Youtube downloader

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ancika

Iskusan
Poruka
5.442
Imam problem- do sada sam normalno skidala muziku sa youtube-a, ali danas ne mogu nishta da skinem. Pri svakom pokushaju dobijem poruku da internet explorer ne moze da nadje trazenu stranicu. Ja koristim mozililu firefox, a ne internet explorer. U chemu moze biti problem? Zna li neko neki drugi free downloader, uz pomoc kojeg bi mogli da se skidaju spotovi i sa drugih sajtova?
 
Izvinjavam se shto ovako vezujem poruke. Upravo sam probala i gore navedeni sajt. Skida spotove, ali kad ih pustim na winamp sve se super chuje, ali spota nigde nema. Kada ih pustim na BS player sve je u redu.
 
Kad otvoriš stranicu gde je spot iznad ekrana imaš tri šarene kuglice (pored naziva pesme),samo klikneš, čim izađeš sa te stranice počinje da skida.Skida jedno po jedno tako da možeš da natrpaš listu debelo.
 
I dalje se trudite da pronalazite "rupe na saksiji"! :dash:

Ovu temu bi, a i sve naredne slične njoj, zaključao jednim ovakvim... od srca...

pff Deki Deki , kako to misliš rupe na saksiji , pa dovoljno je da instaliraš Real Media plejer pa ti se automatski instalira dodatak za skidanje sa youtube-a ili AOL-a i sličnih sajtova , i to sve najlegalnije na svetu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top