Nedoumica

Crnka83

Početnik
Poruka
5
Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.:confused:
Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ? :)
 
Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.:confused:
Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ? :)

navika je čudo...
...nađeš ono što ti prija i gotovo...
 
Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.:confused:
Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ? :)

nisi zahtevna, naviklla si na drugaciju vrstu muskarca i veze. ne mozes porediti muskarce do i preko 30te godine (koliko su imali prethodni, koliko shvatam), jer se i oni negde tu, kao i zene, uostalom, dramaticno menjaju. taj 26godisnjak se ponasa shodno svojim godinama i sklonostima, ako ti to ne odgovara, trebas da potrazis nekog drugog...naravno, mozda je u pitanju i tip muskarca, nece te svaki sa 35 voditi u pozoriste ili u restoran, to je vise stvar licnih afiniteta...tu treba da trazis i nadjes nekog slicnog sebi...
 
Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.:confused:
Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ? :)

Pa ne znam, ti očigledno više voliš zrelije muškarce.
OK, svako prema svom ukusu i željama.
Samo mislim da ne bi trebala da ga upoređuješ sa predhodnim vezama.
Ipak je svaka nova veza jedna nova priča.
Daj mu fore još malo. Pa vidi da li je vredan tvog vremena u opšte.

 
Imam jednu malu nedoumicu. U vezi sam sa deckom 2 meseca, ali imamo jedan za mene veliki problem.
Naime, pre njega sam bila u 2 ozbiljne veze i obe su duze trajale. Oba ta muskarca su bila starija od mene i na neki nacin sam navikla na vezu tog tipa. Jedan je bio 9, drugi 11 godina. Nismo mnogo izlazili u grad, vidjali smo se kod mene ili kod njih, mirne, opustene veze. Posecivali smo pozorista, restorane, oni su bili kulturni, fini, imali manire.
Moj sadasnji decko je moje godiste i ima 26 godina, ali ja osecam da to nije to.:confused:
Previse je nekako nezreo. Nema ni dz od dzentlmena, nije 'islifovan' kao ovi. Pozoriste mu je dosadno, privlaci ga nocni zivot, a ja imam osecaj da sam to odavno prerasla i izgustirala. Fali mi taj osecaj da muskarac u vezi drzi konce u rukama, ovaj je sav nekako pogubljen. Svidja mi se, ali mi je iritantan svakog dana sve vise. Da li sam ja previse zahtevna ili.. ? :)

Potpuno kapiram problematiku.
Ceo zivot se zabavljam sa tim 30+ profilom muskaraca ;) Doduse restorani i pozoriste nemaju veze sa godinama po meni.. Neko sa 55 ne voli pozoriste i to je to.
Ne mozes da ocekujes od 'klinca' pa\nju zrelog muskarca. Zato nikad nisam bila sa nekim ko je manje od 8 godina stariji od mene jer znam da mi to neko ko je 'klinac' ne moze pruziti..
 
Potpuno kapiram problematiku.
Ceo zivot se zabavljam sa tim 30+ profilom muskaraca ;) Doduse restorani i pozoriste nemaju veze sa godinama po meni.. Neko sa 55 ne voli pozoriste i to je to.
Ne mozes da ocekujes od 'klinca' pa\nju zrelog muskarca. Zato nikad nisam bila sa nekim ko je manje od 8 godina stariji od mene jer znam da mi to neko ko je 'klinac' ne moze pruziti..

:worth: da ne kaem respect...
 
Ne znam da li si zahtjevna ;), ali ovdje se ne radi o tome svakako!
Ako nemate ista interesovanja, onda vaša veza i nema neku šansu... (a to je ovdje problem, razl. interesovanja)


P.S.
a ne bih ni ja povezivao restorane i pozorište sa zrelošću... :)
 
Krivom kur.. i dlaka smeta.
Navikni se na svog decka i probaj da postujes ono sto ti on nudi.
Ukoliko nisi za to sposobna trazi starije sponzore, samo budi svesna da (nadam se da gresim) tako postajes obicna jeftina sponzorusa sto se u nasem narodu naziva...
 
Krivom kur.. i dlaka smeta.
Navikni se na svog decka i probaj da postujes ono sto ti on nudi.
Ukoliko nisi za to sposobna trazi starije sponzore, samo budi svesna da (nadam se da gresim) tako postajes obicna jeftina sponzorusa sto se u nasem narodu naziva...

sponzorke ne traze da idu u pozoriste
one traze Dolce i Gabanu, ali velikim, velikim slovima...
lepo rece devojka da su bile mirne veze, vidjali se uglavnom kod kuce...to tebi lici na sponzorku?????
zahvali decko sto pravu sponzorku nigde sreo nisi.....
 
Nesto mi se prevrne u stomaku kad vidim temu novog clana...hmm da li ce biti da je to zbog pacenika sto "ismevaju drustvo svojim konciznim ali inteligentnim sranjima..bla bla" ili sta god..ali evo odgovoricu ipak u slucaju da jeste novi clan, i da tema jeste ozbiljna.
Ako posle 2 meseca osecas da to nije to, onda to defitivno nije to. Ako ti je iritantan, onda takodje to nije to. Posle 2 meseca veze bi trebalo da si u fazi zaljubljenosti, da ti je divno sa njim, a ne da si se vec smorila.
 
@tema: Ne mozes ni da ocekujes ozbiljnost od muskarca u 26 ;)
ja tim mladjanim ne daj ni br tel :lol: bas da mi se ovo ne bi desilo.. :lol:

E sad..
Ovo je nešto potpuno bzvz.. izvini, stvarno smatram da si inteligentna devojka, ali ne možeš generalizovati.. verovatno većina momaka od 26 godina još uvek ima izvesnu dozu neozbiljnosti u sebi, ali da ne može da se očekuje ozbiljnost od njih?! Meni je potpuno neshvatljivo.. Najozbiljniji momak sa kojim sam bila je imao 21 godinu kad sam ja imala 18..
A neko se ne uozbilji ni sa 45... :)

A što se tiče same teme i pozorišta i izlazaka i svega, takođe smatram da godine nemaju veze sa tim.. jer ja ceo život idem u pozorišta i bioskope, a nemam ni tričavih 30. :)
 
Potpuno te razumem. Ja sam uglavnom bila sa starijim muskarcima i kada sam se smuvala sa nekim klincem od 32 godine, nisam znala sta da radim. Jos je ziveo kod roditelja, nije imao svoja kola, imao je neki bezveze posao, nisam ni znala cime se bavi, ali nije mu se izlazilo na "skupa mesta". Ja sam mu rekla da on nadje neku devojku, koja ce se uklopiti u njegove mogucnosti, a ja sam se smuvala sa nekim drugim. Jos su me i mladji muvali, ali veruj mi, ci vidim da je neko malo nestabilan kao osoba, odmah bezim od njega.
 
E sad..
Ovo je nešto potpuno bzvz.. izvini, stvarno smatram da si inteligentna devojka, ali ne možeš generalizovati.. verovatno većina momaka od 26 godina još uvek ima izvesnu dozu neozbiljnosti u sebi, ali da ne može da se očekuje ozbiljnost od njih?! Meni je potpuno neshvatljivo.. Najozbiljniji momak sa kojim sam bila je imao 21 godinu kad sam ja imala 18..
A neko se ne uozbilji ni sa 45... :)

A što se tiče same teme i pozorišta i izlazaka i svega, takođe smatram da godine nemaju veze sa tim.. jer ja ceo život idem u pozorišta i bioskope, a nemam ni tričavih 30. :)

:):hvala:
Mozda sam previse generalizovala, slazem se :)
Ali moras priznati da je veca verovatnoca da ce neko u 35 biti u fazonu mirne luke ko sto trazi topika?
Sama kaze da su je te druge ispunjavale, a ova ne;)
 
Potpuno te razumem. Ja sam uglavnom bila sa starijim muskarcima i kada sam se smuvala sa nekim klincem od 32 godine, nisam znala sta da radim. Jos je ziveo kod roditelja, nije imao svoja kola, imao je neki bezveze posao, nisam ni znala cime se bavi, ali nije mu se izlazilo na "skupa mesta". Ja sam mu rekla da on nadje neku devojku, koja ce se uklopiti u njegove mogucnosti, a ja sam se smuvala sa nekim drugim. Jos su me i mladji muvali, ali veruj mi, ci vidim da je neko malo nestabilan kao osoba, odmah bezim od njega.

..........ja ti sve vjerujem samo mi reci dje ti je onaj za nekretnine imam jedan poslic ,mozda se dogovorimo , ne znam koji teren pokriva........
 

Back
Top