Jeli bila potpora nezavistnosti Kosova izdajstvo?

TiTo_was_black

Primećen član
Banovan
Poruka
667
Slovenija-Srbija-Kosovo
*Meddržavno sodišče, ki preverja, ali je bila razglasitev neodvisnosti zakonita, je prejelo slovensko dokumentacijo, ki govori v prid Kosovu. Kako se bo odzvala Srbija?*

Medgranični sud u Haagu-centar razglasanja nezavisnosti Kosova dobio je slovenačko dokumentaijco koja govori u prid Srbiji-Kosovo je Srbija

Puno ljudi mi kazalo da jih *boli* šta se događa u Sloveniji ali vjerujem da je ova tema importantna u vezi sa Kosovom, što je Slovenija rjetka država koja slala dokumente koji su u korsit Srbije i ako je Slovenija priznala nezavistno Kosovo.

http://24ur.com/novice/svet/smo-obrnili-hrbet-srbiji.html

Ova tema vjerujem da če biti nelogična onima koji vide Slovence kao ZLOvence
ali ovo su fakti priznanja Kosova

*logično je da je Slovenija priznala Kosovo jer prije 90ih šiptari i slovenci imali su zajedne cilje oslobađanje izpod Cetraliističke Srbije

*ako Slovenija ne bi priznala Kosova svjet video bi ovo kao *anti demokratičke* vrednote Slovenije, ali Sloveniji nije bilo u interesu da ima probleme zbog nekih Balkanaca, koji su 90 godine radili zajedno protiv Slovenije, kao na mitingih tako i fizičko.

Ljudi u Slovenije imajo 2 tabora.
A
jedni su *jugonostalgičari* ljevičari koji vidio Srbe kao *brača* ali ja stvarno neznam zašto, muguče što oboji mrzimo hrvate
B
ljudi koji su ipak za priznanje Kosova jer su *civilizovani* ljudi koji jim je moto, da treba da ljudi žive slobodno u svoji zemlji brez reprsesije kojo je vodila Srbija Sloveniji.
(ali u tome ovi *civilizovani* ljudi zaboravljajo da su šiptari Kosovo okupirali?)
-ali ovaj 2 tabor učinjen je bio sa strane Srba-da oni nikada ne bi radili represirali Slovenije ovi tabor ne bi postojao.
 
Slovenija-Srbija-Kosovo
*Meddržavno sodišče, ki preverja, ali je bila razglasitev neodvisnosti zakonita, je prejelo slovensko dokumentacijo, ki govori v prid Kosovu. Kako se bo odzvala Srbija?*

Medgranični sud u Haagu-centar razglasanja nezavisnosti Kosova dobio je slovenačko dokumentaijco koja govori u prid Srbiji-Kosovo je Srbija

Puno ljudi mi kazalo da jih *boli* šta se događa u Sloveniji ali vjerujem da je ova tema importantna u vezi sa Kosovom, što je Slovenija rjetka država koja slala dokumente koji su u korsit Srbije i ako je Slovenija priznala nezavistno Kosovo.

http://24ur.com/novice/svet/smo-obrnili-hrbet-srbiji.html

Ova tema vjerujem da če biti nelogična onima koji vide Slovence kao ZLOvence
ali ovo su fakti priznanja Kosova

*logično je da je Slovenija priznala Kosovo jer prije 90ih šiptari i slovenci imali su zajedne cilje oslobađanje izpod Cetraliističke Srbije

*ako Slovenija ne bi priznala Kosova svjet video bi ovo kao *anti demokratičke* vrednote Slovenije, ali Sloveniji nije bilo u interesu da ima probleme zbog nekih Balkanaca, koji su 90 godine radili zajedno protiv Slovenije, kao na mitingih tako i fizičko.

Ljudi u Slovenije imajo 2 tabora.
A
jedni su *jugonostalgičari* ljevičari koji vidio Srbe kao *brača* ali ja stvarno neznam zašto, muguče što oboji mrzimo hrvate
B
ljudi koji su ipak za priznanje Kosova jer su *civilizovani* ljudi koji jim je moto, da treba da ljudi žive slobodno u svoji zemlji brez reprsesije kojo je vodila Srbija Sloveniji.
(ali u tome ovi *civilizovani* ljudi zaboravljajo da su šiptari Kosovo okupirali?)
-ali ovaj 2 tabor učinjen je bio sa strane Srba-da oni nikada ne bi radili represirali Slovenije ovi tabor ne bi postojao.

дечко,научи нас језик и пиши,поломисмо очи да би укапирали шта пишеш
 
Nista ja njega ne razumem? Mislim da kaze da su Slovenci uterali Srbiji priznanjem Kosova. I slazem se sa time. No vise ce njima NATO da utera samo polako A i mi cemo da stanemo u redaljku

lješo sam kazao zašto je Slovneije priznala Kosovo i zašto jslovence boli kita čije je kosovo

ali sada ovi Zlovenci slali su dokumente koji pričajo da je priznanje Kosova ILEGALNO
jel nije to što SRBI pričajo svjetu?

ali ipak srbi čete još jedno pljuvati po slovencima, i ako su u ovi situaciji najjaki *prijatelj*
 
Nista ja njega ne razumem? Mislim da kaze da su Slovenci uterali Srbiji priznanjem Kosova. I slazem se sa time. No vise ce njima NATO da utera samo polako A i mi cemo da stanemo u redaljku

lješo sam kazao zašto je Slovneije priznala Kosovo i zašto jslovence boli kita čije je kosovo

ali sada ovi Zlovenci slali su dokumente koji pričajo da je priznanje Kosova ILEGALNO
jel nije to što SRBI pričajo svjetu?

ali ipak srbi čete još jedno pljuvati po slovencima, i ako su u ovi situaciji najjaki *prijatelj*

Zmago, kad povucete priznanje Kosova moci cemo da vas smatramo prijateljskom drzavom.
 
pravi obraz slovenaca

Slovenia recognized Kosovo and is-cause of the fact that she was herself a part of ex SFRJ-called to unlight the historical facts of balkans in 90s of 20th century.Slovenia should tell the world what was the situation in the SFRJ:in reality and be terms of law.?said Milan balažic of the Ministry of foreign affers.

a onda pravih obraz Balkanaca
Ne plujemo mi po Slovenencima, lepo ih docekamo savku novu godinu, posebno slovenke Kazu da nema muskaraca u Sloveniji, pa im se omaste brci dlakavog Srbina
 
Osim suve pljuvačine po Slovencima, da li neko ima nešto da prokomentariše oko ovog pitanja koje Slovenac postavlja :

Slovenija je priznala Kosovo i Metohiju a sada međunarodnom sudu u Hagu šalje dopis u korist Srbije o nelegalnosti samoproglašenja !?

Psihodelično jeste - i mene interesuje šta ko misli o tome zašto je to tako? Šta konkretno Slovenci dobijaju i gube priznanjem i šta dobijaju i gube ovim "nepriznavanjem" ?
 
Ne plujemo mi po slovenencima, lepo ih docekamo savku novu godinu, posebno slovenke :super: Kazu da nema muskaraca u Sloveniji, pa im se omaste brci dlakavog Srbina :hahaha:

zasto mora da bude dlakav... ja nisam dlakav pa onda nisam srbin jel?? :eek:

bitno je brale da imas UM muski da bi bio musko. A pola gejeva su dlakavi !

(ceo zivot patim jer nemam grudi kao Chuck Norris i ovaj zli mi stao na ranu sad !) :hahaha:
 
A pola gejeva su dlakavi !

naravno. znamo slovenci ko su u stvari pederčine
jer ima vas puno ovdje

ali vaši kao uvjek nemogu shvatiti to pa imajo kompley pa kažejo da su slovenci
no ima i neki ljepih srbina međutim
marija-serifovic-1984.jpg


ali pardon bre ova je žena
 
Slovenija-Srbija-Kosovo
*Meddržavno sodišče, ki preverja, ali je bila razglasitev neodvisnosti zakonita, je prejelo slovensko dokumentacijo, ki govori v prid Kosovu. Kako se bo odzvala Srbija?*

Medgranični sud u Haagu-centar razglasanja nezavisnosti Kosova dobio je slovenačko dokumentaijco koja govori u prid Srbiji-Kosovo je Srbija

Puno ljudi mi kazalo da jih *boli* šta se događa u Sloveniji ali vjerujem da je ova tema importantna u vezi sa Kosovom, što je Slovenija rjetka država koja slala dokumente koji su u korsit Srbije i ako je Slovenija priznala nezavistno Kosovo.

http://24ur.com/novice/svet/smo-obrnili-hrbet-srbiji.html

Ova tema vjerujem da če biti nelogična onima koji vide Slovence kao ZLOvence
ali ovo su fakti priznanja Kosova

*logično je da je Slovenija priznala Kosovo jer prije 90ih šiptari i slovenci imali su zajedne cilje oslobađanje izpod Cetraliističke Srbije

*ako Slovenija ne bi priznala Kosova svjet video bi ovo kao *anti demokratičke* vrednote Slovenije, ali Sloveniji nije bilo u interesu da ima probleme zbog nekih Balkanaca, koji su 90 godine radili zajedno protiv Slovenije, kao na mitingih tako i fizičko.

Ljudi u Slovenije imajo 2 tabora.
A
jedni su *jugonostalgičari* ljevičari koji vidio Srbe kao *brača* ali ja stvarno neznam zašto, muguče što oboji mrzimo hrvate
B
ljudi koji su ipak za priznanje Kosova jer su *civilizovani* ljudi koji jim je moto, da treba da ljudi žive slobodno u svoji zemlji brez reprsesije kojo je vodila Srbija Sloveniji.
(ali u tome ovi *civilizovani* ljudi zaboravljajo da su šiptari Kosovo okupirali?)
-ali ovaj 2 tabor učinjen je bio sa strane Srba-da oni nikada ne bi radili represirali Slovenije ovi tabor ne bi postojao.

Time sto si rekao da ne vidis zasto neko vidi Srbe kao "bracu" i time sto si rekao da su ljudi koji ne priznaju Kosmet "necivilizovani", ja mislim da ova tema ne zasluzuje ni da postoji na jednom srpskom forumu... Molim moderatore da ovu provokaciju od teme odmah zatvore...

U suprotnom ce samo pasti teske reci, i opet ljudi biti banovani zbog provokacije sa strane...
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
zasto mora da bude dlakav... ja nisam dlakav pa onda nisam srbin jel?? :eek:

bitno je brale da imas UM muski da bi bio musko. A pola gejeva su dlakavi !

(ceo zivot patim jer nemam grudi kao Chuck Norris i ovaj zli mi stao na ranu sad !) :hahaha:

Ma ja to pricam iz holivudske perspektive o zlom, bradatom Srbinu sa nozem u zubima, sajkacom i mrtvackom glavom na njoj. Tako da po zapadnim shvatanjima ti nisi Srbin :rtfm:
 
Time sto si rekao da ne vidis zasto neko vidi Srbe kao "bracu" i time sto si rekao da su ljudi koji ne priznaju Kosmet "necivilizovani", ja mislim da ova tema ne zasluzuje ni da postoji na jednom srpskom forumu... Molim moderatore da ovu provokaciju od teme odmah zatvore...

U suprotnom ce samo pasti teske reci, i opet ljudi biti banovani zbog provokacije sa strane...
Lepo je stavio navodnike tamo gde treba - što treba tumačiti upitnim ili obrnutim ...

Ajde malo razumevanja ...
 
ali Sloveniji nije bilo u interesu da ima probleme zbog nekih Balkanaca
Rijetko koji Slovenac ne govori kao svi zlov... pardon, Slovenci. Rijetko koji vojnik je mogao da vozi izvjesnog generala JNA. Čak iz Garde. Ali, Slovenac može. I u Ustavu da muškarcu da pravo da je silovan od žene. Kamoli da bude „ZAHVALAN“ tamo nekim Balkancima. Braći unesrećenoj. Utopijom :(

Hvala rijetkima.
 
Time sto si rekao da ne vidis zasto neko vidi Srbe kao "bracu" i time sto si rekao da su ljudi koji ne priznaju Kosmet "necivilizovani",

misliš šta je sa vama ***** vam glupa balkanska?
jel imaš stvarno mozak od imbecila?
zasto sma napisao *cvilizovani*

što se rade neke civilizovani sa priznanjem svake banane republike ali bez poznavanjem historije

****** idiota stvarno šta za tebe nije provokacija?
provokacija jeidno si ti sa ovimi glupimi izjavami.
 
Time sto si rekao da ne vidis zasto neko vidi Srbe kao "bracu" i time sto si rekao da su ljudi koji ne priznaju Kosmet "necivilizovani",

misliš šta je sa vama ***** vam glupa balkanska?
jel imaš stvarno mozak od imbecila?
zasto sma napisao *cvilizovani*

što se rade neke civilizovani sa priznanjem svake banane republike ali bez poznavanjem historije

****** idiota stvarno šta za tebe nije provokacija?
provokacija jeidno si ti sa ovimi glupimi izjavami.
Povedi računa, s ovakvim rečnikom ćeš na odmor ...
 
Time sto si rekao da ne vidis zasto neko vidi Srbe kao "bracu" i time sto si rekao da su ljudi koji ne priznaju Kosmet "necivilizovani",

misliš šta je sa vama ***** vam glupa balkanska?
jel imaš stvarno mozak od imbecila?

zasto sma napisao *cvilizovani*

što se rade neke civilizovani sa priznanjem svake banane republike ali bez poznavanjem historije

****** idiota stvarno šta za tebe nije provokacija?
provokacija jeidno si ti sa ovimi glupimi izjavami.

Sto psujes... Nemoj da se nerviras...
 

Back
Top