ona sa klincima i kupanjem koja kao da je preslikana iz mog detinjstva kada sam posle kupanja izlazio ogrnut nekim ogrtacem i bacakao pesnice poput boksera i skakao po krevetu ...sve ostalo mi je nekako...nemam pojma ...mozda moram da odgledam jos neki njegov film ali bi riknuo ako bi opet morao da gledam film sa slicnom radnjom u kome se ceo zaplet vrti oko sineaste koji prolazi kroz epizodu krize srednjih godina ...sto bi rekao Bajron - Carpe Diem vise nije dovoljno,u takvim sam godinama da moram da vodim racuna o sekundama

Slicna stvar je i sa mnom- postujem ga, ali moje srce i dusa nisu u takvim stvarima :)
 
Ovo mozda nije klasicni behind the camera ali na ovim likovima su Dzoni Dep i Del Toro zasnovali svoje uloge u Paranoji U Las Vegasu

Levo Tompson,osnivac Gonzo zurnalizma, i desno Akosta aka Dr.Gonzo

Duke_and_gonzo.png
 
Poslednja izmena:
^ Ako, bas je zanimljiva slicica. Da vidimo kako su izgledali ;)

Bas sad nadjoh video kako su snimane akcione scene u Heat-u i kako su trenirali glumce.

Malo se nalozih kad je Bobi u kacketu u crnoj majci pucao u mete :rumenko:
Bas su aktivni svi glumci bili, trce po ulici ko besni, nema foliraze, bas se napregli za akcione scene... iznenadili me.
 
Inache godinu dana posle ovog filma neki likovi su opljackali banku u LA i iako su mogli da pobegnu ostali su i prangijali se s murijom,obojica su imali kalashe s onim okruglim punjenjima od po 100 metaka(kao u starim gangsterskim filmovima) i kada su ih roknuli pronasli su u njihovom stanu kasetu s filmom Heat u video rekorderu ...

A.C.A.B.
 
Inache godinu dana posle ovog filma neki likovi su opljackali banku u LA i iako su mogli da pobegnu ostali su i prangijali se s murijom,obojica su imali kalashe s onim okruglim punjenjima od po 100 metaka(kao u starim gangsterskim filmovima) i kada su ih roknuli pronasli su u njihovom stanu kasetu s filmom Heat u video rekorderu ...

A.C.A.B.

Koji retardi :D
 

Back
Top